Adete yakın ovülasyon testi

Hayırlısı olsun inşallah ben bu ayı saldım zaten orta gebe kalma idi takip ettiğim programda olmaz zaten benden test yapınca haber ver yaz bakalım

Hayırlısı olsun inşallah ben bu ayı saldım zaten orta gebe kalma idi takip ettiğim programda olmaz zaten benden test yapınca haber ver yaz bakalım
Kız testlerim negatif hiçççç belli olmaz bebeğim belki sitedeki yanlıştır sen nokta atışı yapmışsındır güzel düşün güzel olsun :)) benim ilk gebeliğim o ay 1-2 defa ilişki oldu olmadı vala o zaman tutmuş

Canım son durum nedir merak ettim acayip bel ağrım var birde memlekete geldik bakamadım hiç

Olsun kuzum üzülme zaten çok sıcak bu ay bir daha ki ay daha serin o zaman olacak bak rahat rahat yorulmadan mis
Olsun kuzum üzülme zaten çok sıcak bu ay bir daha ki ay daha serin o zaman olacak bak rahat rahat yorulmadan mis
Benim de inanmaz bel ağrım var dayanılmayacak gibi anlamıyorum işin kötü de şu cinsel isteğin çok fazla çok fazlasıyla vücudum ısınıyor normalde hsb'den sonra adet olunuyormuş hemen benim takvime göre 3 gün var ama ağrım var kasıklarımda biri oturuyor sanki

Yaaaa çok tatlısın vala ilk gebeliğim süpriz olduğu için bu biraz zorlayacak Sonu güzel olsun inşallah hepimizin Pazartesi günü doktoruma gidicem belki geç döllenme olabilir diye düşünüyorum. 7 ile 10 gün hatta 17 günde bile geç döllenme olan varmış bakalım bir umut ben 6. Günde kan vermiştim . Bugün 8. Günüm ne gelen var ne giden çok tatlı tatlı kasıklarım batıyor sulu ve krem şeklinde akıntım var göğüs uçlarım sızlıyor birde bazen midem bulanıyor . Psikolojik olduğunu sanmıyorum ama nirdeeee bu bebek bugün eşimle konuştum ilk olarak spermiyografi vericek ve bende femara deneyeceğim bu süre içinde kafamı başka şeylere yorabilirim inşAllah , olmaz sa ki inşAllah olur aşılama işini gidince doktorumla konuşacağız eşimle bakalım hayırlısı

Aşkım sana bişey diyim mi , ben ki kocamı gördüğüm zaman üstüne atlardım sarılıp öper gerisi gelirdi . Bu 1 haftadır o kadar kuruyum ki afedersin istek yok ve çok canım yanıyor yarıda bıraktırıyorum adamı Allahtan anlayışlı normalde bıraktırmayacağım biliyor o yüzden anlıyor

Sen test falan yaptın mı ?

Kız ben ilk hamileliğimi 3 aylıkken öğrendim ben bir de adet oluyorum hamileyken düşün zaten çok fazla kendimize adapte ettiğimiz için her şey terse gidiyor Ben inanıyorum güzel güzel haberler alacağız mutlaka yaz buraya da zaten çok merak ediyorum

Hahaha bende 16bin beta değeriyle 7 haftalıkken ögrenmiştim erken tutmuş olur olur canım yazarım inşAllh

Sen test falan yaptın mı ?
Ben daha test yapmadım çünkü benim adetime daha 3 gün var bir de biz yumurtlamanın gününü ayarlayamadık erken yumurtladı ama adet takvimine göre orta gebe kalma dönemiydi benim bu ay umudum yok zaten bu ay HSG çekildim bilmiyorum vallahi ben ocakta düşük yaptım o ay eşim bana acaba hamile misin diye sormuştu ki ben 9 haftalıkken düşük yaptım şimdi bu ay daha sordu diyorum sen böyle deyince bir şeyler oluyor bakalım hayırlısı artık vallahi yoruldum o yüzden akışına bırakıyorum

Hayırlı haberlerle çok tatlı sarışın bir kız çocuğu bekliyorum senden içime kız geldi
Kız eşim esmer ben kumral oğlum beyaz bir sarışınımız eksik doğdu diyorsun hadi bakalım inşAllah evet çok istiyorum bir kızım olsun sağlıklı sıhhatli inşAlalh oyyyy şimdiden götünü öpesim geldi canım yavrum gel beni bul

Hahaha bende 16bin beta değeriyle 7 haftalıkken ögrenmiştim erken tutmuş olur olur canım yazarım inşAllhH

Fel

Hahahhaha çok iyi gelir bulur seni test yaptırdın mi acaba sen sevgiiinur ben bugün test yaptım evde daha iki gün var adete ama bak böyle oldu anlamadım ikinci çizgi belli belirsiz var

Eklentiler

• 1000080771.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 29
Heyecanlandıran beni lütfen var gibi ama bilemedim işte haber ver bana keşke burada canlı konum olsa teyze olacağım galiba çabuk git
Ayyyyy ağzından bal damlıyor ama sanmıyorum canım senin daha adete var dedin yarın yine tekrarla koyulugu :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…