ADAM EVLİ ÇIKTI?

Yoo, hiçte şifrelerini unutup yeni üyelik almıyomuşsun. Başka üyelikleri olduğu halde ilk defa konu açıyorum yazmışsın. Ayrıca ocakta kocandan boşanacakmışsın, temmuzda da 8 aylık ilişkim var demişsin. İlişkin Aralık gibi falan başlamış oluyor yani. Boşanmadan ilişki yaşayabildiğine göre sende yazdığın gibi çok saf bir insan değilsin. Kimi kandırmaya çalışıyorsun?

Son düzenleme:
Burda da 6 aylık sevgilin varmış..
Boşanacağın tarih ocak 2019..
8 aylık ilişkin temmuz 2019..
6 aylık ilişkin ise Kasım 2019..

Hangisi doğru?

Ellerinden bal damlasın aslında bu gibi insanlara dava açılmalı insanlar saçma sapan meşgul ediyorlar zamanını çalıyorlar
Kesin ergen

Ellerinden bal damlasın aslında bu gibi insanlara dava açılmalı insanlar saçma sapan meşgul ediyorlar zamanını çalıyorlar
Kesin ergen
Yaa aynen öyle.
Her üyeliğine farklı bir sevgilisini anlatmış, ki doğru olduğunu da düşünmüyorum zamanlar tutmuyor.

Bu binlerce kadının başına geliyor ve karakterli olanlar evli adamla iletişimi kesiyor yani olması gereken bir şeyi yapıp burada alkış beklemeniz garip geldi. Her kadın yapmaz harikasın kardeşim falan demek çok abes degil mi sizce de ???
Ayrıca neden iletisminizi kesmeyecektiniz ki karısı varken heyecan arayan milyonlarca erkekten sadece biri yani karşınıza bulunmaz hint kumaşı çıkmışta reddetmis gibi konuşuyorsunuz ?

Hani şu içinde değişik kisilikleri barındıran hastalık var ya o geldi aklıma birden.
Belki de ilgi bağımlılığı
Amannn banane ya ben niye çözmeye çalışıyorum.

Hani şu içinde değişik kisilikleri barındıran hastalık var ya o geldi aklıma birden.
Bence psikolojik hastalık değil de Nooption ın dediği gibi sorunu ilişki takıntısı olabilir, yalan söylüyor da olabilir, bilemedim.

Ben bazen psikolojimin bozuk olduğunu düşünüyorum sonra burada bir kaç konu ve uye görüyorum. Yok yok gayet iyiyim aklım basimda diyorum. Resmen travmatik insan dolu burası saka gibi ya kadin bir suru üyelik almış ve garip garip şeyler anlatmış üşenmemiş. Acil psikologa konu sahibi.

Bi film vardı o aklıma geldi Split diye. Yanlış hatırlamıyorsam adamın 23 farklı kişiliği var ve her kişiliğiyle kızlarla farklı ilişkiler kuruyor onun gibi aynı bu eloşta :))

Bi film vardı o aklıma geldi Split diye. Yanlış hatırlamıyorsam adamın 23 farklı kişiliği var ve her kişiliğiyle kızlarla farklı ilişkiler kuruyor onun gibi aynı bu eloşta :))
Ben de bu konu ile ilgili bir belgesel izlemiştim kadın bir an da küçücük 5 yaşındaki çocuk oluyor, iki dakika sonra birden erkek oluyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…