Adet oldum ama hamileyim

İyiakşamlar benim de 25 temmuz ile 29 temmuz arası betam 100 de kaldı 1 ağustosta 561 çıktı... 3 ağustosta 396.... 5 ağustosta beri baya pıtı attım betam baya düşmüştür DİE düşğndm 8 ağustosta değerim malesef 356 çıktı düşüş var ama yavaş dedi dr... Bu süreç nasıl geçecek sizce düşermi kürtaj yada iğne gerekirmi

Peritanoloji doktoruna gidin daha detayli baktırın bence

6.haftadayım..ben kimyasal sanıyordum şubatta kimyasal olmuştum.. betam sabitti birden fırlayıp tekrar düştü ama usg de gördü bugün..

Merhabalar birşey danışmak istiyorum bende normal adet zamanında adetimi oldum ama az az geliyordu 3.gun nerdeyse bitti gibi sanirken 4 gün ağrı ile yoğun bir kanamam başladı bugün 5.gun hala aynı kanama devam ediyor hiç gebelik testi filan yapmamıştım bilmiyorum kimyasal ya da dış gebelik olabilir mi

Elinde gebelik testi varsa hemen yap bence kafandaki soru işareti gitsin

senin değer iyi yükselmis yine ben suan yasiyorum bu durumu kan verdim pozitif çıktı 86 ile 15 inde kanamam oldu adet oldum sandim peçete koydum peçetemi taşınca hastaneye gittim düşük yapiyorsun dedi doktor
kan testime bakti degerim dusmusmu diye dusmemisti 2 gun sonra bidaha gel düşmü diye bakalim dedi bu gun gittim 265 e yükselmişti kanamam bitti ama lekelenmem devam ediyor, kese şuanlık gözükmüyor bakalım herseyin hayırlısı, rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın evlat hasreti çektirmesin insallah

Benim de böyle oldu ilk kanamadan sonra ben düştü sanarken düşmemiş ikinci kanamada düştü seninki belki tutunur olumlu düşün Allah kucağına almayı nasip etsin

Ağrın olmuyor mu kanamada?
Geçmiş olsun

Nasıl sonlandırıldı ilaç vs? Tüpe zarar verdi mi?

Dr a göre neden sık kimyasal olabilir?

Senin ne oldu sürecin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…