Acil bakar mısınız ben anlam veremedim.

FrKafka

Okuyun.Mürekkebin akmadığı yerden kan akıyor!
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2014
4.217
8.682
Kızlar direkt konuya giriyorum.

Kv ile aramda bazı sorunlar olmuştu. Bilenler biliyor. Bilmeyenlerde girip okuyabilir.
Neyse biz bunları aştık. Yani ben astigimizi sanıyorum heralde .

Geçen akşam caya gittik.Kvninsuratı asikti. Başım ağrıyo falan dedi ama ayni zamanda soğuktu da. Neyse hic içimden kötü bir sey geçirmedim. Görümcemde hastaymış yatıyordu bize hoşgeldin falanda demedi. Ona da bir şey demedim. Olsun yatar ben de bekarken çoğu zaman çıkmıyordum misafir yanına.

Neyse bu akşam için yemeğe çağırdım. Dun arayıp söyledim, ben evdekiler ile konuşup sana döneceğim dedi. Aksam dönmedi.
Bugün öğlen eşimi aradım. Diğer oğlu rahatsızmis başka bir gün gelelim demiş. Eşimde tamam sen kafkayida ara söyle öğleden sonra demiş .

Biraz önce aradı beni. Biz müsait değiliz gelemiyoruz dedi. Bende öğlen eşimden bildiğim için sormadim neden falan diye. Tamam anne dedim. İyi aksamlar dedi iyi aksamlar dedim kapattım.

10 dk sonra whatsapptan yazmış ki;
Sana rahatsizlik vermeyelim bundan sonra senin istedigin gibi olsu siz mutlu olun.

(Yaklaşık 2 aydır aramızda hic sorun olmadi. Biz onlara caya da gittik, yemeğe de gittik. Kendi annesinde kardeşleri ile beraber görüştüğümüz de oldu)

Niyeti ne acaba çok merak ediyorum.

Siz olsanız ne yapardınız.

Niye sorun çıkarttığını yazıyorum.
Geçtiğimiz haftalarda
Esim için içlik almış gelmişti. Bende tam banyoya gireceğim bornozu giydim açtım kapıyı.
Sonra biraz konuştuk falan ben arkadaşıma gideceğim dedi tamam dedim.

Neymiş ben buna otur bir cay içelim dememişim. Evimde istemiyormuşum. Utancından arkadaşına gidicem demiş.
Simdi muradıma ermişim. Gelmeyecekmiş.

Son düzenleme:
Boşverin ya, herşeye bu kadar anlam yüklemeyin.
Davet ettin mi ettin, gelen gelir gelmeyenin keyfi bilir.
Değmez kafa yorduğuna.

İste şunu yapmasaydı, aramızda sorun olmadan devam ediyorduk. Belki ilerleyen zamanlarda daha yakın olacaktık. Ama geldi içine etti.

Bunun iyi niyet neresinde var.
Bir de siz mutlu olun diye eklemiş.
Güler misin ağlar mısın.

Bütün sinir sistemimi bozdu.
İnsanı illa kendinden soğutuyor iste.
Ben daha bu kadına nasıl sıcak davranayım?
:mad:

İste şunu yapmasaydı, aramızda sorun olmadan devam ediyorduk. Belki ilerleyen zamanlarda daha yakın olacaktık. Ama geldi içine etti.

Bunun iyi niyet neresinde var.
Bir de siz mutlu olun diye eklemiş.
Güler misin ağlar mısın.

Bütün sinir sistemimi bozdu.
İnsanı illa kendinden soğutuyor iste.
Ben daha bu kadına nasıl sıcak davranayım?
:mad:

Ee iste davranma sende canim. Sen bu genc yasinda olgunluk yapip adim atiyorsun,o boyle yapiyorsa kendi bilecegi iş...
Hiiicte sinirini bozma gerek yok icli disli olmaya sonra cılkı cikiyo.
Sen yine saygida kusur etme yuzyuze geldiginizde o kadar.
Davette etme bence belli bi sure birak onlar arayip sorsun çağırsın

Eşine söylemiş ve esin de sana söylemiş neden daha ara onada söyle demiski yani çok enteresan geldi bana.

Aramızda sorun olmadan devam ediyorduk demişsiniz ama demekki geçti sandığınız sorun geçmemiş, size gelmek kv nizin içinden gelmemiş daha fazla samimiyetsiz olmamak için dayanamayıp size öyle yazmış,benim yorumum bu,eşiniz ne dedi bu mesaja onu merak ettim,belki eşiniz annesini bu tavrı için daha rahat sorgulayabilir.

Bence birileri dolduruyor anneyi.durduk yerde niye patlak versin ki.direkt sorsaniz olurdu bence,neden öyle dediniz diye.

Biz zaten mutluyuz ne alaka anne? Yazacaktım.
Yazmadım.
Çünkü dediğimiz gibi tutulur bir yani yok.
Yanlış anlar bu sefer olayı daha cok büyütür diye yazmadım. Esim gelince ona göstereceğim.

İşte iken kafasını bu konular meşgul etsin istemiyorum.

Bence mesajı eşine göster ve k.validene de hiç cevap yazma. Bırak eşin soracaksa sorsun annesine, sen ne desen yanlış anlaşılacak zaten.kafanı da hic yorma, hicbiseyden memnun olmuyorlar zaten. Sen eşinle aranı iyi tut, gene gidip gel eşinin hatırına ama gayet mesafeli bir şekilde.

Yazmadım.
Yanlış anlar bu sefer olayı daha cok büyütür diye yazmadım. Esim gelince ona göstereceğim.

en guzelını yapmıssın bır sey yazmamakla esın gelınce goster bırsey demek ya da sormak ıstıyorsa o sorsun.. msjı gosterırken bı yorum da yapmayın yorumu da kendısı yapsın bence..

Yazmadım.

Çok iyi yapmışsın. Böyle durumlarda birebir konusma. Zaten belli ki birseye içerlemiş. Senin her dediğini yanlış anlar, sen durumu eşine aktar gerisine hiç karısma.

Aradı biraz önce.

Geçen haftalarda
Esim için içlik almış gelmişti. Bende tam banyoya gireceğim bornozu giydim açtım kapıyı.
Sonra biraz konuştuk falan bende arkadaşıma gideceğim dedi tamam dedim.

Neymiş ben buna otur bir cay içelim dememişim. Evimde istemiyormuşum. Utancından arkadaşına gidicem demiş.
Ben de bana annelik etseydin, elimden tutsaydın her hareketimde yanlış aramasaydın dedim.
Madem ben düşünemedim, sen deseydin ki kızım bir cay koy içelim. Boyle demeyip bu sorunu içinde büyütüp şimdi sorun haline getirmesi akıl alır gibi değil.

Her şeyden, her şeyden sorun çıkartır mi bir insan. Evet.

Eminim ki, kendini hakli çıkartacak. Çünkü yine sorun çıkartması için bir neden bulmus.
Bu nedenle birlikte kendini hakli göstermesini izleyeceğim.

Onlar geldiginde surat falan mi asiyorsun ya da siz oraya gittiginizde soguk mu davraniyorsun? Durup dururken boyle dememis olmali

Aradı biraz önce.

Geçen haftalarda
Sonra biraz konuştuk falan bende arkadaşıma gideceğim dedi tamam dedim.

Ben de bana annelik etseydin, elimden tutsaydın her hareketimde yanlış aramasaydın dedim.
Madem ben düşünemedim, sen deseydin ki kızım bir cay koy içelim. Boyle demeyip bu sorunu içinde büyütüp şimdi sorun haline getirmesi akıl alır gibi değil.

Her şeyden, her şeyden sorun çıkartır mi bir insan. Evet.

Eski konulariniza da baktim. Bi konunuz sirf “ don” mevzusu üzerine. Kv.niz sizi baştan beri istemiyor gibi gözüküyor. Sanki icinde büyütüp size kiriliyor, sonra da kin tutuyor. Bastan beri bi gicik olmus size.

Çalisiyor musunuz?

Bi de alakasiz olacak ama niye bornozla kapi acilir ki?

X