Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Ne zaman yapmistin testi acaba ben reglim gelmeden yapsam bir kaç gün öncesinde cikar mi ki ya da yarin yapsam araluk 3 gibi olmam lazim

Karbonat konusunda birşey diyemem çünkü ben hamile olmama rağmen köpürmedi. Ama çamaşırsuyu köpürmediyse hamile olmayabilirsin canım....
Ben camasir suyuyla yaptim kopurdu ama kopuk kenarlarina dagildi ortasi acikti yani negatif mi sizce

Videonun izleyemedim canm ama dedigin gibi uygulafim ve kopuk olustu oylede kaldi ama reglme 6gun var test yapsam belli olurmu acaba

Günaydın hanimlar adetime 2gun kaldi evde gebelik testi olmadigi icin ovulasyon testi yaptim 2.çizgi 1.cizgi kadar koyu çıktı ovulasyon testindede belli oluyormus bunu yasayan varmi benim pek umudum yokda

Ya bende dayanamayıp su camaşır suyunu denedm kopurdu valla ama ınanmadım eger negatf cıkarsa buyuk husrana ugramayayım dıye.. Bugun adet olmam gerekıyordu olmadım... Yarın sabah test mı yapsam acaba? Bırde ıdrar testı sabah ılk ıdrar mı olması gerekıyor kızlar

Bende burayı takip edıyodum ve çamasır suyu testını yaptımm çıktı sonra ovilasyon yaptım oda çıktı bugunde kan testi yaptrdım oda cıktı rabbim her isteyene nasip etsin hee bu arada doktorum ovi. Nun gebelik gosterdıgıne ınanmıyo bu arada

Pekı doktorunuz camasır suyuna ınanıyor mu lakin inanıyorsa suan sevinicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…