ADAM EVLİ ÇIKTI?

Afferin elos sana ! Zaten olması gereken bir tavrı sergileyip sonra iyi yapmışsın dememiz için konu açmanda enteresan. Çok mu canın sıkılıyor sahi?

İkinc üyeliği de kendi kafana göre açamıyorsun bilmem haberin var mı?

Son düzenleme:
Gereksiz duyar kasmandaki amacı tam olarak söyleyebilir misin?
Gururlu her kadının yapacağı bir hareketti zaten bu, ayrıca buradaki çoğu insan da senin gerçek olmadığını, konularını uydurduğunu düşünüyor. Bunun içindir ki 2. Üyelik almışsın.

aynen yersem oynardı allahtan son anda buraya yazdım da kurtardım
aferin size çok iyi yapmışsınız
sizinle uğraşmaya ikna etmeye çalıştı mı?
karşınıza falan çıkmasın izin vermeyin sakın

bu arada 2 üyelik olup ikisi de aktif kullanılınca insan bir afallıyor
hem yasak hem yanlış
önceki üyeliğinizde sizden hoşlanmayan yorum yapıyorsa diğer üyeliğe biraz salak yerine konmuş hissediyor kendini
siz ister misiniz hoşlanmadığınız bir insanın o olduğunu bilmeden konusu ile ilgilenmeyi

Kafasına gore cifter cifter uyelik alanlarin konulari dogru olsada bana inandirici gelmiyor. Sanalda olsa güvenilirlik açısından hos degil.

Konun icin gerekeni yapmissin. Bir daha da yedide uyuyorum numarası yapanlara karsi temkinli olursun. Umarım karisi da bir an once ne olduğunu anlar/anlamistir.

Şimdi fark ettimde üyeler farklı mı aceba ? Banamı öyle geldi isimmi değişti ya da ne ?

inanmıyorumn aynı laflar evli ama ayrırız ne biçim maluklar bunlar

Herifi engellemekle iyi yapmissin duygusal bosluga dusupte geri engelini acma.
Calma elalemin kapisini calarlar kapini demisler dikkatli ol

Gereksiz duyar kasması önceki konularında çok eleştiri aldığı için olabilir bence.
Bu konu bana pek inandırıcı gelmedi.
Konu sahibi bakın bende mantıklı bir insanım diye tribünlere oynamış gibi zira 7 de yatan ve haftasonu konuşmayan adamın evli olduğunu anlamak için sormaya gerek duymaz insan

Konu sahibinin genel olarak konuları bana inandırıcı gelmiyor. Tepki aldığını da biliyor. 2. Üyelik olayı bunun yüzünden. Ha mantıklı insansa akşam 7de yattığı 2.gün şüphelenmesi gerekirdi.

Buna kotu yapmissinn diye cvp alamazsin herhalde kafanin karismasina sebep yok dogrusunu yapmissin

Eskı konularını bılmem ama dogru olan senın yaptıgın. Keske her kadın boyle dusunsede su erkekler kendını nımetten saymasa uc bes salak ahlaksız kadın yuzunden erkekler kadınları salak sanıyor ya ıllet oluyorum. Daha ıyılerı ve durustlerıyle karsılasırsın umarım. O kadında ınsallah kocasının yuzunu gorurde oda basar tekmeyı ınsallah

kadına çok üzüldüm garibim her şeyden habersiz bekliyor onu evde

ayrilmakla tabiki iyi yapmissiniz ama, ne olursa olsun ben her kadinin boyle bir pislikle evli oldugunu bilmesi ogrenmesi gerektigi taraftariyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…