Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

:KK9::KK70:Arkadaşlar daha çok erken ama bugün buradaki videoyu izleyince bir denirim istedim. Deli gibi köpürdü idrarım ve öylece kaldı.. Bugün daha bat 29 Kasım sizce mümkün mü? Çok heyecanlandım

Be
Ç

çok köpürmeyecek böyle deli gibi. Köpürüp bira köpüğü gibi uzun zaman kalacak. Bazıalrında köpürüyor birkaç saniye sonra tekrar köpürüyor taşacak gibi. Bu da negatif.
Benim idrarım çoktu bardaktaki köpürdü köpürdü taştı durdu sonra hiç sönmedi acaba pozitif midir? 4 yum vardı daha çok erken ama bu sebepten belki erken çıkmış olabilir mi? Yrn sabah idrarıyla bir daha yapsam mı? Çok heyecanlandım ya:KK66:)

İlk test prediktor early. Erken gebelik testi. Adete 6 gün kala negatif çıktı. Orada gördüğünüz 10 dpo yumurtlamadan 10 gün sonra demek. Yani benim için ilişkiden 10 gün sonra demek çünkü o gün bir kez birlikte olmuştuk.
İkinci test adete 5 gün kala sabah idrarıyla yapılmış test. Negatif.
Üçüncü test adete 4 gün kala sabah idrarıyla yapılmış test. Silik çizgiyi görünce deli oldum.
Dördüncü testi de o testi doğrulamak için yaptım kendisi laboquick marka ultra erken gebelik testi olmaktadır.
Beşinci test adete 3 gün kala yapıldı. Sabah idrarıyla.
Altıncı test adete 2 gün kala yapıldı. Testin üst kısmı yapışık gibiydi bir test daha yaptım bu yüzden. Bu da yedinci test. Aynı zamanda sırf merakımdan sağdaki lh yazan ovülasyon testinden de yaptım gerçekten hamileysen çizgilerin ikisi de kırmızı çıkıyor.
Sekizinci test adete 1 gün kala yine sabah idrarıyla yapıldı.
Dokuzuncu test te bugün yani adet günümde sabah idrarıyla yapıldı. Artık ikinci çizgi iyice belirgin hale geldi. Aynı zamanda bir ovülasyon testi daha yaptım yanındaki test gördüğünüz gibi iki çizgi de kırmızı.

İşte böyle kızlar sormak istediğiniz birşeyler varsa yanıtlarım. Veya isterseniz çamaşırsuyu testi falan hemen çekip yollayabilirim. Utanıyorum sadece. :)
canım bebebğin hayırlı olsun ben bata bir gün akal yaptım silik çıktı bat bugündğ yine silik çok zor görünüyor çizgisi olabilir mi dedim halen kırmızılar gelmedi gebe olbilirmiyim kasık agrım 10 gündğr var

:KK73:
canım bebebğin hayırlı olsun ben bata bir gün akal yaptım silik çıktı bat bugündğ yine silik çok zor görünüyor çizgisi olabilir mi dedim halen kırmızılar gelmedi gebe olbilirmiyim kasık agrım 10 gündğr var
Kan testi yaptırsana canım benim bat 10 gün var zor duruyorum elimde olsa hemen yaptırırım hadi yaptırda bize hayırlı haberlerini ver

Silikse vardır canım hayırlı olsun. Benim de ilk testler çok silikti :)

Size katiliyorum hamileysen kopurecek ve sonmeyecek degilsen kopurup tasiyo ama sonuyo bide bazi arkadaslar kivamli camasur suyuyla yapiyo oda olmuyo icinde deterjan var bide bat tarihi dediginiz son adet tarihimi. Benimki 30 ekim sizinki 29 u galiba 2 cizgiyide net gordunuzmu
:KK9::KK70:Arkadaşlar daha çok erken ama bugün buradaki videoyu izleyince bir denirim istedim. Deli gibi köpürdü idrarım ve öylece kaldı.. Bugün daha bat 29 Kasım sizce mümkün mü? Çok heyecanlandım

Son düzenleme:
Size katiliyorum hamileysen kopurecek ve sonmeyecek degilsen kopurup tasiyo ama sonuyo bide bazi arkadaslar kivamli camasur suyuyla yapiyo oda olmuyo icinde deterjan var bide bat tarihi dediginiz son adet tarihimi. Benimki 30 ekim sizinki 29 u galiba 2 cizgiyide net gordunuzmu
Yok beklenen adet tarihi:KK66: son adet tarihim benimde 1 Kasım ve tam 28 günde bir oluyorum o yüzden 29 Kasım dedim ... Daha normal test yapmadım ama Perşembe günü direk kanda baktırıyım diye düşünüyorum sence?

Yok beklenen adet tarihi:KK66: son adet tarihim benimde 1 Kasım ve tam 28 günde bir oluyorum o yüzden 29 Kasım dedim ... Daha normal test yapmadım ama Perşembe günü direk kanda baktırıyım diye düşünüyorum sence?
Bu hamilelik cetveli camasir suyuna gore o zaman cnm insallah kandada gorursun bende heyecanlandim idrar testi aldirmak icin esimi gonderecektim benimde bata 10 gun falan var.Hayirlisi bakalim. Camasir suyu ilk yaptigimda kabarip kopurup tasiyor sonra sonuyordu ama simdi her seferinde kopuk birazdahaha kaliyo. Iki arkadasimda 5 haftalik hamileler onlardada ayri ayri deniyecez bakalim ne olacak bazi arkadaslar kopurmesi dogal diyo bazilarida kopurdu ama regl oldum diyo burda anlasilmamis galiba sivi camasir suyu dokulup kopurecek ama sonmeyecek bir parnak kadar kalacak.....

canım benimde son adetim 1 kasım dı yumurtlamam erken oldu bu durumda adetim 28 günden 24 güne dustu sen nasıl öğrendin gebeliğini gebelik çizelgesi yapmışsın ondan merak ettim :)

canım benimde son adetim 1 kasım dı yumurtlamam erken oldu bu durumda adetim 28 günden 24 güne dustu sen nasıl öğrendin gebeliğini gebelik çizelgesi yapmışsın ondan merak ettim :)
Canım o sat a göre sadece ama bugün çamaşır suyu testini yaptım oldu Perşembe ve Cumartesi de kanda baktırmak istiyorum bakalım:KK66:

nasıl olunca gebelik olup olmadığı anlaşılıyor yaptım fakat yavaş yavaş sadece yanları hafif köpürdü ortası hafif köpürdü o_Oo_Oo_O

az döktüm diye gidip birazdaha ç.suyu doktum hahha köpürdü ama taşmadı az karıştırdım bide bence doğru değil bu

nasıl olunca gebelik olup olmadığı anlaşılıyor yaptım fakat yavaş yavaş sadece yanları hafif köpürdü ortası hafif köpürdü o_Oo_Oo_O
Köpürücek sönmemesi lazımmış birde suan içim kıpır kıpır :) biraz önce test yaptım hafif silik çizgi çıktı daha çok erken ama yarın kanda mı baksam beklesem mi ayyy allahım bukadar erken belli olursa ikiz mi acaba?

Kızlar merhaba. Bu ay dayanamayıp ta adetime 6 gün kaladan adet günüme kadar yaptığım gebelik ve ovülasyon testlerinin sonuçlarını paylaşmak istedim. Hatta ayıp olmayacağını düşünüyorsanız idrarla yapacağım çamaşır suyu ve karbonat testlerinin de canlı canlı videolarını çekip koyabilirim bu topiğe. Ama ayıp olur diye çekiniyorum. Herkes benim idrarımı görmek durumunda değil. Sizden gelecek olan talebe göre koyabilirim. İşte testler...
Eki Görüntüle 1291975

Cahilligimi maruz gorun pek bilgim yok bu konularda bat ve diger yazdiginiz ne oluyor ve ovulasyon testini ne zaman yapmamiz lazim adettten hemen sonrami

Köpürücek sönmemesi lazımmış birde suan içim kıpır kıpır :) biraz önce test yaptım hafif silik çizgi çıktı daha çok erken ama yarın kanda mı baksam beklesem mi ayyy allahım bukadar erken belli olursa ikiz mi acaba?
çamaşır suyu ilave edince köpürdü ama sönmedi evde test var ama yapacak israrım kalmadı hahahhah hadi hayırlı olsun canım inşallah kandada çıkarrrr

Cahilligimi maruz gorun pek bilgim yok bu konularda bat ve diger yazdiginiz ne oluyor ve ovulasyon testini ne zaman yapmamiz lazim adettten hemen sonrami
Bat: beklenen adet tarihi sat: son adet tarihi canım.... Ovulasyon testin çoksa elinde adet bittikten sonra hergünde yapabilirsin. Normalde 10. Gün başlıyor 28 günde adet gören birisi

Canim son adet tarihine 1 kasimdiysa12 gun once idrarda cikmis oluyo benimkide 30 ekimdi bak simdi heyecanlandim yarin test alip yapicam hadi bakalim tebrik ederim senide silikde olsa cikmis ins kandada cikar

X