ADAM EVLİ ÇIKTI?

kadına çok üzüldüm garibim her şeyden habersiz bekliyor onu evde
[/QUOTE. suan bı dusundumde benımde esım sehır dısında calısır gelırken hazırlık yapar beklerım heycanla ozlemle oyle bısey yapsa cok kotu olurdum kadın ıcın cok kotu bı durum ınsallah gerceklerı gorur ya uzuldum esıne.

hiç girmedim öyle bir olaya bundan sonra ne hali varsa görsün
Benim başımdan bir olay geçti sevgilim var dı 1 yıl beraberdik gece gündüz 1 yıl sonra evli olduğunu öğrendim ve terk ettim.
1 ay sonra beni buldu ve açıklamama izin ver fln dedi ve konuştuk yanında dosyayı getirmiş 3 yıl önce boşanma davasını açmış karışı da boşanmayı red ediyormuş. Sonra biz barıştık 2 ay sonra hakim bunları boşadı 5 ay sonra da biz evlendik şu anda evliyiz

evet ikisi de aynı hesap olabilir benim hayatım ister hızlı ister yavaş yaşarım yargılamak kimsenin haddine değil evet çapkın sevgilimle yolları ayırdık üstüne bu çocukla tanıştım daha flört aşamasında idik ALLAH var hiç bir yakınlaşma olmadı cinsel bağlamda evli olduğunu öğrenince engelledim. 2 hesap var diye topa tutacağınıza iyi yapmışşsın kardesim her kadın bunu yapmaz aman ben 2. kadın olurum derler deyin ,insaf ya
Üzüldüm ve tabi ki iyi yapmışsın ama vay be helal sana denilecek bir durum yok ortada. Zaten normal olanı yapmışsın. Evli olduğunu bilerek devam etmek uç örnek zaten. Neyse ki çok kendini kaptırmadan gerçek ortaya çıkmış.

Bayanlar buradaki değerli üyelerin yorumuna güvenin derim size. Konu açmıştım flört ettiğim kişinin evli olduğuna dair şüphelerim var diye. Ve bana herkes evet evli dedi dün akşam sordum her şeyi göze alarak. Sen evli misin dedim. Evet resmiyette evli ama normal de ayrı dedi yersen tabi. Yaşı 31 2 tane oğlum var dedi 7 ve 3 yaşında. Sana başta diyemedim üzülme diye dedi. Şok oldum düşünsenize eşiniz iş için başka bir şehirde bir kızla tanışıyor ve sevgili gibi bir şey oluyor. Kadın için ne kadar kötü buraya iyi ki sordum yoksa ben hala onu bekar sanıp o kadının masum çocukların günahına girecektim. Ne kadar acı bir şey bir kadına asla kötülük etmem istemem belki o kadın evde mutlulukla evde kocasını bekliyor. Hala yok ayrı yok bitti ayağına yatıyor anında her yerden engelledim. Öyle karısına ulaşmak gibi bir çabaya girmem çünkü belki gidecek yeri yok belki kocasını çok seviyor huzur bozan kadın olmam asla günah. ALLAH onu çıkartır adamdan. Benim içim rahat daha önce bekar biliyordum hoşlandım ama dün öğrendim ve anında engeli bastım. Burası gerçekten mükemmel bir site sizin yorumlarınız olmasa idi ben onların günahına girmeye devam edecektim. Ne kadar acı başka şehirde git bul birini onunla gez toz et ama evde karın beklesin. Kadın kadının düşmanı asla olmamalı. Çünkü gün gelir bende evlendiğim zaman eşim aynısını yapabilir. Kızlar sizce en doğrusunu yapmışım dimi sormakla öğrenmekle.

U uyuyanprenses , S senyoksunneden , G gizemliyollar , H haninerdeeskiler , @nedensizgidisler

ben artık utanıyorum bu üyeyi atmaya ama bu üyenin umrunda değil !

Vay vay, biz iki üyelik zannederken sen üyelik seri katili gibi bir şey çıktın E Eloselos9393
Benim için güveniliriğini yitirdi yani bir insan şifresini unutmamasına rağmen tekrar neden üyelik alır?

Tepki alacagını bildiği için
Ya da bizi kandırmak için
Ya da biri tanıyordur

Bilmem hangisi

Benim için güveniliriğini yitirdi yani bir insan şifresini unutmamasına rağmen tekrar neden üyelik alır?

Tepki alacagını bildiği için
Ya da bizi kandırmak için
Ya da biri tanıyordur

Bilmem hangisi
Şifre unutmaya inanmıyorum ben. Bir insanın kaç çeşit şifresi olabilir? İki üç çeşit şifremiz var, her yerde döndüre döndüre onları kullanıyoruz. İnandırıcı değil bence de. Ya da insan bu kadar balık hafızalıysa şifrelerini bir yere mutlaka yazar yani.

Allah onun belasını versin ne diyeyim
Madem ki dediği doğru bosanana kadar bekle.neden senin günahına giriyo sen birinin bosanmasini beklemek zorunda mısın??
Ayrıca madem evlilik bitti neden 7 den sonra telefona bakmiyo

Şifre unutmaya inanmıyorum ben. Bir insanın kaç çeşit şifresi olabilir? İki üç çeşit şifremiz var, her yerde döndüre döndüre onları kullanıyoruz. İnandırıcı değil bence de. Ya da insan bu kadar balık hafızalıysa şifrelerini bir yere mutlaka yazar yani.
Bir de yani usanmadan üyelik almak ben şifreyi unutsam ve başka yolu olmasa aman der geçerim...
Hayır acaba bir tanıdıgı falan mı var burada?
Dalga geçmek hoşuna gidiyor sanırım...

Ayrıca üyelik isimleri de şarkı sözü gibi böyle melonkolik dkdkdkd bunu demeden geçemicem

X