Adet oldum ama hamileyim

Arkadaşlar merhaba ben bat günümde evde gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı o gün kan testinde 11 hcg değeriyle hamile olduğumu öğrendim. 2 sonra adet oldum yerleşme gibi değil bayağı yoğun 4 5 gün süren adet. Doktorum kimyasal gebelik geçirdiğimi adetle atılacağını söyledi ben de takip etmedim ama bir hafta sonra acaba değerim düştü mü diye evde yaptığım gebelik testinde iki çizgi gördüm tekrar kan verdim değerim 550 çıktı doktor ne olduğunu anlamadı ama başına böyle bişey gelen var mı?

Kimyasal gebeliklerde beta hcg yükselebilir. Ultrason muayenesi yapılması gerekiyor. Normal bir gebelik ise düşük riski olabilir

Çok teşekkür ederim amin.
İnşallah siz benim yaşadığım durumu yaşamıyosunuzdur.

Bunları yazmaktaki maksadım sizi korkutmak değildi öyle olduysa kusuruma bakmayın lütfen. Sadece ihmal edilmemesi gereken bir durum.

Benim adet sonrası kanamam hiç durmamıştı. Yani lekelenme şeklinde, bazen biraz fazla biraz az kanamam devam ediyodu. Normal bi durum olmadığının ilk belirtisi buydu. Yanlış hatırlamıyosam 2. kanı verdiğim günün akşamı sol kasığımda ağrı başladı. Anormal batmalar ve sızı oluyodu ve süreç bitene kadar hep sol tarafımda ağrı oldu. Bebek sol yumurtalığımın ucuna tutunmuş çünkü..

Eğer kanamanız falan yoksa içinizi rahat tutun. Belki de regl olup hamileliğini sürdürenlerden olacaksınızdır. :)
Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için benim adet kanaması gibi oldu 4 5 gün sürdü bitti biteli 4 5 gün oluyor daha da kanama olmadı anlamadım ben de inşallah yoktur kötü bir durum pazartesi öğreneceğiz çok teşekkür ederim :)

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için benim adet kanaması gibi oldu 4 5 gün sürdü bitti biteli 4 5 gün oluyor daha da kanama olmadı anlamadım ben de inşallah yoktur kötü bir durum pazartesi öğreneceğiz çok teşekkür ederim :)
Kanamanız devam etmiyosa bu gerçekten iyi bir şey.
Pazartesi hayırlı haberlerinizi bekliyorum :)

Maalesef sağlıklı değil değerim bir gün sonra 700lere çıkıp iki gün sonra 200lere düştü doktor kimyasal dedi ama ben dış gebelikten korkuyorum yine de

Maalesef sağlıklı değil değerim bir gün sonra 700lere çıkıp iki gün sonra 200lere düştü doktor kimyasal dedi ama ben dış gebelikten korkuyorum yine de
Yaklaşık aynı şeyler başıma gelmişti ama benim değerim yavaş yavaş artıyordu tam sol yumurtalığımla tüpün arasına tutunmuştu hatta yumurtalığa doğruydu daha çok. Birden çok düşmesi güzel bişe evet kimyasal düşük yapıyorsunuz ama çok şükür kendi kendine düşüyor başka yerlere salça olmadan. İnşallah bir sonrakinde sağlıklı olur🌸

Yaklaşık aynı şeyler başıma gelmişti ama benim değerim yavaş yavaş artıyordu tam sol yumurtalığımla tüpün arasına tutunmuştu hatta yumurtalığa doğruydu daha çok. Birden çok düşmesi güzel bişe evet kimyasal düşük yapıyorsunuz ama çok şükür kendi kendine düşüyor başka yerlere salça olmadan. İnşallah bir sonrakinde sağlıklı olur🌸
Şu an tek tesellim ani düşüş olması inşallah dış gebelik falan değildir bir an önce değerim sıfırlanır size de çok geçmiş olsun tekrar denediniz mi var mı gebelik

Şu an tek tesellim ani düşüş olması inşallah dış gebelik falan değildir bir an önce değerim sıfırlanır size de çok geçmiş olsun tekrar denediniz mi var mı gebelik
Ya ben daha önce çok fazla kimyasal gebelik geçirdim yani çok büyük ihtimalle sizinki de kimyasal ve sıfırlanacak çünkü gerçekten çok hızlı düşmüş. Beta değeri birden sıfır olmaz ama hızlı düşer sonra sıfır olur. İnşallah içinizi rahatlatmışımdır🙏🏻 Benim durumlarda birazcık karışık açıkçası tüp bebek falan denedik sonuç aynı değişmedi maalesef

Ya ben daha önce çok fazla kimyasal gebelik geçirdim yani çok büyük ihtimalle sizinki de kimyasal ve sıfırlanacak çünkü gerçekten çok hızlı düşmüş. Beta değeri birden sıfır olmaz ama hızlı düşer sonra sıfır olur. İnşallah içinizi rahatlatmışımdır🙏🏻 Benim durumlarda birazcık karışık açıkçası tüp bebek falan denedik sonuç aynı değişmedi maalesef
Çok teşekkür ederim umarım en kısa sürede kucağınıza alırsınız 🌸

Çok geçmiş olsun. Düşüş çok iyi bana da kimyasal gibi geldi. Umarım bu şekilde biter 🙏🏼
Allah sonrasında sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah

X