Adet kanı demiş

Madem arkadaşınız için zar çok önemli, o zaman bu işlere hiç girişmeyecek.. bekaretimi kaybettim, o da evlenmeye mecbur kalır diye düşünecek kadar da saf değildir herhalde..bile isteye yaptı ise yaptığının arkasında durmalı.

Aynısı için çok direetttimmm kesinlikle tecavüz tabi arkadaşım nasıl şikayet edecem ailem öğrenir kafasında..ya da bunlar hep sevisiyordu çocukla ayrılınca benden destek görmek için bu yalanı söyledi ??

Tam olarak böyle oldu bebegim, bu hikayede kandirilanlardan biri de sensin.

Geçen gün terziye giden kızlardan biri terziyi şikayet ediyordu. Bakın terzinin ek masraflarına :

Asdfghjk "yanlışlıkla birlikte olduk" demiş bir de.
Instada tam elma yiyecekken ayağı kayıp pastanın üzerine düştüğü için "yanlışlıkla" diyeti bozulanların videoları var ya, bunlar da ayakları kayınca yanlışlıkla soyunup üzerine düşüyorlar galiba 😁

Adamı beğenmiş ya bekaretimi bozdun bekaret bnm için önemli diyip askıntı olacaktı. Ama çocuk bunu silkelemiş atmış üstünden baksana. O yüzden şimdi saf kız numaralarına girdi.
Vallahi sabah sabah bunu okuyunca şok oldum.sizce arkadaşım böyle bişey yapmış olabilir mi 😳 çünkü daha önce iki erkek arkadaşı olmuştu ve biriyle o konuya gelmeden herşeyi yaptıklarını söylemişti🤦🏻‍♀️

Bence arkadaşınız size vicdan yapıp dolandırmaya çalışıyor. Ablandan aldığın paraları biliyorsa faydanlanmak istiyor.
Artı zar dikimi genellikle evlikten bir iki gün önce dikilir. Şimdi dikeyim beş yıl sonra bozulur gibi birşey değil. Operasyon önemini yitirir.

Bence arkadaşınız size vicdan yapıp dolandırmaya çalışıyor. Ablandan aldığın paraları biliyorsa faydanlanmak istiyor.
Artı zar dikimi genellikle evlikten bir iki gün önce dikilir. Şimdi dikeyim beş yıl sonra bozulur gibi birşey değil. Operasyon önemini yitirir.
Yani kalıcı olarak da varmış galiba ...hayır ablam olayını anlatmadım kimseye rezil olmaması açısından...babamın kulağına giderse çok üzülür çünkü

Olayı yumuşatıp basitleştirmenize gerek yok,bilmeden bi anda olunca namuslu isteyerek yapınca namussuz olmuyorsunuz. Arkadaşınız gayet kendi rızasıyla günlük kiralık eve gitmiş,kahve içmeye değil heralde dimi?
Dikim,biçim işleri hiç bana göre değil,bence gereksiz. Yaşandıysa yaşandı kimseye açıklama yapmak zorunda değil ilerde. Aileside açıp açıp muayene etmiyordur heralde. Kim be bilecek? Acil ertesi gün hapı vs bişeyler kullansın,hamilelik olayı oluşmasın yeter.
Hamilelik yok..olay arkadaşım tarafından bana bu şekilde anlatıldı bende onun yalancısıyım yani...bana göre de önemli değil bı damla kan parçası fakat kendisi sanki dünyanın sonu gelmiş gibi davranıyor

Vallahi bende aynı şekilde beni mi kandiriyorsun diye bağırıp çağırdım..kendin ettin kendin bul tarzı sonra baktım olan olmuş çok kötü ve pişman kendisi de o yüzden bir anlık arkandayım dedim ama iş ciddiye bindi günah kısmına bende ortak olmuş olucam diye düşünmeden edemiyorum
onun aglamasi zardan değil, sevişince ilik gibi adamı bağlarım sanıp adam kiçini donup gidince ortada kalmis planlariyla, onun hirsindan malligina agliyodur o.

Yani kalıcı olarak da varmış galiba ...hayır ablam olayını anlatmadım kimseye rezil olmaması açısından...babamın kulağına giderse çok üzülür çünkü
Kalıcı olmuyor genelde arkadaşın yaparken sana sormadı şimdi seni ortak ediyor. Sorumluluk tamamen onda seni ilgilendirmiyor.
Böyle ekonomik buhranda arkaşının zarını düşünmeyin.
Senin arkaşının günlük eve gidip korkmadan ilişki yaşıyorsa emin ol daha öncede gitmiştir.

onun aglamasi zardan değil, sevişince ilik gibi adamı bağlarım sanıp adam kiçini donup gidince ortada kalmis planlariyla, onun hirsindan malligina agliyodur o.
Kafam allak bullak oldu yaa...sürekli çok aptalım malım diyip duruyor zaten vallahi beynim bulandi

Hanımlar tüm mesajları tek tek okudum inanın bazılarını okurken şoklar geçirdim..bazı hanımlar ilk değildir demiş(olabilir çünkü bı başka erkek arkadaşıyla o iş olmadan yaşadıklarını biliyorum)
Bazı hanımlar çocuğu kendine bağlamak için kandırmak için demiş ( ben bu açıdan hiç düşünmedim ya da arkadaşım diye kondurmak istemedim)

Yaptığı hatanın arkasında durması gerekiyor bende çok söyledim ama acaba benim vicdanımı iyi niyetimi mi kullanmaya çalışıyor anlamadım😣
Ayy öyle fikirler okudum ki hepinizd hak verdim ama hala net değilim (büyük ihtimalle ben bulasmayacagim bu işe (belkide çok iyi bir adamla evlenecek) ve kimsenin vebalini almak istemiyor um)

Kafam allak bullak oldu yaa...sürekli çok aptalım malım diyip duruyor zaten vallahi beynim bulandi
siz tahminime göre bakiresiniz o yüzden idrak edemiyorsunuz yani o bahsettiginiz hani sevisirken birden oldu kisminda şakkadanak olmaz o iş, hadi diyelim ki yeterli kayganlik saglandi vs yinede yok uymuyor yani aksi tecrubesi olan arkadaslar varsa onlarda söylesin varmi yani boyle hemde ilk iliskide ay nasi oldu anlamadim yaşayan.
arkadasinizda birde aile baskisi etkeninden kaynakli (egerki gonullu degilse) istemsiz ay basima bisey gelir kasmasindan dolayi sanmiyorum yani öyle bir anda oldu ay anlamadim zirt virt

Hanımlar merhabalar.. öncelikle şimdiden hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum..

İlk okuldan beri çok yakın bı arkadaşım var..daha sonrası ailelerimiz de çok yakınlaştı..benim ailem baskıcı değil ama arkadaşımın ailesi biraz fazla baskiciydi ki hala oyleler ..

Arkadaşım üni zamanı bı çocukla tanıştığını söyledi..fotosunu görür görmez ASLAAA dedim .çocuk çok fazla yakışıklı ve farkında belli ki ..arkadasiminda oncesinde sadece iki erkek arkadaşı olmuştu..Neler neler dedim ..kandırır sakın bak diye çok dil döktüm .
Bir gün beni aglayar aradı..çocukla biseyler yaşamak istemiş o boyuta gelmeden..ama ( arkadaşımın anlattığına göre) birden çocuk( nasıl anlatacağını bilmiyorum anlayın işte) o iş olmuş..akşamda o adet kaniydi beni mi kandıriyorsun falan diye mesaj atıp engellemis..

Arkadaşım nasıl ağlıyor ama..intihar edecek böyle yaşayamam bir anda yaptı..bende aglamasina dayanamadım önce çok kızdım baktım çok kötü ben maddi manevi yanındayım dedim..(okul dışında evden cikamiyor) ben izin alırsam annesinden anca benle bı iki saat izin veriyor(beni çok seviyor ve kızım diyor annesi)

Şimdi zar dikimi için araştırma yapıyoruz fakat benim içim bı yandan hiç rahat değil..çünkü evleneceği kişiyi bildiğiniz kandırıp günahına ortak olmuş olacağım..çok ikilemdeyim bana akıl verin hanımlar ...bir anlık arkadasima arkandayım çözeriz falan dedim ama şuan günah boyutu içimden çıkmıyor..sizce iyilik kısmı mi ağır basıyor kötülük kısmı mi ..yardım etmeli miyim etmemeli miyim ???
Şaka gibi konu yaa :halay: Kusura bakmayın gülüyorum ama bayaa bi komik çünkü :KK70: Birden yaptı derken??? Yani sonuçta zar kısmına kadar sevişmek çıplak olmak herşeyi yapmak arkadaşınız için normal ama geçiş yasağı mı var bu neyin kafası :KK70: Oraya kadar namus, ordan sonrası namussuzluk mu :KK70: Kafa mı buluyorsunuz yaa 25 yaşında insan ne yaparsa yapsın ne hali varsa görsün bence. Ve size bişey söylimmi bu kadar zar diktirip namus bekçiliği yaparken sahtekarlık yapan iğrenç bir insanla da babamın oğlu olsa işim olmaz. Düzenbazlıktan başka bişey değil.

siz tahminime göre bakiresiniz o yüzden idrak edemiyorsunuz yani o bahsettiginiz hani sevisirken birden oldu kisminda şakkadanak olmaz o iş, hadi diyelim ki yeterli kayganlik saglandi vs yinede yok uymuyor yani aksi tecrubesi olan arkadaslar varsa onlarda söylesin varmi yani boyle hemde ilk iliskide ay nasi oldu anlamadim yaşayan.
arkadasinizda birde aile baskisi etkeninden kaynakli (egerki gonullu degilse) istemsiz ay basima bisey gelir kasmasindan dolayi sanmiyorum yani öyle bir anda oldu ay anlamadim zirt virt
Ben evliyim..ve benim ki o kadar çok zor oldu ki iki ay olmadı resmen...bende aynısını söyledim öyle sak diye olmuyor diye..kesinlikle arkadaşım birlikte oldu ve çocuk arkasında durmayinca hikaye yazmaya başladı..artık böyle dusunmeye başladım..belki de ilki o bile değildi herşeyi düşünmeye başladım

X