Acil bakarmisiniz!? "eşimin telefonuna geçen hafta gelmiş bir mesaj" +91 numara

Yok hayır linke tiklamadim mesaji okudum sadece

Bana biraz dolandırıcı bir msj gibi geldi.

Dolandirici bence

Dolandırıcı, ciddi ciddi bunlara inanan şüphelenen var mı ya bana bir de kızın biri whatsaaptan yazmıştı, tanışmak istiyor çok yakışıklısın diyor falan profilde de kocamla fotoğrafım var

Pff bunu anlamak bu kadar zor mu ya? Kim "yeni wp için tiklayiniz" şeklinde mesaj yazar. Yazi, foto tarifinizden bile dolandirici olduğu akıyor resmen.
Tiklamadiniz umarim. Boyle şeyleri yutacak biri olsam eşim hayal kirikligina ugrardi kesin. Esinize sakin konusunu bile acmayin bence.
Dedem boyle her mesaji ciddiye alirdi biz de ergenlik ya kendimizi farkli isimle kaydedip mesaj atardik.

Yok hayır tıklamadim. Şimdi eminim dolandırıcı olduğuna tabi. İlk gördüğümde acaba dedim sadece ne olduğunu anlayamadım. Dedeler için büyük risk

Sakin Olun. Aynısı bana da geldi geçen hafta. En üstte gömlekli, sekreter tipi bir kadın ve altında aynı şeyler yaziyordu. Bu kim diye epey bir düşündükten sonra, dolandırıcı işte deyip, sildim, engelledim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…