Adadan kurtul !

50 PUAN
BİRAZ DAHA GAYRET GÖSTEREBİLİRDİN AMA BU YİNE KURTULMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS 2 SAAT SONRA GEMİ İLE ALINACAKSIN BİR YERE AYRILMA VE DENİZDEN GEMİYE BİNERKEN DİKKAT ET KÖPEK BALIKLARI DENİZDE!!
gerçekten şanslımıyım acaba :))))))

70 puan...gercek oldugunu dunusnmesi bile kotu neyseki arkamda helikopter varmıs kurtuluyorum:KK70:

70 PUAN
BRAVO!!KAZANDIN ÇOK İYİ VE ZEKİ BİR YARIŞMACISIN.ADADAN HEMEN ÇIKABİLİRSİN.ARKANDA BİR,HELİKOPTER VAR HEMEN BİNEBİLİRSİN!!..KARADA İYİ ŞANSLAR!!

evet kızlarrr karada görüşürüzzz:dance:

70 PUAN
BRAVO!!KAZANDIN ÇOK İYİ VE ZEKİ BİR YARIŞMACISIN.ADADAN HEMEN ÇIKABİLİRSİN.ARKANDA BİR,HELİKOPTER VAR HEMEN BİNEBİLİRSİN!!..KARADA İYİ ŞANSLAR!!

helikoptere geçeyim baaaaarijeyyar:dance::hooray:

70 Puan
Bravo!!kazandin çok Iyi Ve Zeki Bir Yarişmacisin.adadan Hemen çikabilirsin.arkanda Bir,helikopter Var Hemen Binebilirsin!!..karada Iyi şanslar!!

70 PUAN

O kadar lost izledik dimi:icecream:

70 Puan
Bravo!!kazandin çok Iyi Ve Zeki Bir Yarişmacisin.adadan Hemen çikabilirsin.arkanda Bir,helikopter Var Hemen Binebilirsin!!..karada Iyi şanslar!!

50 PUAN
BİRAZ DAHA GAYRET GÖSTEREBİLİRDİN AMA BU YİNE KURTULMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS 2 SAAT SONRA GEMİ İLE ALINACAKSIN BİR YERE AYRILMA VE DENİZDEN GEMİYE BİNERKEN DİKKAT ET KÖPEK BALIKLARI DENİZDE

hahaha ben de köpek baliklarina dikkat edersem tamamdir yani...::))

70 puan aldım. bravo kazandın çok zeki bir yarışmacısın adadan hemen çıkabilirsin arkandaki helikoptere hemen binebilirsin karada iyi şanslar....

70 puan..........BRAVO!!KAZANDIN ÇOK İYİ VE ZEKİ BİR YARIŞMACISIN.ADADAN HEMEN ÇIKABİLİRSİN.ARKANDA BİR,HELİKOPTER VAR HEMEN BİNEBİLİRSİN!!..KARADA İYİ ŞANSLAR...........yerimsenibenyerimseniben

50 Puan
Biraz Daha Gayret Gösterebilirdin Ama Bu Yine Kurtulmak Için Büyük Bir şans 2 Saat Sonra Gemi Ile Alinacaksin Bir Yere Ayrilma Ve Denizden Gemiye Binerken Dikkat Et Köpek Baliklari Denizde!!

70 PUAN

ben alışmıştım ya kalsaydımmm aaa helikopterde icat edilmiş bak.aynı yusufcukk böceeene benziyor.

50 PUAN
BİRAZ DAHA GAYRET GÖSTEREBİLİRDİN AMA BU YİNE KURTULMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS 2 SAAT SONRA GEMİ İLE ALINACAKSIN BİR YERE AYRILMA VE DENİZDEN GEMİYE BİNERKEN DİKKAT ET KÖPEK BALIKLARI DENİZDE!! :))))))))) neyseki iyi yüzüyorum yamyamları bile atlattım kaldıki köpek balıkları hehe :))

aaaaaaaa 50 puan aldım
şunan umutsuzum ondan olsa gerek
yoksa garanti daha yüksek alırdım

50 Puan
Biraz Daha Gayret Gösterebilirdin Ama Bu Yine Kurtulmak Için Büyük Bir şans 2 Saat Sonra Gemi Ile Alinacaksin Bir Yere Ayrilma Ve Denizden Gemiye Binerken Dikkat Et Köpek Baliklari Denizde

60 Puan
Süper!!adadan Kurtulmayi Başardin Bu Senin Için Büyük Bir şans 1 Saat Sonra Gemi Gelecek Ve Seni Alacak Hiç Bir Yere Ayrilma.denizde Gemiye Binerken Dikkat Et!!köpek Baliklarinin Dikkatini çekme..

X