Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Belki bu sefer 3.gun degil de5.gun embriyosu transfer olsa acaba farkli olur mu?

Belki bu sefer 3.gun degil de5.gun embriyosu transfer olsa acaba farkli olur mu?
Belkide bilmiyorum. Vücudum ilaçlardan arınırken. Belliki 1 ila 2 regli beklicem. Arısütü aldım. Onunla kendime iyi bakayım biraz bakim kısmett. Umuttan başka çare yok

Reactions: 2be
Insallah benim ruh halim bugun kötu icim bunaliyor aglamakliyim iki gundur arastirma hastanesine gidiyorum rahim ici dar benim histeroskopi yapilacak miyomlarim var buyuk onlari acibademde yaptirmam cok zor çok pahali bu ara sira gelcek ameliyat sirasi ama yigit hocalar opular bitsin oyle demisti esim psikolojil yoruyor beni burda yaptiralim bitsin diye anlamiyor beni

Tam anlayamadım operasyon Opu ‘dan önce mi olacak yani araştırma hastanesinde olursan?

Benim de histereskopi olacak ama once opulari bitirmek daha onemli.cunku zamanla folikul sayisi azaliyor ve kendi adima saglikli embriyoyu bulmak icin zaman az.o yuzden ben de yigit hoca gibi dusunuyorum.
Size histereskopi sonrAsi ne zaman tekrar tedaviye baslayabilirsiniz denildi? Ayrica prp yapilmisti diye hatirliyorum. Prpnin 6 ay suresi var demislerdi.o zamani opu ile gecirmek daha dogru gibi sanki.

Belkide bilmiyorum. Vücudum ilaçlardan arınırken. Belliki 1 ila 2 regli beklicem. Arısütü aldım. Onunla kendime iyi bakayım biraz bakim kısmett. Umuttan başka çare yok
Sizn yas faktoru cok baskilayici degil. Sonucat 5.gun embriyo ciktikca denemeye deger.

Haklisin ayni senin gibi dusunuyorum ama şasirdim kaldim iyice

Evet eşime laf anlatamiyorum

Operasyon gününü opu sonrasına alsan? Olmuyor mu?
Ya da Acıbadem değil de nispeten daha ucuz bir özel hastane? Hiç araştırdın mı çok pahalı bir operasyon mu bu? Belki fiyat olarak daha makul bir yer bulsan eşin de ikna olur.

Bu eş ikna etme meselesine de gıcık oluyorum. Bizim de 2. (Deneme için) meydan muharebesi ne zaman başlayacak bakalım hayırlısıyla bir sürü test verdiler bizimkinde tık yok. Ramazan dolayısıyla kapalıyız 2 ay dinlenme verildiği için ses etmiyorum henüz..

Onunda aklındaki 2. Opuyu yaptiralim prpnin etkisiyle diyor ameliyatlar icinde acibademde istersen orda veya baska bi ozel hastanedede olur diyor ama bi taraftanda devletten daha mi iyi olur sigortan var neden devlette yaptirmiyoz hem ameliyati hem tüp bebegi diye lafta sokuyor

Once ikinci opu yapilsin zaten ikna olduysa.onu aradan cikartin,bu sefer belki daha fazla cikarsa sonra histereskopi isine bakarsiniz.devlet hastanesinde iyi bir doktor bulduktan sonra ameliyat neden olmasin?

Biz her toplama oncesi nasil sperm verecem ben,of pof seklinde,uzaylilar gelse,’meteor carpsa ruh haliyle gittik:) hep bir memnuniyetsizlik,bir de ben sana dogal yoldan yaptirtirim ne ugrasiyorsun bu isle ozguveni var tabi:) hocayi begenmez,yanlis yapiyor der,her seye kulp takar,ne var iste buldugunu yerlestirsin,genetik test ne gerek varmis falan filan..
Simdi ama hic dollenme olmayinca toto ustune oturdu,sperm kaynakli da olabilirmis dediler sormayin evde matem havasi,kendine gelemedi

Ayyy eşimin sozleri resmen ayni kafada bu erkekler bende sorun yok diyor para tuzagi hepsi diyor hepsi universite hastanesinden gitme biz niye universite hastanesiyle devam etmiyoz diyede ekliyor ben vazgectim tmm desem birakacak acibademi hazir hemen

Maddi sartlar acisindan gercektne cok zorlayici ama iyi doktor da pahali.
Universite hastanesinin tup bebek bolumu varmi? Siz arastirin,basari oranlari nasilmis,onun onune kanit gotururseniz ikna olabilir.

Maddi sartlar acisindan gercektne cok zorlayici ama iyi doktor da pahali.
Universite hastanesinin tup bebek bolumu varmi? Siz arastirin,basari oranlari nasilmis,onun onune kanit gotururseniz ikna olabilir.
Intertilife bölumune gitmistim iki kimyasal gecirince yas faktoru yumurta rezervi azligi girince ortaya tup bebel yapalim denildi basladik tahlil film mr derken rahim filminde darliktan dolayi dusukler olabilir denildi miyomlarinda alinmasi gerekli onun icim ilk etapta rahim ici genisletme histeroskopi yapilmali gun verilecek denildi 3 aydir bekliyorduk tabi baktim aralik ayindan bu yanada burda ilerleme yok prp ye bulent hocaya gidelim dedim ki aklimdaki ve yaptiracaksam tek yaptirmak istedigim yer orasiydi cunku bu zorlu sureci bi kez daha yasamak istemiyordum bu ayda toplama olmayayinca gideyim belki sira gelir aradan cikar dedim cunku daha miyom ameliyati olmam gerekiyor hepsi uzun hem ameliyat gunu icin sira gelmesi hem iyilesme donemi hem toplama derken 1 seneyi asacak dedim zaman onemli maddi manevi yipranacagiz hemde rapor alabilirmiyim dusuncemde var 40 yasina kadarmis ee ne kaldi yas faktoru ve butun olumsuzluklar bende varken elimde bulunsun 3 hakkim varsa deneyeyim bulent hocada olmazsa istiyorum ama dun ki doktor gerekli seyleri yazdi cizdi muayene etti tup bebek merkezi hocayi aradi anlatti durumu oncelik ameliyatlar diyorum komplike bir hasta gelsin ben bi goreyim demis esimede firsat dogmus oldu ama diyor hocaya prpden yararlanmak icin bir kez daha toplama yaptiralim hocam ondan sonra ameliyat olsak diye eee hoca kabul eder mi bunu suc bende niye gidiyosun demi otur oturdugun yerde gunu gelincede git basla ikinci opu icin ah akilsiz kafam ah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…