Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Tabi bir de isin genetik kismi var,henuz o asmaaya gelmedigim icin bi yorum yapamiyorum:)
Ayrica microcip olarak 1500 tl aliniyordu ki hala guncel mi bilmiyorum,microcip olarak belirtilen en ideal spermin secilip yumurtayla dollendirilmesi olarak belirtilmisti.

kolay gelsin yeni süreciniz hayırlı olsun..Diğer doktorlar neden olmadığıyla ilgili ne dedi acaba..gerçekten çok pahalı bir tedavi..ama karar verdiyseniz bülent beyi de deneyin derim.
Fiyatları bikaç sayfa öncesine yazmıştım..bulamazsanız yine yazarım..
Allah herkesin yardımcısı olsun..sevgiler

Hoşgeldiniz,
Yeni denemeniz şimdiden hayırlı olsun. İnşallah başarı ile sonuçlanır.
Randevunuz ne zaman? İlk kez gideceksiniz; Kalabalığa şok olmayın kendinizi hazırlayın :) ama çok da gözünüz korkmasın tedaviye başladıktan sonra her seferinde daha az bekleyerek bitirdim ben çok şükür
Sorununuz neydi?

Bugünkü son bilgiyi vereyim;
dün 4 adet + bugün 1 adet toplamda 5 embriyom biyopsi alınıp dondurulmuş. 2 tanesinin gelişmesi durmuş yani onlarla devam etme şansım yok.
Kalitelerini sordum ama çok aklımda tutamadım;
Çoğu 3 (ab AA bb tam hatırlamıyorum), sadece bir tane 5 var o da bb imiş. Yani kalite de pek parlak değil gibi ama dünkü kadar moralsiz değilim. Olacaksa olacak 3’e 5’e bakmayacak olmayacaksa da sağlık olacak.
Bundan sonraki süreci Neslihan hanım takip edecek NGs ödeme vs işlerini dediler.
Onlardan telefon bekleyeceğim, işte böyle

Standart tüp bebek Acıbadem’de 9.000 tl. Diğerlerinde de üç aşağı beş yukarı aynı.
Ama tabi size uygulanacak tedavi yöntemleri ve kullanılacak ilaçlar çok etkili totalde..
Benim ilaçlar 6.000 civarı tuttu, ama acemiliğime geldi diyebilirim. Hastanenin yönlendirdiği 2 eczane var, bence tedaviye başlamadan önce birkaç yerden fiyat alın. %10 farketse 600 tl az değil
Bir de NGs diğer merkezlere göre pahalı bizde nedense, sorucam bunu, 250-295-300 EUR gibi fiyatlar duyuyorum değişik merkezlerden. Bizde 400 küsür. Neden ki acaba hiç soran oldu mu?

Odeme kismini hic unutmazlar zaten:) baska grupta indirim talep edin filan diyorlardi,hatta nereye gonderiyorsaniz ben orayla kendim gorusmek istiyorum deyip yapacak yeri arayinca indirim alabileceginiz yazilmisti sanirim.
Kaliteyi o kadar kafaya takmayin.5 tane elinizde potensiyel bebeler var:) neden olmasin.5 taneyi de ngs ye gondermenizi onerdiler mi?
Guzel haberler gelmeye devam etsin.

Ben o asamaya gelsem soracagim da henuz o sansa nail olamadim:))
Eczane konusu kesinlikle en onemli konu.ben eczane isini baya tecrube etmis biri olarak okmeydani deniz ecz.derim.

Evet bu ilaç olayı benim de kafamı karıştırıyor hastanenin verdiği eczaneden aldım ben de gerçi diğerlerini de aradım en iyi fiyatı can ecz. Vermişti. .6000 tuttu benim de..yaklaşık %10 indirim yapmış.. şimdi 2. Opu için yine araştırma yaptım en fazla 300 falan oynuyo..can eczanesi ne tekrar sorucam belki daha çok indirir.gerçi okadar parayı veren 3 e 5 bakmıyo yine de bişey ne bilim...
Evet benimde o ngs olayı aklımda mesela floransta 125$dı ben yaptırmamıştım burası 424 dolar mı ne..o aşamaya gelince ben de sorucam..
5 tane iyi geldi bana.. sonucu iyi olsun inşşalah. Dua edicem.

Yine benim aklımda deli sorular var☺bu 3. Gün embriyoları nasıl tutuyo sağlıklı oluyo madem sağlıklı neden 5. Güne gelmiyo da 3. Gün de transfer ediyorlar da tutuyo. NGs için madem 5 e gelip sonra da bir sürü şey bekleniyo o arada eleniyo da heba oluyo..yani gerçekten anlayamıyorum bazı şeyleri..çokta kurcalamıyım mı

Ben o asamaya gelsem soracagim da henuz o sansa nail olamadim:))
Eczane konusu kesinlikle en onemli konu.ben eczane isini baya tecrube etmis biri olarak okmeydani deniz ecz.derim.
Daha uygunsa oraya da soralım fiyat alalım..ben de bayaa araştırdım ama çok farketmedi açıkçası...

Hastaneye soylemeyin tabi baska eczaneden alacagiz diye.cunku onlar anlasmali eczaneye yonlendiriyorlar.
Bana hiç öyle gelmedi..tanıdık eczaneniz var mı dedi önce ilk ilaç yazan hemşire.yok diyince bunlardan fiyat alabilirsiniz karaborsa gibi pazarlık yapın lütfen dedi. Ben de şaşırdım nasıl yani ilacın tek bi fiyatı yok mu dedim..değişebiliyo dedi.gerçekten de değişti.. başka eczaneleri de aradım onların verdikleri haricinde.. en iyi onların verdiği eczane verdi fiyat..Bu 2.opu için tanıdık eczane buldum fiyat çokta değişmedi.ama sizin dediğiniz eczaneye de sorucam.
Hastane beni hiç bağlamaz umurumda da olmaz açıkçası..Teşekkürler uyarı için

Evet hepsini göndermeyi öneriyorlar ama aslında bize bıraktılar, 1 taneyi ayırsam mı diye düşündüm hepsi sağlıksız dönerse diye ama NGs siz koydurmayı düşünmediğimiz için hepsini göndereceğiz bakalım giden gidecek kalan sağlar bizimdir

Çok teşekkür ederim
Tabi ya deli sorular hep var
Diyor ki bugün son 2 tane gitti bye bye
Dedim ki ben de, embriyoların gelişimleri öngörülebiliyor, ki 3. Gün embriyo transferi de bu mantıkla yapılıyor, 5. Güne gitme ihtimalini düşük öngörüyorlar transfer ediyorlar bir ihtimal tutma şansı olabiliyor. E madem benimki 5. Güne gelmiş iyi kötü, ne bekletiyorsun 6. Güne dimi, biyopsi alınamayacak durumda ise bile biyopsi almadan dondur. Sorunca zaten sağlıklı gelişmiyordu diyorlar. Sağlıklı gelişmiyorsa nasıl geldi bu 5. Güne? Valla bilmiyorum ben de kurcalasam mı kurcalamasam mı şaşırdım kaldım

Ngs yaptirmadan da transfer olursa bu sefer daha cok stres yaparsiniz belki.. ngs den olumlu cevap gelecektir kalbimden oyle geciyor..

Ngs yaptirmadan da transfer olursa bu sefer daha cok stres yaparsiniz belki.. ngs den olumlu cevap gelecektir kalbimden oyle geciyor..

Aynen öyle evet..
İnşallah ya sağol
Benim de bugün içime hep 2. Denemeyi görecekmişiz gibi doğuyor

Aynen öyle evet..
İnşallah ya sağol
Benim de bugün içime hep 2. Denemeyi görecekmişiz gibi doğuyor
Yok oyle dusunmeyin.ilk denemede tamam bu is bence:) olumlama sart! Bu surecte farkindayim zor olacak ama hatirladigim kadariyla sigaradan vedalasabilirseniz super olur:) ben temmuzdan beri alkol,sigara elveda diyebildim.kendi adima sigaranin yumurta rezerv ve kalite acisindan bana geri donusu baya acimasiz oldu..su kalite isine iyi gelecek bir sey olsa keske...

Bence de ilk denemede olacak..Burası da bize uğurlu gelecek.. Allah izin verirse 2 ay arayla sevinicez..sanırım şuan 3 kişiyiz bu süreçte bu topikte..hepimiz mutlu sona ulaşıcaz çok umutluyum ben..

Bence de ilk denemede olacak..Burası da bize uğurlu gelecek.. Allah izin verirse 2 ay arayla sevinicez..sanırım şuan 3 kişiyiz bu süreçte bu topikte..hepimiz mutlu sona ulaşıcaz çok umutluyum ben..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…