Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

hayirli olsun Allah im sağ salim çocuğunuza kavusmayi nasip eylesin bizede dua et :)

Çok enteresan bir yöntem deneyeceğim inşallah yıl btmden hamis olurum bende e :)tabi hayırlısı ise

[="lolalucy, post: 37917973, member: 1631köpüğü llaha güvenilir mi bilmem ama bende gerçek çıktı inşallah sizde de gerçek çıkar :)[/QUOTE]
Bende bu camasir suyu olayini uyguladim bira kopugu gbi oldu ve sonmedi daha sonra esime anlattim ((delirdigimi dusunsede)) ondanda yapmasni istedim ve onunki sadece bardgn etrafinda baloncuk olustu kopurmedi test yaptim negatif bat 1aralik cildiricammm

[="lolalucy, post: 37917973, member: 1631köpüğü llaha güvenilir mi bilmem ama bende gerçek çıktı inşallah sizde de gerçek çıkar :)
Bende bu camasir suyu olayini uyguladim bira kopugu gbi oldu ve sonmedi daha sonra esime anlattim ((delirdigimi dusunsede)) ondanda yapmasni istedim ve onunki sadece bardgn etrafinda baloncuk olustu kopurmedi test yaptim negatif bat 1aralik cildiricammm[/QUOTE]
İnşallah hamilesindir bende yarın deneyeceğim adetime yedi gün var

catlovers, post: 37908116, member: 580766"]üstü tamamen demek istedim :)[/QUOTE]
İnşallah hamilesindir bende yarın deneyeceğim adetime yedi gün var[/QUOTE]
İnsallah canm cok kafa karistirici bi durum Allah im en yakin zamanda hamis olmayi nasip eder ins bizde bu karamsarliktan kurtuluruz

catlovers, post: 37908116, member: 580766"]üstü tamamen demek istedim :)

İnsallah canm cok kafa karistirici bi durum Allah im en yakin zamanda hamis olmayi nasip eder ins bizde bu karamsarliktan kurtuluruz[/QUOTE]
Amin amin canım ben bir yıllık evliyim ve vajinusmusu yeni yendim inşallah bebek istiyoruz artık Allah isteyen herkese nasib etsin sağlıklıca

isimsiz_, post: 37962674, member: 616807"]İnşallah hamilesindir bende yarın deneyeceğim adetime yedi gün var[/QUOTE]
İnsallah canm cok kafa karistirici bi durum Allah im en yakin zamanda hamis olmayi nasip eder ins bizde bu karamsarliktan kurtuluruz[/QUOTE]
Amin amin canım ben bir yıllık evliyim ve vajinusmusu yeni yendim inşallah bebek istiyoruz artık Allah isteyen herkese nasib etsin sağlıklıca[/QUOTE]
İnsallah canm güzel haberlerini bekliyorum aralik ayi bizim ayimiz olur inş :) :)

isimsiz_, post: 37962674, member: 616807"]İnşallah hamilesindir bende yarın deneyeceğim adetime yedi gün var
Amin amin canım ben bir yıllık evliyim ve vajinusmusu yeni yendim inşallah bebek istiyoruz artık Allah isteyen herkese nasib etsin sağlıklıca[/QUOTE]
İnsallah canm güzel haberlerini bekliyorum aralik ayi bizim ayimiz olur inş :) :)[/QUOTE]
İnşallah canımm bende bekliyorum :)

Kızlar bu çamaşır suyu testini bende yaptık dün akşam gerçekten köpurdu ve inmedi bayagi bi inş artık bu ay olurr yaaa
ağustosta kürtaj oldum bebeğimin kalbi
durmustu 2 ay bekledik geçen ay olmadı inş bu ay olur ya dua edin
4 gün kaldı adetime

İnsaallah hamilesindir tatlim bizde bekleyiş icersindeyis bakalim sonuçlarne olacak bizede haber ver

Kızlar bende geçen ay çamaşır suyu testini yaptım bira köpüğü gibi inmedi ama malesef adet oldum yani pek inandırıcı bi test değil yani arkadaşlar moralinizi bozmak istemem ama bunlar biraz değişik şeyler kişiye göre değişeceğini düşünüyorum ben bu ay ovi testine başladım ilk defa bakalım ne olacak dua edelim birbirimize

Herkese merhaba. O kadar icten muhabbetiniz var ki gec katildigim icin kizdim kendime... sizlere birkac sorum olacak.
2 yildir evliyim ve 4 ay oncesine kadar korunuyorduk esimle ve haliyle bu birkac aydir bebek sahibi olmak icin cabaliyoruz. Bu konularda fazlasiyla bilgisiz oldugumu hissediyorum kusura bakmayin simdiden adet duzensizligi kadin hastaliklari vs bu gune kadar hic yasamadim ve doktor fobimden dolayi kadin dogum uzmanina gitmeyi reddediyorum. Bu gune kadar kulaktan dolma bilgilerle herhangi bir kural oladan birlikte olduk esimle ve catlama gunu nedir nasil olur akinti olurmu olazmi vs hic bir sey bilmiyorum. Sumuksu bir akinti ve gogislerde hassasiyetten bahsetmis arkadaslar. Ben bunu ilk defa bundan yaklasik 10 gun once yasadim (bu tarihten once hic catlamadimi yani) ve 5 gun kadar sonra iliskiye girdik esimle ve bat tarihim yarin. Benim bundan ne anlamam gerekiyor? Cok acemiyim cok uzun oldu ozur dilerim

post: 37981391, member: 640424"]Herkese merhaba. O kadar icten muhabbetiniz var ki gec katildigim icin kizdim kendime... sizlere birkac sorum olacak.
2 yildir evliyim ve 4 ay oncesine kadar korunuyorduk esimle ve haliyle bu birkac aydir bebek sahibi olmak icin cabaliyoruz. Bu konularda fazlasiyla bilgisiz oldugumu hissediyorum kusura bakmayin simdiden adet duzensizligi kadin hastaliklari vs bu gune kadar hic yasamadim ve doktor fobimden dolayi kadin dogum uzmanina gitmeyi reddediyorum. Bu gune kadar kulaktan dolma bilgilerle herhangi bir kural oladan birlikte olduk esimle ve catlama gunu nedir nasil olur akinti olurmu olazmi vs hic bir sey bilmiyorum. Sumuksu bir akinti ve gogislerde hassasiyetten bahsetmis arkadaslar. Ben bunu ilk defa bundan yaklasik 10 gun once yasadim (bu tarihten once hic catlamadimi yani) ve 5 gun kadar sonra iliskiye girdik esimle ve bat tarihim yarin. Benim bundan ne anlamam gerekiyor? Cok acemiyim cok uzun oldu ozur dilerim [/QUOTE]
Canim oncelikle Aramiza hosgeldin bat yarin oldugunu soylemissin bi iki gun gecikirse bi test yap silikte olsa cikiyor diye biliyorum ki bazi bayanlarda dha erkende cikabiliyor catlama dedigimiz olay adet gununden 14 gun sayiyorsun o gunlerde yumurtan catliyor ve bebek olma olasiligi diger gunlere gore dahada artiyor insallah hamissindir Allah hepimizin gonlune gore verir ins

TE="Nesli3535, post: 37962540, member: 634148"]catlovers, post: 37908116, member: 580766"]üstü tamamen demek istedim :)[/QUOTE]

CaniM naptin varmi bi gelisme

bende dün okuyup akşam dayanamayıp evde denedim hem yoğun kıvamlıyla hemde normal çamaşır suyuyla yoğun kıvamlıda biraz daha geç köpürdü ve kaldı diğerinde direk köpürdü ve köpüğü geçmedi =) benim bu ay bi testim silik çıktı ama kan (-) çıktı doktor adet tarihin geçsin öyle gel diye söyledi şu an gecikmemin 4. yada 6. günündeyim çünkü 2 aydır düzensiz gördüğüm için net hesaplayamyorum =) kendimi idrar testi almamak için zor tutuyorum. çünkü kendime ve eşime söz verdim cumaya kadar beklicem die ama şimdi bu çamaşır testi olayını duyunca harbi bi heyecan yaptım netten de araştırdım baya bi video var dünyanın 4 bi yanından =) bilemedim. bide bişi sorcam kimisi hamilelik belirtisi olarak üşüme yazmış kimisi ateş basması benim özellikle akşama doğru yanaklarımdan ve ayaklarımın tabanından ateş çıkıyo bi belirti olabilir mi ki? =)

Canim oncelikle Aramiza hosgeldin bat yarin oldugunu soylemissin bi iki gun gecikirse bi test yap silikte olsa cikiyor diye biliyorum ki bazi bayanlarda dha erkende cikabiliyor catlama dedigimiz olay adet gununden 14 gun sayiyorsun o gunlerde yumurtan catliyor ve bebek olma olasiligi diger gunlere gore dahada artiyor insallah hamissindir Allah hepimizin gonlune gore verir ins[/QUOTE]

Genellikle sabah saatlerinde gelirdi adetim ama henuz birsey yok... yataktan kalktigim gibi test yaptim negatif cikti Allah hayirlisini versin diyorum elden birsey gelmiyor. Bekleyecegim biraz daha. Cok tesekkur ederim bu arada

kızlar bende az önce çamaşır suyu testini yaptım. 1 santim falan köpürdü böyle capuçino köpüğü gibi adetime 1 hafta var. kasıklarım çok ağrıyor üşüyorum bunlar belirti olabilir mi çoooook merak ediyorum. ne olur cvp yazın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…