Adete 6 gün kaladan beri yaptığım testler (örnek olsun sizlere)

Canim evet aynı saatte yapiorum 11.00 de idrarimi bosaltiyorum 15.00 kadar su dahi içmiorum. yarın da yap bakalım ben siliklesene kadar yapicam ve calismalara basliyacam
hayırlısı inşallah canım bu ay tuttururuz doğru zamanı.. bende il gün 3 gibi yaptığımda daha koyuydu dün ve bugün evde olmadığım için 7den sonra yapabildim yarın yine 3te deneyecm bakalım:emir_bebek:

yani su topigi okudum, ofisteyim su anda, gidip kosedeki supermarketten camasir suyu alip tuvalette deniicem ahahah..

sayemde ofisteki tuvalet camasir suyu koktu haha :) ama sonucu anlamadim. Kopuk olustu, bayagi cok hemde, kopuk hic azalmadida. Ama hani fokur fokur yapmadi, sadece kopudu cokca. Simdi bu ne demek acaba? Hollanda sayfalarina bir goz attim, kimse guvenilir bulmuyor bu camasir suyu testini.
ayrica dun normal test yaptigimda negatifti, benim inanasim gelmedi yani camasir suyu testine :KK70:

canım senin son durum nedir. hamile misin. ben her idrarda bu çamaşır suyu testini yapıyorum bire gibi köpürüyor. gebelik testi yapıyorum bişi çıkmıyor. bat bugündü. kafam karışık.
Biraz geç oldu ama hanmile dğeilim reglim 5 gün geçti 6.gün regl oldum hemde ne regl.. pıhtılı mıhtılı birşeyler en sağlıklısı 10 gün geçince kan testi yaptırmak..

Son düzenleme:
Biraz geç oldu ama hanmile dğeilim reglim 5 gün geçti 6.gün regl oldum hemde ne regl.. pıhtılı mıhtılı birşeyler en sağlıklısı 110 gün geçince kan testi yaptırmak..

benimde bu sabah aklıma düştün sanırım gebe kaldı heyecan yaptı unuttu bizi diyordum hayırlısı olsun canım ya sıkma canını

benimde bu sabah aklıma düştün sanırım gebe kaldı heyecan yaptı unuttu bizi diyordum hayırlısı olsun canım ya sıkma canını
y aturtam 5 gün gcikti idrarda silik çıktı, göğüsler taş gibi oldu derken regl oldum hayırlısı değilmiş bir anda diyemedim işte :)

y aturtam 5 gün gcikti idrarda silik çıktı, göğüsler taş gibi oldu derken regl oldum hayırlısı değilmiş bir anda diyemedim işte :)

kimyasal gebelik olabilir belkide silik çıktı diyorsun.
yeni umutlarla gene deniyecez elimizden başka bişi gelmez.. bende ovulasyon testi aldım yumurtlama için dün pozitif çıktı bugün catlamistir bol bol calisicaz artık kısmet hersey

kimyasal gebelik olabilir belkide silik çıktı diyorsun.
yeni umutlarla gene deniyecez elimizden başka bişi gelmez.. bende ovulasyon testi aldım yumurtlama için dün pozitif çıktı bugün catlamistir bol bol calisicaz artık kısmet hersey
bugün regl 6.gün hala devam ediyor normalde 3 gün sürerdi ben de gün aşırı deneyeceğim bu sefer. eşimde grip oldu ama hayırlısı:)

bugün regl 6.gün hala devam ediyor normalde 3 gün sürerdi ben de gün aşırı deneyeceğim bu sefer. eşimde grip oldu ama hayırlısı:)

geçmiş olsun aynı sorunu geçen ay yaşadım normalde 3 gün süren regl 6.ci gün bitmişti kesik kesik ve pihtili geliyordu.
sanırım Rahim çok kalinlasmisti testler negatifi gösteriyordu..
regl biter bitmez baslarsiniz çalışmalara Rabbim en kisa zamanda verir inşallah

geçmiş olsun aynı sorunu geçen ay yaşadım normalde 3 gün süren regl 6.ci gün bitmişti kesik kesik ve pihtili geliyordu.
sanırım Rahim çok kalinlasmisti testler negatifi gösteriyordu..
regl biter bitmez baslarsiniz çalışmalara Rabbim en kisa zamanda verir inşallah
İnşallah ya zaten kadın doğum doktoruna gittiğimde bana 6 ay olmazsa gel demişti şuan 3.aydayım, folik asit kullanıyor musun?

İnşallah ya zaten kadın doğum doktoruna gittiğimde bana 6 ay olmazsa gel demişti şuan 3.aydayım, folik asit kullanıyor musun?

yok benim doktorum vermedi gerek yok dedi.
hmm siz yeni baslamissiniz benim 12.ayim.
Bu ay olmazsa eşim doktora gidicek.bu ay gidicekti kavga ettik istemiyormus gitmek ama bir dahaki ay mecbur gidecek

yok benim doktorum vermedi gerek yok dedi.
hmm siz yeni baslamissiniz benim 12.ayim.
Bu ay olmazsa eşim doktora gidicek.bu ay gidicekti kavga ettik istemiyormus gitmek ama bir dahaki ay mecbur gidecek
Olmazsa ben de giderim eşimide götürürm bakalım 3 ay daha geçsin kalmassam artık yeni şeyler öğreneceğim, tedavi açısından. Eşiniz eğer çocuk istiyorsa gider, biz olmayınca kendimizi kahrediyoruz onlara birşey olmuyor.

Olmazsa ben de giderim eşimide götürürm bakalım 3 ay daha geçsin kalmassam artık yeni şeyler öğreneceğim, tedavi açısından. Eşiniz eğer çocuk istiyorsa gider, biz olmayınca kendimizi kahrediyoruz onlara birşey olmuyor.

çocuk istiyor ama utaniyormus ben git gel helak oluyorum kendimi kasiyorum ama beyefendi gayet rahat davranıyor çok genişler :)

Biraz geç oldu ama hanmile dğeilim reglim 5 gün geçti 6.gün regl oldum hemde ne regl.. pıhtılı mıhtılı birşeyler en sağlıklısı 10 gün geçince kan testi yaptırmak..
hayırlısı ne ise o olsun. rabbim en yakın zamanda bebeğini sana bağışlar umarım.

X