Acil bakarmisiniz!? "eşimin telefonuna geçen hafta gelmiş bir mesaj" +91 numara

Bir onlar eksikti zaten gelip ortayaşlı amcaları iyice tokatlasınlar
Ben geleceklerini sanmam ya bir şekilde kimi ağına düşürürlerse işte . Hesabına para talep ediyorlardır diye düşündüm . O kızların fotolarını da kullanıyorlardır haberleri bile yoktur . Ama dediğin gbi bizim buradaki amcalar düşebilir tabiki

Sen demiyor siz diyor cok açık dolandirici hazir mesaji

Tıklamadınız inşallah. Dolandırıcılık işi bu. Millete link gönderip hesaplarınızı ele geçiriyorlar. Henüz bankacılık hesabı ele geçirildiğini görmedim ama instagram hesapları bu şekilde çalınıyor.

Bana da şöyle bir mesaj gelmişti:
Selam abı ben mehmet manısanin yayla koyune teyzemı zıyarete geldım bana agzindan bır olay kacırdı hayvanları koydugu aharin temelınden sarı sarı arapca yazılı osmanli tugralı altın paralar bulmuslar bunları degerlendırme ımkanımız olurmu musaıt olunca ararsın abı.

Dolandırıcılar yöntem değiştiriyor her geçen gün...

Allahtan tıklamadim. yok artık ya hayretler içindeyim bizim memlekette bu tuzağa maalesef cabuk düşüyorlar adamlar da biliyo kimi dolandıracaklarini Allah fırsat vermesin

O linklere tıklamamak gerekiyor haberlerde görüyoruz mesajda gelen linke tıklıyorlar banka hesapları boşaltılıyor. Dolandırıcıdır yüksek ihtimalle.

O linklere tıklamamak gerekiyor haberlerde görüyoruz mesajda gelen linke tıklıyorlar banka hesapları boşaltılıyor. Dolandırıcıdır yüksek ihtimalle.
Fotoğrafı indirdim ona tıkladım ama linke tiklamadim. Tiklamadim dimi yaa bi tedirgin oldum şimdi ama yok yok tıklamadım bide adam beni uyandırmasın naptin diye

Son düzenleme:
Tabi ki pamuk ipliğine bağlı değil. Mesajları kurcalamak amaçlı değil tesadüfen gördüm. Ama insanız nihayetinde böyle bir mesajı da birden görünce insan bi acaba diyor tabi ister istemez. Çünkü bu tarz bir mesaj bana neden gelmiyor diye düşündüm. Ayrıca büyük bir güvenle yapılan evlilikler de sadakatsizlikle bitebiliyor maalesef Allah kimseyi şaşırtmasın

Bence bu kadınla tatılde yada ıs için sehır dısına cıktıgında fln tanıştı .Kadın yabancımı .?Boşankıcaksan hiç bır seyı kurcalama bence .Zaten bolanmaz deyıp daha da yol acmış olursun

Yok hayır boşanmak gibi bir niyetim. Evet yabancı kadin. İş için yada herhangi bir şey için yurt içine yada yurt dışına yanliz gitmedi birlikte gittik hep. Ayrıca boşanmak istesem bu konuyu kurcalardim. Teşekkür ederim yorumunuz için

Anladım

keske o mesajı açmasaydın çünkü virüs o mesajlar. içeriğe tıklamaya zorluyorlar ve yapmaman gerekirdi şimdi adamın pc sine virüs girmiş olabilir kişisel bilgiler çalınmıs olabilir. nasıl anlamadınız virüs oldugunu. linki tıklamak büyük hata olmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…