ADAM EVLİ ÇIKTI?

İki hesap da çok yeni değil ki. Diğerini 2. üyelik olarak açtı desek o da değil yani.
Çok hesap olunca insanın kafası karışıyor demek ki
Eloş bu üyeliğindeki konularıyla çok tepki alıyordu, o yüzden diğer hesabından açtı diye düşünüyorum ben. Zaten diğer hesabını da banlamışlar

Güncelleme: diğer hesabını Aralığın sonlarında açmış, bu hesabından da kasımın sonundan beri konu açmamış, yani ikisi aynı kişi

Kesinlikle en doğrusunu yapmışsın. Dün konunu okuyunca bende anlamıştım evli olduğunu. Ne yazikki senin gibi düşünen kadınlar kalmıyor artık. Evliyse ayrılsın benimle olsun gibi düşüncedeler. Neler okuyoruz burada. Allah yardımcın olsun. Elbet karşına daha iyi birisi çıkar.
Her şey gönlünce olsun.

allah razı olsun

evet ikisi de aynı hesap olabilir benim hayatım ister hızlı ister yavaş yaşarım yargılamak kimsenin haddine değil evet çapkın sevgilimle yolları ayırdık üstüne bu çocukla tanıştım daha flört aşamasında idik ALLAH var hiç bir yakınlaşma olmadı cinsel bağlamda evli olduğunu öğrenince engelledim. 2 hesap var diye topa tutacağınıza iyi yapmışşsın kardesim her kadın bunu yapmaz aman ben 2. kadın olurum derler deyin ,insaf ya

Her kadin niye bunu yapmasin?siz kimseye lutfetmediniz adam karisini kandirdiysa sizi de kandirdi size deli gibi asik falan sanmiyorsunuz ins, adam macera aramis sizi bulmus, her kadin daha da fazlasini yapar onu yerin dibine sokar cikarirdi boyle bi olayda. Yapmaniz gerekeni yaptiniz diye madalya mi takalim??

yerin dibine sokmak gereksiz zaten tüm bağları kopardım

bi diğer konusuda bu..

Birden fazla üyelik yasak olmasına rağmen inanılmaz bir rahatlıkla "bununla ilgili konu açmıştım" dediğiniz için şoka girip tebrik etmeye fırsat bulamamış olabilir miyiz?
Kusura bakmazsınız artık

Vallahi şunu okurken elime kağıt kalem alıp çizerek çalışasım geldi. Beynim daha uyanmamış zaar. Bu ikinci üyelik meselesini de anlamıyorum. İlkinde ifşa olan kaç insan var ki daha gizli bir kimliğe ihtiyaç duyuluyor? Gizli ajan mısınız nesiniz ayrıca, neyin gizemi bu?

Hahajajdhsb günaydınlar efenim
Aslında çok basit konu sahibi açtığı konuların çoğunda tepki çekiyordu, o da yeni üyelik aldı ve konularını o üyelik üzerinden açmaya başladı, e tabi o da farkedilip banlanınca bu üyeliğine dönüş yaptı

İki üyelikle yazmak yasak çünkü.
Yönetimin haberi var mı?

İçimde kalıcak yazıcam
Konularınıza şöyle bir baktım da herkesin ortak noktada eleştirdiği şey mantıksız çocukça davranışlarınız olmuş ya da fazlasıyla takmanız olmuş...

Kimsenin haddine değil cümlesi çok geçerli bir cümle ama bunu bu kadar rahat diyebilen insan kendi hesabından konuyu açardı...
Şuna da katılıyorum ben ve diğer kk üyeleri dahil olmak üzere sadece anlattığımız kadarını biliyorlar...

Anın etkisiyle sert yorumlar yapabılıyoruz...
Bunu ben de yapmısımdır ama en nihayetinde karar sizindir kimsenin etiğide kimseyi bağlamaz
Ama bunu diyorsak da kendi hesabımızdan konu açma cesaretimiz olmalı....

Evli bir adamla da olmayı seçebilirdiniz seçmeme durumunda taktir beklemek neyin nesi bizim için mi yaptınız?
Evli adamla olmak yüktür her anlamda...
Her türlü bu sizi bağlardı biz 2 gün konusuruz unuturuz...

Ben de o masum kadının durumuna yakınım canım, son bir senedir hep yok sayıyordu beni, her fırsatta canımı acıtacak cümleler kuruyordu, Ne yaptıysam bir türlü memnun edemedim onu, son birkaç gündür sebebini anlamaya başladım,Allah gösteriyor işte, iş için başvuran birinin evli misiniz sorusuna "evli gibi, bekar gibi, aramız bozuk yazmış ş.refsiz... Bahaneleri de hep aynı... messenger ,face yükledim burdaki kızların sayesinde, bakalım birkaç güne çıkacak kokusu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…