Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Üzerinde yazana göre ise doğru olmayabilir canım bir test daha dene istersen .ama eşler de bir içe dogma olayı var o huylarıni çok seviyorum :)
Evet canm bende ona takildim daha once hep yapardim umursamazdi bu sefer yine yok diyip cope atmaya giderken bana sert cikisti bi iki saat bekle bak iki cizgi olucak dedi uyuya kaldigim icin bakamadim ama sabah gorunce sok oldum ona gosterince ben sana demistim dedi bian onun bilerek yaptogini bile dusundum :KK70:

[QUOTisimsiz_, post: 38019619, member: 616807"]Şimdi bebek düşünüyoruz bu sayfalarda çok geziniyorum .yani deneyip olmuyor ya acaba gerçekten stres mi etkili oluyor .[/QUOTE]
Evet cnm ben buayda olmazsa artik bu siteye de girmiycem olsun diye de üstüne dusmeyecem diye karar almistim kendi kendime benim gecen ayda 2 gün gecikti ve 5 günsuren aadetin gecen ay birgün sürdü anlamadim

Evet canm bende ona takildim daha once hep yapardim umursamazdi bu sefer yine yok diyip cope atmaya giderken bana sert cikisti bi iki saat bekle bak iki cizgi olucak dedi uyuya kaldigim icin bakamadim ama sabah gorunce sok oldum ona gosterince ben sana demistim dedi bian onun bilerek yaptogini bile dusundum :KK70:
:)ah erkekler canım inşallah hamileliyız dir hep birliktte aralık da gebelik yaşarız inşallah ...2014bitmeden çok istiyorum

[QUOTisimsiz_, post: 38019619, member: 616807"]Şimdi bebek düşünüyoruz bu sayfalarda çok geziniyorum .yani deneyip olmuyor ya acaba gerçekten stres mi etkili oluyor .
Evet cnm ben buayda olmazsa artik bu siteye de girmiycem olsun diye de üstüne dusmeyecem diye karar almistim kendi kendime benim gecen ayda 2 gün gecikti ve 5 günsuren aadetin gecen ay birgün sürdü anlamadim[/QUOTE]
Vücut hazırlıyor dur gebeli ge canım stres yapmasak ah olacağına varmali aslında ...

isimsiz_, post: 38019677, member: 616807"]:)ah erkekler canım inşallah hamileliyız dir hep birliktte aralık da gebelik yaşarız inşallah ...2014bitmeden çok istiyorum[/QUOTE]
İnsallah Hepimiz bu ay hamis olalim istiyorum birbirimize destek acisindan cok iyi olcak birde ben istanbuldan izimire geldim evlendigim icin buradaki hastaneler cok ilginc degisik sistemde acikcasi tedirginim buradaki bi hastaneye gitmekten onun icin bile sizlerden destek almayi dusunmuyo degilim :KK70:

Bende internet den regl takvim uygulamasi indirdim çok güzel yumurtlama zamanları filan adet düzenine göre yazıyor .

Evet cnm ben buayda olmazsa artik bu siteye de girmiycem olsun diye de üstüne dusmeyecem diye karar almistim kendi kendime benim gecen ayda 2 gün gecikti ve 5 günsuren aadetin gecen ay birgün sürdü anlamadim
Vücut hazırlıyor dur gebeli ge canım stres yapmasak ah olacağına varmali aslında ...[/QUOTE]
Evet canim cok çok haklisinn

isimsiz_, post: 38019677, member: 616807"]:)ah erkekler canım inşallah hamileliyız dir hep birliktte aralık da gebelik yaşarız inşallah ...2014bitmeden çok istiyorum
İnsallah Hepimiz bu ay hamis olalim istiyorum birbirimize destek acisindan cok iyi olcak birde ben istanbuldan izimire geldim evlendigim icin buradaki hastaneler cok ilginc degisik sistemde acikcasi tedirginim buradaki bi hastaneye gitmekten onun icin bile sizlerden destek almayi dusunmuyo degilim :KK70:[/QUOTE]
:)biz de gurbet de yiz eşimin iş dolayısı ile.ama bu site de kimse birbirini tanımıyor ve açık açık derdimizi konuşuyor olmamız çok güzel ..

[QUOTE="isimsiz_, post: 38019764, member: 61İnsallah Hepimiz bu ay hamis olalim istiyorum birbirimize destek acisindan cok iyi olcak birde ben istanbuldan izimire geldim evlendigim icin buradaki hastaneler cok ilginc degisik sistemde acikcasi tedirginim buradaki bi hastaneye gitmekten onun icin bile sizlerden destek almayi dusunmuyo degilim :KK70:[/QUOTE]
:)biz de gurbet de yiz eşimin iş dolayısı ile.ama bu site de kimse birbirini tanımıyor ve açık açık derdimizi konuşuyor olmamız çok güzel ..[/QUOTE]
Evet cnm ben 3aydr buradayim kimse kimsenin yuzune bakmiyor cok yadirgiyorum ve bisey sormayada cekiniyorum tanidigim kimsede yok burada deli olcam bunun streside yetiyor bana

[QUOTE="isimsiz_, post: 38019764, member: 61İnsallah Hepimiz bu ay hamis olalim istiyorum birbirimize destek acisindan cok iyi olcak birde ben istanbuldan izimire geldim evlendigim icin buradaki hastaneler cok ilginc degisik sistemde acikcasi tedirginim buradaki bi hastaneye gitmekten onun icin bile sizlerden destek almayi dusunmuyo degilim :KK70:
:)biz de gurbet de yiz eşimin iş dolayısı ile.ama bu site de kimse birbirini tanımıyor ve açık açık derdimizi konuşuyor olmamız çok güzel ..[/QUOTE]
Evet cnm ben 3aydr buradayim kimse kimsenin yuzune bakmiyor cok yadirgiyorum ve bisey sormayada cekiniyorum tanidigim kimsede yok burada deli olcam bunun streside yetiyor bana[/QUOTE]
Haklısın yalnızlık zor .biz lojmanda oturuyoruz herkes farklı memleket olunca birbirimizden başka kimsemiz yok haftada iki kez toplaniyoruz yaşları orta yaş ama çok espirili ler anlaşıyoruz çok şükür yalnız bırakmıyorlar ben daha 24e gireceğim .küçük olunca sahip çıkıyorlar :)

[QUOTEiz_, post: 38019848, member: 616807"]:)biz de gurbet de yiz eşimin iş dolayısı ile.ama bu site de kimse birbirini tanımıyor ve açık açık derdimizi konuşuyor olmamız çok güzel ..[/QUOTE]
Evet cnm ben 3aydr buradayim kimse kimsenin yuzune bakmiyor cok yadirgiyorum ve bisey sormayada cekiniyorum tanidigim kimsede yok burada deli olcam bunun streside yetiyor bana[/QUOTE]
Haklısın yalnızlık zor .biz lojmanda oturuyoruz herkes farklı memleket olunca birbirimizden başka kimsemiz yok haftada iki kez toplaniyoruz yaşları orta yaş ama çok espirili ler anlaşıyoruz çok şükür yalnız bırakmıyorlar ben daha 24e gireceğim .küçük olunca sahip çıkıyorlar :)[/QUOTE]
Bende kucugum ama kimseden birsey gormedim ev sahibim bile bi kere gelip sohbet etmis degil bazen ben gordukce laf atiyorum buyrun gelin oturalim ama yok keske buradaki dostluklar gercek olsa ahhh ne guzel olurdu kafa dengi birilerinin olmasi :KK43:

[QUOTEiz_, post: 38019848, member: 616807"]:)biz de gurbet de yiz eşimin iş dolayısı ile.ama bu site de kimse birbirini tanımıyor ve açık açık derdimizi konuşuyor olmamız çok güzel ..
Haklısın yalnızlık zor .biz lojmanda oturuyoruz herkes farklı memleket olunca birbirimizden başka kimsemiz yok haftada iki kez toplaniyoruz yaşları orta yaş ama çok espirili ler anlaşıyoruz çok şükür yalnız bırakmıyorlar ben daha 24e gireceğim .küçük olunca sahip çıkıyorlar :)[/QUOTE]
Bende kucugum ama kimseden birsey gormedim ev sahibim bile bi kere gelip sohbet etmis degil bazen ben gordukce laf atiyorum buyrun gelin oturalim ama yok keske buradaki dostluklar gercek olsa ahhh ne guzel olurdu kafa dengi birilerinin olmasi :KK43:[/QUOTE]
Olsun canım yaz bana özel mesaj at ne olacak tanımadıg n kimseler daha iyi dert dinler :)gurbet de yaşayanları gurbet de kiler anlar bende bir buçuk senedir yalnızlık dan sıkıldım için bebek istiyorum artık .eşim nöbete gidiyor yalnız kalmaktan sa bebeğim olur ..yeter bana

OTE="isimsiz_, post: 38019948, member: 616807"]Evet cnm ben 3aydr buradayim kimse kimsenin yuzune bakmiyor cok yadirgiyorum ve bisey sormayada cekiniyorum tanidigim kimsede yok burada deli olcam bunun streside yetiyor bana[/QUOTE]
Bende kucugum ama kimseden birsey gormedim ev sahibim bile bi kere gelip sohbet etmis degil bazen ben gordukce laf atiyorum buyrun gelin oturalim ama yok keske buradaki dostluklar gercek olsa ahhh ne guzel olurdu kafa dengi birilerinin olmasi :KK43:[/QUOTE]
Olsun canım yaz bana özel mesaj at ne olacak tanımadıg n kimseler daha iyi dert dinler :)gurbet de yaşayanları gurbet de kiler anlar bende bir buçuk senedir yalnızlık dan sıkıldım için bebek istiyorum artık .eşim nöbete gidiyor yalnız kalmaktan sa bebeğim olur ..yeter bana[/QUOTE]
Cok Sagol canm benim ya insallah en yakin zamanda bebeklwrimize kavusuruz bende artik sikildigim icin istiyorum evdende biyere pek cikmiyorum ancak esimle gidebiliyoruz biyerlere en azindan bebegimle oyalanirim diye dusunuyorum cevremden bebekk icin erken tepkisi alsamda ben istiyorum :)

simsiz_, post: 38020072, member: 616807"]. Bize de eşimin is çevresi baskıcı onlara ne oluyorsa :)ama ailelerimiz çok istiyor :)800km uzaklarinda yız gelip bakabilecek de değil ama ben istiyorum inşallah en kısa zmanda nasib eder .[/QUOTE] İnsallah canm Allah en yakin zamanda hayirlisiyla saglikli bi sekilde nasip eder bizlere unutma beni mutlaka haberdar et bekliyorum sabirsizlikla cnm. :)

simsiz_, post: 38020072, member: 616807"]. Bize de eşimin is çevresi baskıcı onlara ne oluyorsa :)ama ailelerimiz çok istiyor :)800km uzaklarinda yız gelip bakabilecek de değil ama ben istiyorum inşallah en kısa zmanda nasib eder .
İnsallah canm Allah en yakin zamanda hayirlisiyla saglikli bi sekilde nasip eder bizlere unutma beni mutlaka haberdar et bekliyorum sabirsizlikla cnm. :)[/QUOTE]
Tamam canım bende senin haberini bekliyorum takip edeyim seni yazarım :)

UOTE="isimsiz_, post: 38020175, member: 616807"]İnsallah canm Allah en yakin zamanda hayirlisiyla saglikli bi sekilde nasip eder bizlere unutma beni mutlaka haberdar et bekliyorum sabirsizlikla cnm. :)[/QUOTE]
Tamam canım bende senin haberini bekliyorum takip edeyim seni yazarım :)[/QUOTE]
Tm Cnm en yakin zamanda en guzel haberlerle gorusmek uzere :)

UOTE="isimsiz_, post: 38020175, member: 616807"]İnsallah canm Allah en yakin zamanda hayirlisiyla saglikli bi sekilde nasip eder bizlere unutma beni mutlaka haberdar et bekliyorum sabirsizlikla cnm. :)
Tamam canım bende senin haberini bekliyorum takip edeyim seni yazarım :)[/QUOTE]
Tm Cnm en yakin zamanda en guzel haberlerle gorusmek uzere :)[/QUOTE]
Tamam canım görüşürüz :)

kızlar bende dün akşam test yaptım negatif çıktı sonra saatler geçti aradan baktım 2. çizgi çok silikti sonra atmadım bekledim sabah baktım o da kaybolmuş. şimdi kan tahlili verdim çok merak ediyorum. adetim çarşamba günü daha 5 gün var sizce kanda açıkar mı

[QUOnane-limon, post: 38022088, member: 637702"]kızlar bende dün akşam test yaptım negatif çıktı sonra saatler geçti aradan baktım 2. çizgi çok silikti sonra atmadım bekledim sabah baktım o da kaybolmuş. şimdi kan tahlili verdim çok merak ediyorum. adetim çarşamba günü daha 5 gün var sizce kanda açıkar mı[/QUOTE]
Cnm sonucu ne zaman alicaksin dun aksam bende ayni şekilde test yaptim sabahbaktigimda ikinci cçizgi vardi ve kaybolmadi benimde adetme 3gun var inşallah güzel haber alirsin babada umut olursun Cnm bekliyorum sonucunu

X