Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Gelirsiniz inşallah gelirsiniz de sonunuz benim gibi olmasın güzel olsun keske..
Hepimize guzel sonlar yazilmis olsa keske🙏
Transfere kadar benim yol daha uzun ,kisa vadede ilk sirada 4.opu olacak mi olmayacak mi,sonra agustos adetiyle histereskopi -yapisiklik sorunu cozulecek mi cozulmeyecek mi?
Transferi deneyimlemek isterim insallah..onun heyecanini goreyim,eksik kalmasin😂
Spontan gebelik,kurtaj,prp, toplama ,histereskopi hepsi test ediliyor
..transfer de olsun sonu da hayirli olsun...✌️

Yasi 40 yas ustu mu? 5.gun embriyosu mu?
Genetiksiz transfer hem korkutuyor hem de caresizlikten ne yapilabilir baska diye dusunuyor insan..
Hadi insallah valla iyi habeleri gelsin

39 yaşında ve evet 5. gün embriyosu.
Semra Hoca genetiğin faydalarından bahsetmiş ama ısrar etmemiş sanırım, bizimkiler hiç düşünmediler az embriyo olunca.
İnşallah valla hepimize genetikliye, genetiksize, prpliye prpsize sırayla gelsin iyi haberler 🙏

39 yaşında ve evet 5. gün embriyosu.
Semra Hoca genetiğin faydalarından bahsetmiş ama ısrar etmemiş sanırım, bizimkiler hiç düşünmediler az embriyo olunca.
İnşallah valla hepimize genetikliye, genetiksize, prpliye prpsize sırayla gelsin iyi haberler 🙏
Genetik faydali tabi ki ama iste 5.gune gelen cok embriyon varsa bir de yas olarak 39 cok riskli nitelendirilmiyor diye biliyorum.
Oyle de boyle de olacaksa oluyor.bulent hocada tup bebek yaptiran prog sunucusu kadin vardir ya onun 1 embriyosu oluyormus,3.gunde direk transfer yapmislar..

Bende bugun opu oldum 8 yumurta var demıslerdı pazar gunu 3 tane toplandı cok canım sıkkın sansım cok az 😥😥
Üzülme hiç diğerleri boşmuş demekki. Sağlıklı olsun 1tane olsun. Öyle düşün benim de 2 tane dondurulmuşum var. Zaten aşiret gibi çoğalmak değil niyetimiz.😘 1 tane bile olsa olur napalım. Dua etmekten başka çaremiz yok. İ

Üzülme hiç diğerleri boşmuş demekki. Sağlıklı olsun 1tane olsun. Öyle düşün benim de 2 tane dondurulmuşum var. Zaten aşiret gibi çoğalmak değil niyetimiz.😘 1 tane bile olsa olur napalım. Dua etmekten başka çaremiz yok. İ
Uzme kendini!@ayavuz18,3 buyuk bir sayi..
Benim tedavi iptal kizlar😂 soyle folikul 12 mm olmus buyumus ama gel gor ki kanama basladi.aciklama ;erken catlama olmus olabilir,lekelenme seklinde kanama olmasi normaldir..
Tedavi iptal olunca 4 bin eczaneye giden para yaninda e 2 testine 350 tl aliyor ,2 test icin 700 tl aldilar. Saka gibi 🤪

Hepimize guzel sonlar yazilmis olsa keske🙏
Transfere kadar benim yol daha uzun ,kisa vadede ilk sirada 4.opu olacak mi olmayacak mi,sonra agustos adetiyle histereskopi -yapisiklik sorunu cozulecek mi cozulmeyecek mi?
Transferi deneyimlemek isterim insallah..onun heyecanini goreyim,eksik kalmasin😂
Spontan gebelik,kurtaj,prp, toplama ,histereskopi hepsi test ediliyor
..transfer de olsun sonu da hayirli olsun...✌
Yapışıklık çok kolay bir operasyon çözülür mü çözülmez mi diye bile düşünülmeyecek birşey.burdaki en zor şey iğneler ve toplama bence. Ona da alıştık sanıyorum.lütfen moralini yüksek tut.herşey yoluna girecek en doğru ve en kısa zamandan rabbim emeklerimizin karşısına versin çok dua ediyorum inşşalah 🙏🙏🙏

• Beğen
Reactions: 2be
Genetik faydali tabi ki ama iste 5.gune gelen cok embriyon varsa bir de yas olarak 39 cok riskli nitelendirilmiyor diye biliyorum.
Oyle de boyle de olacaksa oluyor.bulent hocada tup bebek yaptiran prog sunucusu kadin vardir ya onun 1 embriyosu oluyormus,3.gunde direk transfer yapmislar..
Benim de iki tüpü olmayan 3.gün embriyosu yla hamile olan arkadaşım var bülent beyden tedavi olmuş.olacak olan olacak..

• Beğen
Reactions: 2be
Benim tedavi iptal kizlar😂 soyle folikul 12 mm olmus buyumus ama gel gor ki kanama basladi.aciklama ;erken catlama olmus olabilir,lekelenme seklinde kanama olmasi normaldir..
Tedavi iptal olunca 4 bin eczaneye giden para yaninda e 2 testine 350 tl aliyor ,2 test icin 700 tl aldilar. Saka gibi 🤪
Birşey söyleyebilirmiyim. Bana çok saçma geldi 12 mm olan yumurta nasıl çatlar. Çok saçma. Çok üzüldüm . Az paralar değil bir de test parası almaları ya . Ozaman E Elexus un dediği gibi bu akşamı değerlendirsen. Senin acıbademde dimi donmuşların. Semra hocaya bir de gitsen keşke. Fikir alsan of çok üzüldüm.

Aaaaaa hay allah ya çok üzüldüm. Cetrotide vermediler mi ki..😕

Benimde martta asılamam yapılamadı erken catlamadan dolayı hakkı mızda hayırlısı

Birşey söyleyebilirmiyim. Bana çok saçma geldi 12 mm olan yumurta nasıl çatlar. Çok saçma. Çok üzüldüm . Az paralar değil bir de test parası almaları ya . Ozaman E Elexus un dediği gibi bu akşamı değerlendirsen. Senin acıbademde dimi donmuşların. Semra hocaya bir de gitsen keşke. Fikir alsan of çok üzüldüm.

Bence de 12 catlamaz.. degerlendiremem ki kanama var..
Zaten 700 lira istediklerinle bi hisimla epikrizimi hazilaryin lutfen dedim. Sali gunu hazir olacakmis. Donmuslari almak istersem ekstra ucret odemesi yokmus...
Tam aciklama yapsalar bana neden kanama oldu diye gam yemem...

Evet 39 yaş nispeten daha az riskli olabilir.
AA biliyordum onu, direk transfer miymiş. Kaç yaşında acaba du bakayım merak ettim 😂

Bence de 12 catlamaz.. degerlendiremem ki kanama var..
Zaten 700 lira istediklerinle bi hisimla epikrizimi hazilaryin lutfen dedim. Sali gunu hazir olacakmis. Donmuslari almak istersem ekstra ucret odemesi yokmus...
Tam aciklama yapsalar bana neden kanama oldu diye gam yemem...
E2 için neden para alıyorlar.çok saçma .herşey çok saçma.açıklama da mı yok.bülent beyle görüşemedin mi? Bu ne garip garip şeyler!! Ben senin yerinde olsam operasyonumu olur dondurulmuşları koyardım..😕😕

acıbadem maslak pahalı bır hastane bıldığım kadarıyla..bır tup bebek surece ortalama ne kadar
Hastane pahali ona lafim yok ama hastanenin benim ozel sigortam ile anlasmasi var,diyorum ki sigorta fiyatindan odeme alin ,olmaz tup bebek sigorta kapsamiyor.
Hasta memnuniyeti sifir !
Rakamlar icin 40.sayfada kizlar detayli anlatmisti oraya donebilirseniz hepsini bulabilirisniz

X