Adete yakın ovülasyon testi

Bizden bir cacık olmaz ben onu anladım ne bu böyle ya neyle uğraşıyoruz eskiden millet fırt fırt doğururken yumurtlama günü mü vardı bizi de bu adamlar karı diye aldı hele bak
Ay sesli güldüm Allah netmesin seni doktor dedi bekleyelim yumurta için yok dedim hocam adet olmak istiyoruminofolic yazdı evde de gliforum vardı ona devam et dedi akşama başlıysam tarlusal içmeye

Bizden bir cacık olmaz ben onu anladım ne bu böyle ya neyle uğraşıyoruz eskiden millet fırt fırt doğururken yumurtlama günü mü vardı bizi de bu adamlar karı diye aldı hele bak
Onlar önce kendi döllerine baksın

Ay sesli güldüm Allah netmesin seni doktor dedi bekleyelim yumurta için yok dedim hocam adet olmak istiyoruminofolic yazdı evde de gliforum vardı ona devam et dedi akşama başlıysam tarlusal içmeye

Onlar önce kendi döllerine baksın
Bu da mantıklı bende akşama öyle diyeyim senin dölun bozuk diye dönüp der senden önce üç tane yaptım senin tarla çorak al sana kavga offf ve bu ne

Bu da mantıklı bende akşama öyle diyeyim senin dölun bozuk diye dönüp der senden önce üç tane yaptım senin tarla çorak al sana kavga offf ve bu ne
Naptın canım testi tekrarladın mı ? Bende dün akşam ve sabah olmak üzere tarlusala başladım kırmızıları özledim

Naptın canım testi tekrarladın mı ? Bende dün akşam ve sabah olmak üzere tarlusala başladım kırmızıları özledim
Yaptım negatif kan verdim kanamam çok arttı zaten bugün doktora gittim gebelik planlaması için bütün testlerim uygun bu ay femara birde çatlatma iğnesi ile deneyeceğiz kistim vardı patlamış herşey temiz yumurtada olursa on numara beş yıldız rahim içi iyi imiş endometriyum 5.9 uygunmuş bakalım eşimde çok istiyor İstanbul'da Acıbadem de bir doktor bulduk işte Bülent tıraş evi üstüne yapacağız galiba bebek olacak diye hayırlısı

Borçlu da çıkarsınız hadi inşAllah bu sefer olur yavrum . İnsan olacağını bilse herşeyi yapar da ihtimaller işi bozuyor . Rabbim hayırlısını versin inşallah canım hayırlı haberlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…