Adet oldum ama hamileyim

yok valla hatta o 5ay antibiyotikte kullanmış ağır iş yapmış gayet normal adet gördügünden vede spiral oldugundan dolayı süphelenmemiş hiç. kontrole gidince doktor görmüş öyle haberleri olmuştu :))
Resmen o antibiyotiklere rağmen Allah korumuş🤲
Ağır işde cabası.

Resmen o antibiyotiklere rağmen Allah korumuş🤲
Ağır işde cabası.
benim için mucize o bebek ya. şimdi kocaman oldu bile şükür çok sağlıklı bi oğlan pekte yakışıklı :) demek ki yiyecek ekmeği varmış nasip oldu ne güzel
+olarak kuzenim 35 yasındanda büyüktü neredeyse imkansızlığın vucut bulmuş hali :halay:

yok valla hatta o 5ay antibiyotikte kullanmış ağır iş yapmış gayet normal adet gördügünden vede spiral oldugundan dolayı süphelenmemiş hiç. kontrole gidince doktor görmüş öyle haberleri olmuştu :))
Bir arkadasimda da ayni sekil oldu ilk ayinda regl olmus hamile oldugunu anlamadi :KK70: hep sigara icki icmis hatta normalde cok kullanmayan kiz o ay dibine vurmus her seyin :KK70: 2. Ay olmayinca doktora gitti ki doktor dedi sen 2 aylik hamilesin sok olmustuk

benim için mucize o bebek ya. şimdi kocaman oldu bile şükür çok sağlıklı bi oğlan pekte yakışıklı :) demek ki yiyecek ekmeği varmış nasip oldu ne güzel
+olarak kuzenim 35 yasındanda büyüktü neredeyse imkansızlığın vucut bulmuş hali :halay:
Aynen tüm mucizelerin birleşimi:)
Ben + 10 um ondan, bizide bulur mu dersin bi surpriz:)
Iki yıla yakındır korunmuyorum, daha once bu kafar uğraşmamıştık, rezerv azalıyor yaşla bilursin, ondan zorlaştı işler.

Arkadaşlar merhaba ben bat günümde evde gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı o gün kan testinde 11 hcg değeriyle hamile olduğumu öğrendim. 2 sonra adet oldum yerleşme gibi değil bayağı yoğun 4 5 gün süren adet. Doktorum kimyasal gebelik geçirdiğimi adetle atılacağını söyledi ben de takip etmedim ama bir hafta sonra acaba değerim düştü mü diye evde yaptığım gebelik testinde iki çizgi gördüm tekrar kan verdim değerim 550 çıktı doktor ne olduğunu anlamadı ama başına böyle bişey gelen var mı?
Bende testt yaptım kzlar sonuc ne oluyor test mi bozuk acaba ilk 5 dkda belirdi kuruma cizgisi olamaz yani

Eklentiler

• 3E722907-FB8C-4C51-9C53-284B15AAE411.jpeg
    3E722907-FB8C-4C51-9C53-284B15AAE411.jpeg
    71,8 KB · Görüntüleme: 722
  • 85984C7C-78BE-418F-8515-3BB8C787097D.jpeg
    85984C7C-78BE-418F-8515-3BB8C787097D.jpeg
    138,9 KB · Görüntüleme: 723
X