Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Aklımda niye 10 kalmış acabaaainşallah 10 olur..
Şimdi kaç yumurta oldugu belli değil mi söylemiyorlar mı?
Eee çok kabuk olmadı mı ya çatlatma iğnesi sen bize yetişiyosun ngs ye gitmezse..Taze transfer olursa ilk sen..ay hadi bakalım heyecanla bekliyorum hayırlısı
Seren Serengil in ngs li mi bilmiyorum Acun la birbirlerine girmişler de ondan baktım profiline neler oluyor acaba diye bi baktım transfer olmuş insan sıkıntıdan napcanı bilemiyor ..bi sirke yapımına bakıyorum bi doğal temizlik ürünlerine bi bakıyorum ortalık karışmış..yuvarlanıp gidiyorum inşşalah karnım da yuvarlacık olur da yuvarlanmanın hakkını veririm

Yok olur mu gayet aciklayici olmus. Iki doktorun fikrini almak her zaman iyidir.
Eksiksiz her sey yapilsin, genetikten saglikli gelsin ve asi serum yapilsin vee mutlu son olsun

Yetismis ne guzel aman super valla birlikte buyuyup devam etsinler
Seren sernegil bulent hocanin hastasi mi?ben mayis ayinda sanki toplama yapilmisti diye hatirliyorum acaba havuz mu uygulaniyor, belki sayi iyiyse genetige gider..insalah olsunvalla herkesin..

Bilmiyorum kimin hastası..Bülent beyin hastasıysa Hiç görmedik vallaa beklerken

Reactions: 2be
Ben sayilarin sifasi olduguna inaniyorum:)) 3396815..bir donem surekli sag koluma yazip geziyordum

Eklentiler

• 4ABC27C1-ACD9-4AB3-BFBF-B31870FB95AC.png
    714,7 KB · Görüntüleme: 46
  • 9E5CE4FE-C1C3-4BC7-80F3-1A1D6122478C.png
    597,6 KB · Görüntüleme: 40
Şu an benim de sağ kolumda 3396815 yazıyo
Sifa olsun
Hastaneyi aradim, neslihan hnm hemsirenizle gorusun dedi, gorustum.
Hoca madem histereskopi istemiyor o zaman transfer yapilabilir demis.
Adetin 2. Ya da 3.gun geleceksiniz dediler.cyclo prognova kullanacakmksim,15.gun lucrin depo ignesi yapilip bir sonraki adet ile agizdan alinan estrodem tablet alinacak ,14.gun gibi transfer olur dedi. yani anladigim eyluldeki adet ile transfer icin uygun olursa rahim yapilacak.

Dondurulmuşlarla deneyiceksin değil mi

Ben bodrum acıbademde paylaşım yaptığını gördüm. Büyük ihtimal orada takip ediliyor. Transfere istanbula geldi herhalde. Bülent hoca uzaktan takip ediyo sanırım
Buyuk ihtimal ama iste kadinin 3.gun mu 5.gun mu onu bilmiyoruz.

İnşallah

Yumurtalar için net bir adet olsa söylerler herhalde ama bende durum şöyle; 3-4 tane sağda 3-4 tane solda başladık, gerisi antral idi.
Şu anda sağda 5-6 tane 14-16,5 mm’lerde var, ama 2 gündür büyümemişler solda 4-5 tane var ama onlar geriden geliyor, en büyüğü bugün 15 mm idi, küçükler de 10-12 mm. Bunların akıbeti belli değil
Hepsi ayrı telden çalıyor ben anlamadım
Hal böyle olunca şu kadar yumurtan var demiyorlar, çünkü pek net değil. Benim tahminim min. 5-6 adet olur, geriden öteden beriden gelenleri katarsak 10-12 olur herhalde. Acıbadem’de de bana net bir rakam hiçbir zaman söylenmemişti. 5-6 sağda 7-8 solda şeklinde konuşuluyordu orada da.

Aslında süreç çok çabuk olmadı 20-07 başladım bugün iğnelerin 10. günü.. Acıbadem’de 11. Gün çatlatma iğnesi olmuştum 13. Gün toplanmıştı.
Mesajım geldi yarına randevu vermişler yarın netleşir herhalde.

Bana taze transfer yapmazlar ya laf arasında sordum 1-2 tane ayırtsam da ngs’den sağlıklı dönen olmazsa transfer ettirsem diye. Aaa nooo çok yumurtan var ne gerek var risk almaya dedi doktor. Yani beni listenin sonuna yazabilirsiniz

Ben bodrum acıbademde paylaşım yaptığını gördüm. Büyük ihtimal orada takip ediliyor. Transfere istanbula geldi herhalde. Bülent hoca uzaktan takip ediyo sanırım

Ben ilk denemesini Amerikan ‘da yaptı diye biliyorum ama o tedavi yarım kaldı galiba, ya da başarısız oldu. Bu tedaviyi hiç duymamıştım.
Siren Ertan kime gidiyor acebaağğğ

Ben ilk denemesini Amerikan ‘da yaptı diye biliyorum ama o tedavi yarım kaldı galiba, ya da başarısız oldu. Bu tedaviyi hiç duymamıştım.
Siren Ertan kime gidiyor acebaağğğ
Siren ertan devam ediyor mu? Ben sanki 8.haftalik kaybindan sonra birakti diye saniyordum.magazinsel boyuta gecelim
Biraz

Evet senin yumurta var ,cikiyor .genetige gitmeli bence.. ben de zaten transfer istesem bile anca eylul adetiyle baslanip eylul ortasi anca olurmus.
Memorial da transfer nasil oluyormus? Orda da lucrin veriyorlar mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…