Acil yardım boşanma arifesindeyim...

Tesekkur ederim arkadaşlar. Kayinvalidem yokluğunu fırsat
Bilip eşime hemen 10.000 kredi cektirmis bile adi kadın. Bu arada eşim ayrı eve çıkmayı kabul etti. Bira benim bira onun çabasıyla yeniden denemeye karar veedik su an tayin çıkana kadara yeniden ben ailemin yanında kalcam tayin çıktıktan sonra da ev tutup kendi evimize gidicez su an o eve gitmek istemiyorum. Ama yeniden flort döneminde gibiyiz Rabbim kimseyi ayirmasin çok zor bir durum. Ne olur siz de son karardan önce son kez düşünün
Allahım herkese hayırlı kapılar acsin aminn

Valla senı degıl de maaşını sevdı onlar ne bıcım aile onlar ya . Bılemezdın ama böyle olacağını üzülme geçecek inş . Bence kesınlıkle dava aç para kopart Onlardan bide eşin memur degıl senın gibi degıl mı

Tesekkur ederim arkadaşlar. Kayinvalidem yokluğunu fırsat
Bilip eşime hemen 10.000 kredi cektirmis bile adi kadın. Bu arada eşim ayrı eve çıkmayı kabul etti. Bira benim bira onun çabasıyla yeniden denemeye karar veedik su an tayin çıkana kadara yeniden ben ailemin yanında kalcam tayin çıktıktan sonra da ev tutup kendi evimize gidicez su an o eve gitmek istemiyorum. Ama yeniden flort döneminde gibiyiz Rabbim kimseyi ayirmasin çok zor bir durum. Ne olur siz de son karardan önce son kez düşünün
Allahım herkese hayırlı kapılar acsin aminn
Eşin memur mu

Canım tamam barışmissin ama çok dikkat et onlar seni sömürmeye çalışıyorlar ne yalan söyleyim esinde dahil bu şekilde olmaz karı koca arasına para girmemeli hadi annesi dedi esin annesine laf demeyip birde destek çıkıyorsa oda ondan demektir bence bir daha düşün anlıyorum sewiyorsun ama en azından dikkat et

X