Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

koyu kıvamlı çamaşır suyuyla yaptım tam video daki gibi oldu bira köpüğü gibi ve sönmedi köpükler ama hamile değilmişim.tüp bebek yapmıştım ve bu testide transferden sonra 9.gün yapmıştım.
Koyukivamlinin icinde zaten deterjan var ve kopurmesi icin o her harukarda kopurur cnm oyuzden diger kivamsizolanlarla yapmak gerekiyo bence

merhaba ben adetime 5 gün kaladan beri test yapıyorum negatif cıkıyor bende olmadığını düşündüm artık adetimi bekliyordum her zamankinden biraz daha hafif ara ara sancılarım oluyor. bugün adet günüm dün çamaşırımda açık kahverengi bir kanama oldu ardından adetim gelicek diye bekledim fakat gelmedi ilkinden çok daha az bir iki damla kanama yine oldu ama rengi kanama gibi değil implantasyon kanaması gibi kahverengi. bugün adet olmam gerekiyor hala bekliyorum sabah yine test yaptım negatif çıktı fakat adetim de gelmedi normalde çok düzenli ve o gün gelir agrım gelmese de böyle bir kanama ilk defa oluyor ne düşünmeliyim bilmiyorum sizce implantasyon kanması olabilir mi testler negatif çıkmasına rağmen

ve şimdi burda okuduğum çamaşır suyu testini de yaptım sütü tamamen köpük oldu bira gibi ve henüz sönmedi bu pozitif mi oluyor

Koyukivaicinde zaten deterjan var ve kopurmesi icin o her harukarda kopurur cnm oyuzden diger kivamsizolanlarla yapmak gerekiyo bence
Olabilir çünkü ben yaptiktan sonra hamile olmasi imkansiz birinede yaptirdim onunkide ayni şekilde köpürdü ayni videodaki gbiydi eminim.

böyle fışır fışır etmedi ama çişin rengi bembeyaz oldu ve köpürdü ben bardağa fazla işemedim çamaşır suyu fazlamı geldiki adetime11 gün var erkenmi öğrenmek için
erkn canım birkaç gün sonra tekrar yap en azından adete 8 gün falan kalsın

kızlar bende burda yazılanların hepsını okudum ilk defa camasır suyu testını duyuyorum dun okuduktan hemen sonra yaptım bende aynı vıdeodakı ıbı oldu bıra kopugu gıbı sonmedı uzun sure sızce guvenılır mı bu teste adetıme 2 gun var daha
vallaha güvenilir mi bilmem ama bende gerçek çıktı inşallah sizde de gerçek çıkar :)

Mrb cnm bende 2aydir korunmuyorum hamileligin bir cok belirtisini yasadim ve kasik batmasi var surekli gecmiyo ama adetim oldu 3 hafta once ustune olmus olabilirim adet sonrasi test yaptim negatif cikti doktorada gidemedm henuz adetime 8 gun var bu saatte yapsam olur mu acaba :) bebegin hayirli olsun bu arada Allah bana ve isteyen herkese nasib eder insallah

Arkadaşlar merhaba bu camasir suyu olayini ve karbonati çok merak ettim ve annemle beraber yaptik camasur suyu hic bisi olmadi ama karbonatli acayip bir şekilde kopurdu ve baya bi kaldi 5 dk bekledik tekrar baktik salladik camasur suyu ayni durupkarbonat yine bira gibi kopurdu yani sonuç ne annemle ben merak icindeyis :))

Karbonat konusunda birşey diyemem çünkü ben hamile olmama rağmen köpürmedi. Ama çamaşırsuyu köpürmediyse hamile olmayabilirsin canım....

Teşekkürler canim bakalim olucak mi bu ay olmazsa önümüzdeki ay artik ama aralik 5 te birinci evlilik Yil donumuz eğer olursa supriz yapmaya düşünüyorum o güne bakalim nasip :)

İ
Teşekkürler canim bakalim olucak mi bu ay olmazsa önümüzdeki ay artik ama aralik 5 te birinci evlilik Yil donumuz eğer olursa supriz yapmaya düşünüyorum o güne bakalim nasip :)
nşallah süpriz planlarını uygulayabilirsin canım. Ben de ekimde doğum günümde birlikte olmuştum eşimle sonra grip oldum bir daha birlikte olamadık uzun zaman. Yani bana da doğum günü hediyesi olarak geldi :)

İ

nşallah süpriz planlarını uygulayabilirsin canım. Ben de ekimde doğum günümde birlikte olmuştum eşimle sonra grip oldum bir daha birlikte olamadık uzun zaman. Yani bana da doğum günü hediyesi olarak geldi :)
Ne kadar ggüzel bir hediye olmuss çok sevindim hatta duygulandim gözlerim doldu inşaallah hayirli haberlerle gelirim :)

İ

bende 1. yil düğün günümde yumurtladim eğer ki tutarsa düğün günü hediyem olucak :)

X