ADAM EVLİ ÇIKTI?

hiç girmedim öyle bir olaya bundan sonra ne hali varsa görsün
Benim başımdan bir olay geçti sevgilim var dı 1 yıl beraberdik gece gündüz 1 yıl sonra evli olduğunu öğrendim ve terk ettim.
1 ay sonra beni buldu ve açıklamama izin ver fln dedi ve konuştuk yanında dosyayı getirmiş 3 yıl önce boşanma davasını açmış karışı da boşanmayı red ediyormuş. Sonra biz barıştık 2 ay sonra hakim bunları boşadı 5 ay sonra da biz evlendik şu anda evliyiz

Üzüldüm ve tabi ki iyi yapmışsın ama vay be helal sana denilecek bir durum yok ortada. Zaten normal olanı yapmışsın. Evli olduğunu bilerek devam etmek uç örnek zaten. Neyse ki çok kendini kaptırmadan gerçek ortaya çıkmış.

U uyuyanprenses , S senyoksunneden , G gizemliyollar , H haninerdeeskiler , @nedensizgidisler

ben artık utanıyorum bu üyeyi atmaya ama bu üyenin umrunda değil !

Vay vay, biz iki üyelik zannederken sen üyelik seri katili gibi bir şey çıktın E Eloselos9393
Benim için güveniliriğini yitirdi yani bir insan şifresini unutmamasına rağmen tekrar neden üyelik alır?

Tepki alacagını bildiği için
Ya da bizi kandırmak için
Ya da biri tanıyordur

Bilmem hangisi

Benim için güveniliriğini yitirdi yani bir insan şifresini unutmamasına rağmen tekrar neden üyelik alır?

Tepki alacagını bildiği için
Ya da bizi kandırmak için
Ya da biri tanıyordur

Bilmem hangisi
Şifre unutmaya inanmıyorum ben. Bir insanın kaç çeşit şifresi olabilir? İki üç çeşit şifremiz var, her yerde döndüre döndüre onları kullanıyoruz. İnandırıcı değil bence de. Ya da insan bu kadar balık hafızalıysa şifrelerini bir yere mutlaka yazar yani.

Allah onun belasını versin ne diyeyim
Madem ki dediği doğru bosanana kadar bekle.neden senin günahına giriyo sen birinin bosanmasini beklemek zorunda mısın??
Ayrıca madem evlilik bitti neden 7 den sonra telefona bakmiyo

Bir de yani usanmadan üyelik almak ben şifreyi unutsam ve başka yolu olmasa aman der geçerim...
Hayır acaba bir tanıdıgı falan mı var burada?
Dalga geçmek hoşuna gidiyor sanırım...

Ayrıca üyelik isimleri de şarkı sözü gibi böyle melonkolik dkdkdkd bunu demeden geçemicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…