Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Ben yaptım ama kopurmedi aksine idrarim kop köyü oldu soda gibi çok az baloncuklar oluştu dibinde. Regl 5 gün kaldı zaten testlerde negatif

Canim bende yapmistim camasir suyu olmamisti ben dayanamadim test yaptim oda negatif dikti umudum artik önümüzdeki aya kaldi acaba test hemenaninda ssonuç verir mi yoksa illa 20 dk olucak mi yada 20.dkkada belli olan var midir ki
Ben yaptım ama kopurmedi aksine idrarim kop köyü oldu soda gibi çok az baloncuklar oluştu dibinde. Regl 5 gün kaldı zaten testlerde negatif

Annem dio ki belki 15 gün sonra belli olur sikmayin olur dio yalnizkalbimiz bbirmis dayanamadik yine test yaptik ama hayirlisi bakalim

evet Birtanem :) aynı zamanda test yapmisiz.
Anne haklı vallahi kasiyoruz kendimizi ben yumurtlama günümü biliyorum ondan yaptım ama çıkmadı. normalde 12.gün sonra çıkar diyorlar bugün 8.ci gün :) çok acele ettim

Kizlar merhbalr ben 15 kasımda aşılama yaptırdım yarın doktora gdcem tahlil vercm 14 gün belli olur mu adet günüm 1 aralık bugün idrar testi yaptm negatif malesef sizce erken mi daha ara ara sanci oluor batma oluyor ins hamileyimdr hamile arkadas lari tebrik ederm

Offf kafayi yiyeceğim ben ya test yaptim negatifiti ama 2 saat önce kahverengi bir akinti geldi çok az sasireim aralik 3 te adet olmam lazim acaba ne olacak çok merak ediyorum sabah ola hayrola ( inşaallah hayirli haberler gelirrr Rabbim den

Gunaydin arkadaşlar ben yine dayanamayip test yaptim negatifti çöpe atmaya gidiyordum fakat Esim elimden aldi bak gör 1saat sonra 2cizgi olucak dedi çok umutsuzdum dalga geçiyor sandim gece uyuya kaldigim için sabah teste baktigimda çift çizgi vardi inanamadim Esim bunu nasil hissetti hala çok saskinim ve bu test gecerlimidir onuda bilemiyorum regl 1aralik yardimci olun arkadaşlar

Üç gün önce mi ne yapmıştım ama negatif .meraktan dayanamdim yaptım ışte
Cnm bende dun gece yaptim negatifti cope aticaktim esim biraz bekle dedi testi biraktim bikenara uyuya kaldim sabah ilk isim ona bakmak oldu ve cift cizgi vardi ama T den braz kaymis vaziyetteydi kafam karisti acaba dogrumudur degilmidir bilemedim

Cnm bende dun gece yaptim negatifti cope aticaktim esim biraz bekle dedi testi biraktim bikenara uyuya kaldim sabah ilk isim ona bakmak oldu ve cift cizgi vardi ama T den braz kaymis vaziyetteydi kafam karisti acaba dogrumudur degilmidir bilemedim
Üzerinde yazana göre ise doğru olmayabilir canım bir test daha dene istersen .ama eşler de bir içe dogma olayı var o huylarıni çok seviyorum :)

Şimdi bebek düşünüyoruz bu sayfalarda çok geziniyorum .yani deneyip olmuyor ya acaba gerçekten stres mi etkili oluyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…