Göz Makyajı Acil rimele ihtiyacım var..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

qizem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2011
30
1
slm kızlar kendime rimel arıyorum bugüne kadar hiçbir şey bulamadım kirpikleri uzun sayılır ama çok düz kıvrık değil kirpiklerimi kaldırabilecek dolgun gösteren bi rimel varmı önerilerinizi bekliyorum..

üstünde "curl" yazan rimellerin hepsi kıvırma özelliğine sahip. ben birçok marka denedim, aynen seninki gibi uzun ve düzler. Kıvırmak ve dogunluk için en iyi sonucu avon color trend curl maskara ile aldım. diğer tavsiyem de maybeline

max faxtor false lash effect kullanmalısın. beğeneceğini tahmin ediyorum

max factor 2000 memnunum
elite almıstım ucuz ama memnun kaldım

Maybellıne suya dayanıklı aldım bekledıgımı bulamadım malesef
avondanda aldım pek hosuma gıtmedı ama fenada degıldı

Son düzenleme:

bende avonun birsürümarkalarnı denedim ama bir sonuç alamadım color triend ide denedim diğerlerin göre daha ii ama istediğim sonucu vermedi

max factor 2000 memnunum
elite almıstım ucuz ama memnun kaldım

Maybellıne suya dayanıklı aldım bekledıgımı bulamadım malesef
avondanda aldım pek hosuma gıtmedı ama fenada degıldı

fikirler arasına bunuda aldım çok teşekkür ederim

bi kat sürdüğünde istediğin sonucu veriyormu yoksa bi kaç kat sürüyormusun

2 kat sürüyorum yeterli oluyor hem dolgun oluyor hem de uzun. kirpiklerimi kaldırıyor kaşıma kadar değiyor. ve daha fazla sürdüğümde de topaklanmıyor tek tek ayırıyor kirpiklerimi

fikirler arasına bunuda aldım çok teşekkür ederim

tatlım maybellıne konusunda senı yanıltmak ıstemem ben sanırım aldıgım yerle hata yapmısım
suan tekrar hedıye geldı aynı marka mor olanı cok cok memnun kaldım nasıl oldu bende anlamadım.
fıyatıda 16 tl ıdı. benım kırpıklerım kendı hıc dolgun felan degıldır memnunum suan kullanıyorum.

dıger yazdıklarım aynen gecerlı hoscakal

Avon color trend curl güzel ama avonun çoğu rimelinde olduğu gibi bir süre sonra topak topak olup kirpikleri birbirine yapıştırıyor.

Avon color trend curl güzel ama avonun çoğu rimelinde olduğu gibi bir süre sonra topak topak olup kirpikleri birbirine yapıştırıyor.

benımde öyle topak topak olmuştu içine gül suyu damlattım simdi yenı alınmış gıbı oldu deneyın bence....

Amway öneriyorum şiddetle, he biraz tuzlu fiyatı ama hakkını veriyor

benımde öyle topak topak olmuştu içine gül suyu damlattım simdi yenı alınmış gıbı oldu deneyın bence....

Ben biraz badem yağı koydum zaten rimelim birmek üzere ama bunuda deneyeceğim teşekkürler

bende yeni aldım denemek için küçük boyunu aldım çok güzel topaklanma yapmıyo kuruyunca bile çok düzgün görünüyo ama biraz tuzlu lakin memnunum.

daha uygun derseniz maybelinne önerebilirim

bende yeni aldım denemek için küçük boyunu aldım çok güzel topaklanma yapmıyo kuruyunca bile çok düzgün görünüyo ama biraz tuzlu lakin memnunum.

daha uygun derseniz maybelline önerebilirim

Rimel için biraz fazla para veririm diyorsanız max factor false lash effect, 30 tl civarında,
Hem uygun fiyat hem de güzel etkili olsun diyorsanız Rimmel (Watsons'da satılıyor) lash accelerator 003 extreme black, 15 tl

max factor color 2000- çok memnunum. tek tek ayırıyor kirpiklerimi. Çokta uzatıyor.:82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…