Adadan kurtul !

70 PUAN
BRAVO!!KAZANDIN ÇOK İYİ VE ZEKİ BİR YARIŞMACISIN.ADADAN HEMEN ÇIKABİLİRSİN.ARKANDA BİR,HELİKOPTER VAR HEMEN BİNEBİLİRSİN!!..KARADA İYİ ŞANS

oh beee kurtuldum ben askımsız nederdim oralarda anammmmmLAR!!

60 Puan
Süper!!adadan Kurtulmayi Başardin Bu Senin Için Büyük Bir şans 1 Saat Sonra Gemi Gelecek Ve Seni Alacak Hiç Bir Yere Ayrilma.denizde Gemiye Binerken Dikkat Et!!köpek Baliklarinin Dikkatini çekme..

50 Puan
Biraz Daha Gayret Gösterebilirdin Ama Bu Yine Kurtulmak Için Büyük Bir şans 2 Saat Sonra Gemi Ile Alinacaksin Bir Yere Ayrilma Ve Denizden Gemiye Binerken Dikkat Et Köpek Baliklari Denizde!!

70 PUAN
BRAVO!!KAZANDIN ÇOK İYİ VE ZEKİ BİR YARIŞMACISIN.ADADAN HEMEN ÇIKABİLİRSİN.ARKANDA BİR,HELİKOPTER VAR HEMEN BİNEBİLİRSİN!!..KARADA İYİ ŞANSLAR!!

tenks :nazar: :nazar:

70 Puan
Bravo!!kazandin çok Iyi Ve Zeki Bir Yarişmacisin.adadan Hemen çikabilirsin.arkanda Bir,helikopter Var Hemen Binebilirsin!!..karada Iyi şanslar!!

70 PUAN

BRAVO!!KAZANDIN ÇOK İYİ VE ZEKİ BİR YARIŞMACISIN.ADADAN HEMEN ÇIKABİLİRSİN.ARKANDA BİR,HELİKOPTER VAR HEMEN BİNEBİLİRSİN!!..KARADA İYİ ŞANSLAR!!

:roflol::roflol::roflol: öleyimdir sengözlerimebaksanab

bravoooo bana 70 puan aldım hemen helikoptere atlayıp uzaklaştım adadan ohh be kurtuldum sonunda:teytey::teytey: gerçi biraz yaşlandım ömrümü yedi buada osun bari son günlerimi karada geçirem ne zekiym ama yıllar sonra olsa bile kurtuldum işte:hooray:jeyyar darsı jack ın başınaaşakkıdı

60 PUAN
SÜPER!!ADADAN KURTULMAYI BAŞARDIN BU SENİN İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS 1 SAAT SONRA GEMİ GELECEK VE SENİ ALACAK HİÇ BİR YERE AYRILMA.DENİZDE GEMİYE BİNERKEN DİKKAT ET!!KÖPEK BALIKLARININ DİKKATİNİ ÇEKME..

adadan kurtulduk ama elimiz bos döncez ne fayda,
bu 1 saatte gidip hazine mi arasam gidecegim kesin nasil olsa.:1rolleyes:

30 Puan
Gayretin çok Kötüydü Ve Yeterli Olmadi Eğer Biraz Daha Gayret Yapabilirsen Buradan Kurtulabileceksin Yoksa Yirtici Kuşlar Seni Burada Parçalayacak.ölene Dek Burada Yaşamaya Devam Ediceksin

60 PUAN
SÜPER!!ADADAN KURTULMAYI BAŞARDIN BU SENİN İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS 1 SAAT SONRA GEMİ GELECEK VE SENİ ALACAK HİÇ BİR YERE AYRILMA.DENİZDE GEMİYE BİNERKEN DİKKAT ET!!KÖPEK BALIKLARININ DİKKATİNİ ÇEKME yaşasın kurtuldummmmmmmmmmmmmmmmmmm:hooray::teytey:

70 pan yaptım helikopterle hemen krtulyorummmmmmmmmmmmmm
70 puan
bravo!!kazandin çok iyi ve zeki bir yarişmacisin.adadan hemen çikabilirsin.arkanda bir,helikopter var hemen binebilirsin!!..karada iyi şanslar!!

banada bu sonuç çikti..ama puanim 70 miydi 68miydi hatirlayamadim

70 puan
bravo!!kazandin çok iyi ve zeki bir yarişmacisin.adadan hemen çikabilirsin.arkanda bir,helikopter var hemen binebilirsin!!..karada iyi şanslar

70 puan
bravo!!kazandin çok iyi ve zeki bir yarişmacisin.adadan hemen çikabilirsin.arkanda bir,helikopter var hemen binebilirsin!!..karada iyi şanslar!!

anam sorulara bi bak

test için teşekkürler ama, sorulardaki mantık yanlışlarını görebilen oldu mu

bu arada adadan kurtuldum

her nekadar 10 yıl kaldım gibi sorularla uğraşsam da 1 saat içinde çıktım :S

70 puan

X