Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Ben de yarın Semra Hoca ile görüşeceğim, epikriz raporunu istemiştim geldi ama ben daha detaylı birşey sanıyordum; hani ilaçların dozların falan belirtildiği, değilmiş, şu tarihte şu kadar yumurta toplandı şu kadarı döllendi şu kadarı ngs’ye gitti 0 geldi o kadar..
@Ykthkmhn senin rapor da böyle miydi? Acaba reçetelerimi falan götürsem mi? Lazım olur mu?

Evet evet öyleydi. Ben tüm reçetelerimle gittim. Kesinlikle git o tedavinin yolunu belirliyor. Referans alınabilecek bir tedavi planın var sonuçta

Ay hadi hayırlı olsun karar vermene çok sevindim. Ben de önceki doktordan herseyimi alamamıştım.sen şimdiye kadar yapılan testleri reçeteleri hepsini al yanına..aklındakileri de sor aceleye getirme gerekirse kağıda yaz merakla bekliyorum yarını haber et bize de

Rahim filmini de çok önemsiyor. Hadi güzel haberlere vesile olur başlangıcın

Çok teşekkür ederim
Soru düşünmemiştim iyi söyledin biraz soru çalışayım
Bakalım nasıl bir yol çizecekler anlatırım dönünce

Rahim filmini de çok önemsiyor. Hadi güzel haberlere vesile olur başlangıcın

Sağol canım
Rahim filmim ne olur ne olmaz her an bir doktora gidebilirim diye 2 aydır bagajda geziyor inşallah sıcaktan yapışmamıştır
O olmazsa bir filmim de Bahçelievler Memorial’dan var zaten. Onun da hikayesi biraz uzun ama yatmadan yazayım hadi heyecanlıyım nasılsa hemen uyuyamam
Mart ayında Bülent Hoca ve Semra Hoca ile birer kere ön görüşme yapacağım ve rahim filmi istediklerini bildiğim için Memorial Bahçelievler’de bir kere rahim filmi çektirmiştim. Fakat ne Semra Hoca beğendi filmi ne Bülent Hoca, ben de dönüp Bahçelievler’e “ne biçim film çekiyorsunuz kendi hastanenizin doktoru bile beğenmiyor” demiştim, onlar da “bu filmde sorun yok” diye ısrar edince “o zaman gönderin Semra Hoca’ya, teyidini kendiniz alın” demiştim. (Sıkı arızayımdır ) Sonra Bülent Hoca ile devam edince mecbur Açık Emar’da çektirdim. O filmin peşini de bıraktım.
Aylar sonra Memorial’a biraz daha yaklaşmama neden olacak birşey oldu; bir gün bir hemşire aradı ve “yarın sizi Günseli hanım (Semra Hoca ile birlikte muayeneme giren dr) arayacak filminizi yorumlayacak” dedi. ben de allah allah dedim “çok zaman oldu ben değilimdir o isim benzerliğidir” meğer Bahçelievler’den Şişli’ye yeni CD gitmiş yine iyi görünmemiş falan filan en son film halinde çıktısını göndermişler. Ertesi gün Günseli hanım aradı konuştuk sağolsun. Tabi arada 1,5-2 ay gibi bir süre var dönüş hızlı değil ama yine de beş kuruş almadıkları ve kendi hastaları olmayan birine geç de olsa dönmeleri tedavisi süren aktif hastalarının hiçbir işini savsaklamayacaklarını düşündürttü bana.
Sanırım insanlar negatif sonuç alsalar bile bu tip nedenlerden dolayı memnun kalıyorlar Memorial’dan.
Ben şahsen negatif sonuç aldığım halde Bülent Hoca’dan memnun kalmadığımı söyleyemem. Seviyorum onu Hatta 2. için randevu da almıştım iptal ettim. Ama malesef Acıbadem ‘in sistemi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. (Randevuyu neden iptal ettiğimi de bir başka “uykudan önce” kuşağında anlatırım o da uzun ) keşke sistemlerini biraz düzeltseler de 2. çocuğu dönüp orda yapsam

Sonuna kadar okuduysanız tebrikler valla bu sabırla çok çocuk yaparsınız siz umuda ve yola devam öpüyorum

Arkadaşlar 4 yumurta toplanmıştı sabah aradılar 2 tanesi oluşmus yarın tekrar bilgilendirecek dedı nasip ınsallah

Ben okudumSenden guzel hikaye anlaticisi olur valla. Okumak keyifli..
Geride kalan guze anilarla 2.tedaviye yeni yerde baslamakiyidir..
Acibadem ilgisiz, hocayi cokseviyorum ama iyilestirme yapmalari sart.. dunku durum icin asistanina yazdim,hocayla gorusup beni bilgilendirirmisiniz diye hala ses seda yok
Bana oyle geliyor ki senin is bu sefer tamam!
Yolun Acik olsun,gelismeleri merakla bekliyoruz.

Bende okudum sonuna kadar süpersin . Çok gldüm. Haberlerini ver bize. Meraktayım

İnşallah bakalım çok sağol, geldim bekliyorum. Burada da ortalama 1 saat falan bekleniyormuş ama en azından ortam sakin, oturacak yer var
Kanama devam ediyor mu? Bülent Hoca dönmezse de hızlıca başka bir doktora görünsen mi acaba yumurta duruyor mu çok merak ediyorum.
Sigorta şirketinden döndüler mi?

Oturacak yer bulmak onemli kesinlikle! Acibadem o konuda yetersiz kaliyor..
Kanama devam, Henuz haber bekliyorum acentadan..
Ankaradaki kendi kadin dogum doktoruma sordum, buyuk ihtimalle hormonlardan biraz sasmistir dedi, yumurta icin bir sey demedi..

E Elexus haberler nasıl meraktayız

Reactions: 2be
Ya çok komiksinişlerin de maşşallah hep yolunda bi şekildehikayenin devamını merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…