Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Ben acıbadem de aşağıdayım sıra bana gelince ararsınız diyip çay kahve içiyodum arıyolardı sıra geldi diye.zaten beni artık tanıyolardı isim Soyisim karşılıyordu bankodaki kız ..ben de hep ona gidiyodum ilgileniyo sağolsun

Bülent bey tatilde ya belki bilgilendirme uzun sürebilir.çünkü normalde yarım saat içinde ne yazsam cevap aldım ben kendisinden.ben en çok bülent beyin asistanından memnunum her yazılana şikayete mutlaka çözüm bulup dönüyor. Biraz bekle bakalım ne cevap gelecek..

E Elexus haberler nasıl meraktayız

Eveeeet benden haberler şöyle, 25 dk bekledim 45 dk görüştüm.
Günseli hanım ile başladık sonradan Semra Hoca katılıyor ya, baktım gelmedi, ben zaten anlatacaklarımı anlatıp cevapları almıştım. Zaten görüşsem de ilaç dozu vs henüz konuşulmayacağı için kendisi ile görüşme hakkım kaldıysa yumurtalar takip edilirken kullanırım diye hiç sormadım bile kendisini, çıktım geldim

Nerden başlasam, NGs ‘den gelen 0 sonuç için, eşim ve benim genetik testlerin sorunsuz olduğunu gördükten sonra şans dedi Günseli hanım. Burada da bunun garantisi yok dedi zar atmak gibi dedi, yumurtan çok dolayısıyla şansın da çok, imkanlar el verdiğince bulana kadar denebilir dedi.

“Genel olarak yaştan dolayı tablo çok iyi diyemem, ne kadar 25 gibi görünseniz de 41 yaşın olumsuzlukları bunlar malesef” dedi tamam dedim başlayalım nereye imza atıyoruz

Sonra dozlara geçtik. Özellikle Humo için sizin gibi bir hastada neden gerek gördüler acaba dedi. Biz burada fizyolojik başlıyoruz (ne demekse?), gerekirse biz de dozları yükseltiyoruz ama 18 yumurta toplamak için değil, daha az yumurtası olan ve ilk dozlara pek tepki vermeyen hastalarda dozları yükseltiyoruz dedi. Bize göre sizde bu dozlara gerek yok, biz çok yumurta değil sağlıklı yumurta elde etme üzerine tedavi programı yapıyoruz, yüksek doz da yumurta kalitesini bozabiliyor dedi.

Sonracıma benim MTHFR 677 miydi ne homozigotluğum için, önemli değil dedi, kan sulandırıcı iğneyi sordum, onu faktör bilmemkaç ve leiden de veriyoruz size vermeyiz, ama siz düzenli ve sürekli folik asit kullanmalısınız dedi. Coraspin kullanıyorum dedim onu keselim opu’da kanamaya neden olabilir dedi.

Muayeneye geçtik, benim bu ay yumurtam yoktu dedim, kim demiş ben burda çatlamış yumurtayı görüyorum dedi, bana da gösterdi. 12. Günde küçükmüşse görememiş olabilirler dedi. Rezerv iyi ama sanki rahim kalınlığı sınırda dedi. Onu da ilk kez duyuyorum şimdiye kadar hiç söylenmemişti.
Rahim filmlerime baktı sıkıntı yok.

Eşimden kendi bünyelerinde incelenmek üzere sperm testi istediler ve oranın andrologu ile görüşmemizi önerdiler (düşük hız ve morfoloji için) ama Andrologları Murad bey ‘den telefonda randevu alamadım çok yoğunmuş o kısmı nasıl çözücez bilmiyorum yarın gittiğimde soracağım.

Böyle işte, burası biraz daha gerçekçi gibi geldi bana yine (25 yaş benzetmesi hariç ) İlkinde de aynı hisse kapılmıştım.
Herhalde o yüzden Bülent Hoca’nın pozitif “hallederiiizzz” hali beni etkileyip orada başlamıştım. Özledim onuuu ama gitmicem kararımı değiştirmek istemiyorum

İlk regl ile başlamayı düşünüyoruz bir mani çıkmazsa. Hayırlısı bakalım.

Sizlerde ne var ne yok?

Hoca tatilde olunca duygu hnm da tatile gitmis:)) ondan cvp verememis anlasilab.tabi bu bilgiyihastaneyi arayip Aldim,tatile gidince mesajlari da okumuyor.
Pzt ne randevu istedim hocadan,gidip sorarim artik ne diye bu durum..

Beni de bir iki kere Cafe’ye göndermişlerdi arayıp çağırtıyorlardı ama aşağıda oturunca da ya sıramı kaparlarsa diye endişelenmeye başladım bir süre sonra.
Çünkü bir keresinde adım söylendi girdim, tuvaleti kullanıp gelin dediler, tuvalete girdim, çıktım harry potter kılıklı kız yok! Başka hastayı almış. Haydi beni attılar mı yine dışarı! Üstüne bir yarım saat daha beklemiştim. O yüzden sonrakilerde ne cafe ne sigara ne tuvalet molası. Hazırolda bekliyordum

Regl mi bu şimdi yani? Yumurta çatlamadan regl olunur muymuş? Ne karıştı hee
Yumurta duruyorsa ve değerlendirilemiyorsa yanarım yanarım ona yanarım

Sisli memorial grubunu kurup ordan detaylari topluyodur
Saka bir yana guzel haberlerin gelsin,yeni tedavi baslasin.

Ahahahhaha çok iyi yaaa
Memorial’ın grubu var ama yaş ortalaması biraz düşük sanki orda
“Öz hakiki Memorial” kursam mı ya da “yaşlı Memorial ‘cılar”

Reactions: 2be
Kulağıma güzel geldi yaklaşımları. Demek ngs şans işiymiş doğru olabilir.o zaman biraz beslenmene vitaminlere de dikkat et. Valla sevdim ben burayı hayırlı olsun.
Ben bülent beyden haberleri veririm sana şöyle tatlıydı böyle babacandı şöyle içtendi diye merak etme sen yeter ki sonuç iyi olsun burda

Aynen Bülent Hoca 1.
Neslihan hanım 2.
3. De cafedeki berjerler

Harry potter kılıklı kız hangisi hahhahahahhahaha

Evett heyecan baslasin... gelismeler super..ngs konusu sans ama belki ilac dozu dusukolunca daha saglikli yumurta sansi artabilir..ne kadar az doz o kadar kaliteli yumurta diye soyleniyor Anladigim kadariyla.
Ablanla gittigin doktor gozlerine baktirsin olmadi ya da makinasini degistirsin:))
Es durumundan da degerler duzelmis olabilir 2 ay takviye kullanildi ve yeni sperm uretimi de oluyor..degerler iyi cikacaktir diye dusunuyorum.
Biraz pozitif enerji biraz sakinlik ile bu isi halledersin..
Bu arada yumurta catlamissa yumurtlama gunu gelmis olabilir, acaba bunu firsata donustursen mi

25 yas benzetmesi cok iyi! Ne guze 25lik icerisi.. rahim ince mi demek isteniyor? Bu rahim konusundan pek anlamiyorum..rahim ince ise eger tranfer doneminde kalinlastirmak icinilac kullaniyoraun diye biliyorum.
Sonuc olarak haberler iyi,ilk adet ile yeni baslangic hayirli olsun

Canım ya çok sağol sorma bi streslerde heyecanlardayım ben yine eşimle basket oynadık stresimi atayım diye iyi geldi valla. Sakin kalmayı becermem lazım çok haklısın.

Rahimi ince buldu evet. İnce diyemeyiz ama sınırda dedi.
Çatlamış yumurtayı sordum iş çıkar mı diye. Yok artık onun işi bitmiş dedi nerden anladıysa artık. Kalp şeklinde gibi birşeydi gösterdiği.
Bu arada bizim ileri hız problemimiz ilk kez problem gibi konuşuldu, tüp bebekte hıza gerek olmayabilir ama ileri hızı yüksek spermler dölleme yeteneği en iyi spermlerdir düşük olması kötü dedi. Belki başlamadan ilaç falan dedi, dedim yok benimki artık bişey kullanmaz 2 aydır kullanıyor zaten. O zaman test sonucu çıksın ona göre konuşalım dedi ama derlerse ki birkaç ay ilaç kullansın sonra başlayın, çok üzülürüm kaybettiğim zamana.

İnşallah spermler biraz yükselmiş çıkar

Aynen, ablamla gittiğim doktor diyordu ki bebeği yap gel ben seni doğurtayım. Hıı oldu bu teşhisten sonra emin ol gelirim ben sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…