Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

aygul2012 .!.:
Garip ama bendede hasta olacakmisim gibi agrim var batma var kist falan boyle agri yaparmi

Hadi yaa tuh bende senden bekliyodum bidahaki ay beraber beklicez o zaman bende haftaya gidecem ilk kez doktora bakalim. Ama bende gariplik var adet olacak.gibi sancim var dunden veri kasikta batma var korkmaya basladim
Olabilir canm birlikte bkleyelm zatn blliydi nasl agridu kasiklrm pit bi baktm olmusun off off dun aksam zatn ruyamda 22aralik gordm defm kesn olcm doktor bana 2. Yada 3. Gnu gel dedi doktorda doluymus hep ust uste gelr

Sonunda başardım Arkadaşlar işte video. Eşim durumu çakmasın diye sessiz çektim :) açıklamasını şöyle yazayım. Karbonat testi tırt. Gördüğünüz gibi deli gibi köpürmüyor. Ama çamaşır suyu bira köpüğü gibi kabarıyor ve köpük uzun zaman gitmiyor. Testi yaparken korkunç bir koku çıkıyor. Solumayın aman. Ben de fazla solumamak için çok uzun zaman çekemedim. Eğer çamaşır suyunu dökünce sodayı bardağa koyunca nasıl önce köpürür sonra hemen köpüğü söner ve sadece bardağın dibinden baloncuklar çıkar öyle olursa negatif. Biraz köpürür yarım dakka sonra birden deli gibi 2. Kez köpürürse yine negatif. Benimkinde olduğu gibi bira köpüğü kıvamında olacak sönmeyecek ve de 2. Kez köpürmeyecek. Ha bir de idrarın rengi koyulaşmamalı. Koyulaşırsa yine negatif. Umarım faydalı olur sizlere. Çişim için tekrar özür dilerim :) ama ben kendisini beta hcg içerdiği için çok seviyorum bu aralar :) hehehehhehehe..... Hayırlı haberlerinizi bekliyorum...
https://vimeo.com/home/myvideos
canım bende yaptım bugün çatlatma ignemin 10. günü idrar tesi negatif çıktı bunu yaptım köpürdü .ama küçük oglum var lazımlıgından aldım :-):-):-):-)onunkide köpürdü ancak onunki koyulaştı benmki açık sarıda kaldı :KK70: ne bu şimdi

Son düzenleme:
canım bende yaptım bugün çatlatma ignemin 10. günü idrar tesi negatif çıktı bunu yaptım köpürdü .ama küçük oglum var lazımlıgından aldım :-):-):-):-)onunkide köpürdü ancak onunki koyulaştı benmki açık sarıda kaldı :KK70: ne bu şimdi
Koyulaşmayacak canım. Bir de hamile olmayan birinde de köpürebiliyor. Birden taşacak gibi köpürüp çok hızlıca sönüyor. Hamileysen deli gibi köpürmeyecek. Bira köpüğü gibi olup uzun zaman kalacak. Yoğun bir köpük olacak yani. Parmak kalınlığında en az.

Koyulaşmayacak canım. Bir de hamile olmayan birinde de köpürebiliyor. Birden taşacak gibi köpürüp çok hızlıca sönüyor. Hamileysen deli gibi köpürmeyecek. Bira köpüğü gibi olup uzun zaman kalacak. Yoğun bir köpük olacak yani. Parmak kalınlığında en az.

bnde öle oldu cnm hiç gitmedi ama hamilemiyim bilmiyorum

belirtilerim varken senin dedihin camasir suyu testini yaptim olmadi cok uzulms aglamistim idrar testinden kacmio :eek:

belirtilerim varken senin dedihin camasir suyu testini yaptim olmadi cok uzulms aglamistim idrar testinden kacmio :eek:
Canım senin daha çok erken olduğu için çıkmamış olabilir... :) sonuçta hamişsin ya :)Boşver çamaşır suyunda da çıkmayı versin hehehehehehe

Canım senin daha çok erken olduğu için çıkmamış olabilir... :) sonuçta hamişsin ya :)Boşver çamaşır suyunda da çıkmayı versin hehehehehehe
evet cnm cok erken yapmistm ama ondm cikmamis olabilir kizlar negatif bisey gorunce benm gibi hemen olumsuzluga kapilmayin idrar testinde bile cok az bekledim negatif cikti snradan dikkatli bakinca anladim o_O:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

adete 3 gun kala camasır suyu testını yaptım :KK70: okadar cok kopurdukı hemıleyım heralde dedım vıdeoyuda ızledım hatta ama degılmısım regl oldum..

saçma çamaşır suyu asitik oranı mevcut zaten idrarda . köpürme olanağı çok yüksek.

Ç
adete 3 gun kala camasır suyu testını yaptım :KK70: okadar cok kopurdukı hemıleyım heralde dedım vıdeoyuda ızledım hatta ama degılmısım regl oldum..
çok köpürmeyecek böyle deli gibi. Köpürüp bira köpüğü gibi uzun zaman kalacak. Bazıalrında köpürüyor birkaç saniye sonra tekrar köpürüyor taşacak gibi. Bu da negatif.

Kızlar bugün 2. çizgi silik çıktı 2 gün var reglime sizce?? iki gün önce de kahverengi leke gelmişti ya şuan çok heyecanlıyım.
canım senin son durum nedir. hamile misin. ben her idrarda bu çamaşır suyu testini yapıyorum bire gibi köpürüyor. gebelik testi yapıyorum bişi çıkmıyor. bat bugündü. kafam karışık.

X