Acil bakar mısınız ben anlam veremedim.

Kızlar direkt konuya giriyorum.

Kv ile aramda bazı sorunlar olmuştu. Bilenler biliyor. Bilmeyenlerde girip okuyabilir.
Neyse biz bunları aştık. Yani ben astigimizi sanıyorum heralde .

Geçen akşam caya gittik.Kvninsuratı asikti. Başım ağrıyo falan dedi ama ayni zamanda soğuktu da. Neyse hic içimden kötü bir sey geçirmedim. Görümcemde hastaymış yatıyordu bize hoşgeldin falanda demedi. Ona da bir şey demedim. Olsun yatar ben de bekarken çoğu zaman çıkmıyordum misafir yanına.

Neyse bu akşam için yemeğe çağırdım. Dun arayıp söyledim, ben evdekiler ile konuşup sana döneceğim dedi. Aksam dönmedi.
Bugün öğlen eşimi aradım. Diğer oğlu rahatsızmis başka bir gün gelelim demiş. Eşimde tamam sen kafkayida ara söyle öğleden sonra demiş .

Biraz önce aradı beni. Biz müsait değiliz gelemiyoruz dedi. Bende öğlen eşimden bildiğim için sormadim neden falan diye. Tamam anne dedim. İyi aksamlar dedi iyi aksamlar dedim kapattım.

10 dk sonra whatsapptan yazmış ki;
Sana rahatsizlik vermeyelim bundan sonra senin istedigin gibi olsu siz mutlu olun.

(Yaklaşık 2 aydır aramızda hic sorun olmadi. Biz onlara caya da gittik, yemeğe de gittik. Kendi annesinde kardeşleri ile beraber görüştüğümüz de oldu)

Niyeti ne acaba çok merak ediyorum.

Siz olsanız ne yapardınız.

Şimdi ki kaynanalara da bakın siz ! whatsapptan dan mesajda atarmış :KK53::KK53:
Gıcık oldum :63:

Walla anladığıma göre kayinvaliden birilerin doldurulaŞana gelmiş canım senin yerinde olsam ararım kaynanami nedenini sorarım. ..

Onlar geldiginde surat falan mi asiyorsun ya da siz oraya gittiginizde soguk mu davraniyorsun? Durup dururken boyle dememis olmali

İlk zamanlar pat kapı geliyordu.
Ben de panik oluyordum etraf dağınık, müsait değilim vs.
İki üç kere boyle olunca konuştuk telefon edip gelmek gerektiğini.
Bunlar yüzünden surat asmis istememiş moduna alındım.
Sonra da aramızda sorunlar oldu her dediğim yanlış anlaşıldı derken soğukluk oldu.

Eski konulariniza da baktim. Bi konunuz sirf “ don” mevzusu üzerine. Kv.niz sizi baştan beri istemiyor gibi gözüküyor. Sanki icinde büyütüp size kiriliyor, sonra da kin tutuyor. Bastan beri bi gicik olmus size.

Çalisiyor musunuz?

Bi de alakasiz olacak ama niye bornozla kapi acilir ki?

Evet kendi istediği şeyler olmadığı zaman gıcık oldu.

Her zaman allah yukarda ben seni kızım olarak görüyorum diyor.
Ama davranışlarina bakınca zıttı gibi.
Bilemiyorum.
Kafam karıştı.

Çünkü tam dusa girdim suyu açacaktım. Otomatiğe basip bornozu giydim direkt. Kıyafet giyecek zaman yoktu.

Kızlar direkt konuya giriyorum.

Kv ile aramda bazı sorunlar olmuştu. Bilenler biliyor. Bilmeyenlerde girip okuyabilir.
Neyse biz bunları aştık. Yani ben astigimizi sanıyorum heralde .

Geçen akşam caya gittik.Kvninsuratı asikti. Başım ağrıyo falan dedi ama ayni zamanda soğuktu da. Neyse hic içimden kötü bir sey geçirmedim. Görümcemde hastaymış yatıyordu bize hoşgeldin falanda demedi. Ona da bir şey demedim. Olsun yatar ben de bekarken çoğu zaman çıkmıyordum misafir yanına.

Neyse bu akşam için yemeğe çağırdım. Dun arayıp söyledim, ben evdekiler ile konuşup sana döneceğim dedi. Aksam dönmedi.
Bugün öğlen eşimi aradım. Diğer oğlu rahatsızmis başka bir gün gelelim demiş. Eşimde tamam sen kafkayida ara söyle öğleden sonra demiş .

Biraz önce aradı beni. Biz müsait değiliz gelemiyoruz dedi. Bende öğlen eşimden bildiğim için sormadim neden falan diye. Tamam anne dedim. İyi aksamlar dedi iyi aksamlar dedim kapattım.

10 dk sonra whatsapptan yazmış ki;
Sana rahatsizlik vermeyelim bundan sonra senin istedigin gibi olsu siz mutlu olun.

(Yaklaşık 2 aydır aramızda hic sorun olmadi. Biz onlara caya da gittik, yemeğe de gittik. Kendi annesinde kardeşleri ile beraber görüştüğümüz de oldu)

Niyeti ne acaba çok merak ediyorum.

Siz olsanız ne yapardınız.

birkaç seçenek var,
ya birinden bişey duydu sizle ilgili,
ya da farkında olmadan yaptığınız bir davranış yada cümle, onu böyle düşünmeye itmiş olabilir... açıkça sormadan öğrenemezsiniz...

Bu arada geldi bizim eve.
Konuştuk.
Tabi yine ben o gün cay koymamışım, otur dememişim diyerek başladı.

Ancak sonunda benim de anlatmalarimla bugün buraya yemeğe gelmesi gerektiğini kendi oğlu da söyleyince anladı heralde.

Barıştık.

Ama sürekli bu şekilde alınganlık yapıp sorun çıkartmasıni kalbim kaldırmıyor.
Sinirlerim bozuldu.

Her zaman aramızda konuşup halledelim diyoruz. Yok olmuyor.

Acaba benim hata yaptığım yer neresi.
Kendimi sorgulamaya başladım.

Ciddi anlamda destek almayı düşünüyorum.

Kocam da sağ olsun sert bu şekilde degil ama narin bir şekilde beni savundu.

Belki ciddi bir şekilde savunsa diğer olaylarda da sert olsaydı bunu yapma cesaretini bulamazdı.

Bilemiyorum
Şuan suçlu aramiyorum ama sorun tek ben de değilse esim de en az benim.kadar suçlu.

Karısına adam gibi sahip çıkmayı bilse böyle olmazdı diyorum.
Sahip çıkıyor ama yeterince değil demek ki.

İçimi döktüm.
Rahatladim.

Kadin seni sevgilisi saniyo sanirim.surekli trip icim sisti.tavsan daga kusmus dagin haberi yok hesabi.neyse derdin acikca soyle.bu kv.lerin hepsi bi cesit...

Kadin seni sevgilisi saniyo sanirim.surekli trip icim sisti.tavsan daga kusmus dagin haberi yok hesabi.neyse derdin acikca soyle.bu kv.lerin hepsi bi cesit...

Oğullarını paylaşamıyorlar.
Gelinlere zaman vermiyorlar.
Sürekli her harekette bir şey arıyorlar.

Hepsi ayni.

Beni buna kendisi inandırdı sağ olsun.

Simdi nasıl.sıcak davranayım. Nasıl içinden sevgiyle bakayım.
Nasıl nasıl.

kafka acaba bir sekilde nickini vs ogrenip burada daha evvel yazdigin yorumlari vs gorup de gard almis olabilirler mi? ihtimal bu ya?!

Bilmiyorum ki.
Öyle olsa bile burada kendi haksiz olduğu durumu yazdım.
Ortada hakaret yok. Terbiyesizlik yok.
Bunu idrak etmesi gerekmez mi öyle olsa.

Çünkü ben kendi hatalarımi kabul ediyorum(keske etmeseydim. Keske hep üste çıkmaya çalışsaydım belki daha farklı olurdu)

aman diyeyim kocanız yine konuyu okuyup celallenmesin buradakilere ve size
belki burayı anlatmış bile olabilir annesine

Bilmiyorum ki.
Öyle olsa bile burada kendi haksiz olduğu durumu yazdım.
Ortada hakaret yok. Terbiyesizlik yok.
Bunu idrak etmesi gerekmez mi öyle olsa.

Çünkü ben kendi hatalarımi kabul ediyorum(keske etmeseydim. Keske hep üste çıkmaya çalışsaydım belki daha farklı olurdu)
aranizdaki konulari bilmiyorum, evvelki konulariniza bakmadim sadece aklima ihtimal olarak geldi, paylasmak istedim. idrak etmek demek akli selim omak demektir, selim olan zaten boyle davranacak mezhepte olmaz

Evlenmeden öncesinden sorunlarınız vardı belli ki düzelen bir durum yok.

Azıcık yüz göz olmuştunuz kusura bakmayın ama bu durumun etkileri devam ediyor belli ..

Kvde de hassas ve alıngan duruyor.

Biraz siZin annenizde dominanttı sanki.

Hepsinden az az ortaya sorun yumağı.

Umarım bir gün düzelirsiniz

Evlenmeden öncesinden sorunlarınız vardı belli ki düzelen bir durum yok.

Azıcık yüz göz olmuştunuz kusura bakmayın ama bu durumun etkileri devam ediyor belli ..

Kvde de hassas ve alıngan duruyor.

Biraz siZin annenizde dominanttı sanki.

Hepsinden az az ortaya sorun yumağı.

Umarım bir gün düzelirsiniz

Umarım :KK35:

X