Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

İyiyim teşekkür ederim. Pandemi öncesi Bahçeci’de bir denemem oldu ama yine bulamadım sağlıklı embriyo :KK43: bayram sonrası harekete geçsem mi diye düşünmekteyim. Transfer planı belli mi?
Önümüzdeki hafta spirali çıkarttırıp hsg çektireceğim, ona göre plan belli olur artık inşallah...
Canım ne diyeyim hepimiz için en hayırlısı neyse o olsun, annelik duygusu içimizde doldu taşıyor , elbet yüzümüz gülecek bizim de , senin de, benim de , tüm umut edenlerin de 🙏🏼

Merhaba ben de Bülent hocada tedavi görüyorum. Pko olduğum için çok yumurtam toplandı ve embriyolarım döndürüldü. Şimdi transfer hazırlığındayım adetin 3.gününden beri cyclo prognova doğum kontrol ilacı ve 15.günde lucrin iğne oldum. Adet olunca rahim kalınlaştırmaya başlayacağız dediler. Lucrin kullanan oldu mu? Kaç gün sonra adet oldunuz?

Hayırlı geceler kızlar
Olumsuz 3 tüp bebek denemem var. Önümüzdeki ay dondurulmuşlar ile tekrar deneyeceğiz. Doktorum bu sefer gebelik aşısı yaparız dedi. Gebelik aşısı yaptıran ya da bilgisi olan var mı?

Merhabalar yeni uyeyim araniza yeni katildim dilerim ki hepiniz pozitif haberler alip sapasaglam bebisler dunyaya getirirsiniz

Ben izmirde ikamet ediyorum cocugum yok 4 yillik evliyim yasim 39 bir kere tup bebek denedim izmirde ve malesef 7 haftalikken sagliksiz gebelik denildi kurtaj oldum :KK43:

Bulent tirasa karar verdim gecen hafta muayene oldum havuz sisteminden bahsetti haziranda basliyalim tedaviye dedi vitamin ilaclari yazdi masallah verdigi vitamin ilacari 600 kusur fiyat :KK43: baya masrafli bir surec bizi bekliyor anladigim kadariyla

Bulent tirasi sadece tv ve kk dan arastirdim sizce ne yapmaliyim kararsizim :KK43:

Arkadasim gitmis 50.000 tl para gitti dedi sanirm 2 deneme yapmisti o bende fiyat aldim 10.000 tl dediler size ne gibi tedaviden bahsettiler acaba

Merhabalar yeni uyeyim araniza yeni katildim dilerim ki hepiniz pozitif haberler alip sapasaglam bebisler dunyaya getirirsiniz

Ben izmirde ikamet ediyorum cocugum yok 4 yillik evliyim yasim 39 bir kere tup bebek denedim izmirde ve malesef 7 haftalikken sagliksiz gebelik denildi kurtaj oldum :KK43:

Bulent tirasa karar verdim gecen hafta muayene oldum havuz sisteminden bahsetti haziranda basliyalim tedaviye dedi vitamin ilaclari yazdi masallah verdigi vitamin ilacari 600 kusur fiyat :KK43: baya masrafli bir surec bizi bekliyor anladigim kadariyla

Bulent tirasi sadece tv ve kk dan arastirdim sizce ne yapmaliyim kararsizim :KK43:
Kızlar hepinizin Allah yardımcısı olsun. Ben Bülent Bey’de tedavi oldum. Daha önce başka klinikte 2 deneme yapmıştık gebelik elde edememiştik. Bülent bey önce ameliyat etti, sonra denemelere başladık ve detaylı tüp bebek yaptık (genetik taramalı vs) ilk deneme de gebelik elde ettik ama kalbi durmuştu. 2.deneme De tuttu devam ediyor şu an. Allah sağlıkla kucaklarımıza aldırsın, nazarlardan korusun 🤲🏻
önce Allah’a güvenin , ben Bülent beyin tecrübesinegüvendim. Bence hemşireleri gelişebilir, o konuda pek memnun kalmadım ama yine de doktorları süper maşallah. Allah herkesin muradını uğraştırmadan kucagına aldırsın. Hep dua ediyorum kendime ve herkese. Maslak Acıbadem tüp bebek kliniğine de kolaylıklar olsun 👍👏🌷
ne kadara mal oldu

Merhabalat öncelikle hayırlı olsun tedaviniz🙏🏼
Evet biraz maliyetli oluyor Bülent hocanın tedavisi, gerekli gördüğü durumlarda histereskopi, gene gerekliyse duruma göre genetik testleri, histereskopideki jel ve spiral işlemleri, transfer işin aşısı serumu falan derken 50bin i bulabiliyor maliyet😔 standart ekstra işlem olmayan bi tedavide ilaçlar falan maks 20bin civarıdır heralde.. dediğiniz gibi bitaminler bile aylık 600e geliyor:/ hoca sürece yaydığından adım adım her işlem malesef maliyet.. Allah yardımcımız olsun, güzel sonuçlar gelir inşallah...

ne kadara mal oldu

öncelikle hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin inşallah . Başkalarının fiyatını baz alarak yola çıkma.. senin durumun, gerekli görülen tedavi, ilacın dozu, ameliyat gerekip gerekmediği , genetik tarama vs. Ye göre fiyat çok değişecektir. Öncelikle git görüş, onlar sana bir prosedür ve fiyat çıkarırlar zaten . Ondan sonra netleşir kafanda. Ben fiyat veremiyorum çünkü benim 2 deneme, genetik, ameliyat vs oldu. Bir de benim sigortam yok yurtdışında yaşadığım için. Dolayısıyla tüm işlem ve ilaçları cebimden karşıladım. Yanıltmak istemem kimseyi.
sen iyisiönce muayene ol, prosedür çıksın ne olup olmayacağı, ona göre fiyatları onlar söylüyorlar zaten.. ilaçları da gözönünde bulundur , çok tutuyor 😏
Rabbim isteyen herkese kolayca versin, uğraştırmasın inşallah 🤲🏻

Arkadasim gitmis 50.000 tl para gitti dedi sanirm 2 deneme yapmisti o bende fiyat aldim 10.000 tl dediler size ne gibi tedaviden bahsettiler acaba
Canim benim sag taraftaki yumurtalarimin buyuklugunu begendi bulent bey ama sol taraftakiler zayif kalmis dedi ve vitamin ilaclari yazdi

Havuz sisteminden bahsetti ama histereskopi vs demedi havuz yapalim sana dedi ins ilk toplamada yumurtamiz fazla olur havuza gerek kalmaz dedi

Basari orani yuksek dedi ama bilmiorum

Merhaba ben de 39 yaşındayım ve havuz yapıyorum..rezervim az olduğu için önerildi.her ay yumurta adeti farklı oluyor ben 6 aydır tedavi görüyorum maalesef çok masrafli..3 kere opu yapıldı,bahar aylarından mı bilmiyorum yumurta sayımda artış var çok şükür,bir kere başlayınca zaman hızla geçiyor,ilaçlar fiziksel olarak hiç etkilemiyor diyemem üst üste toplama yapmak yıpratıcı ama Bülent hoca her adımı size uygun tedavi önerisi ile atıyor.bu arada aynı seviyedeki diğer merkezlerde de fiyatlar hemen hemen aynı

Merhabalat öncelikle hayırlı olsun tedaviniz🙏🏼
Evet biraz maliyetli oluyor Bülent hocanın tedavisi, gerekli gördüğü durumlarda histereskopi, gene gerekliyse duruma göre genetik testleri, histereskopideki jel ve spiral işlemleri, transfer işin aşısı serumu falan derken 50bin i bulabiliyor maliyet😔 standart ekstra işlem olmayan bi tedavide ilaçlar falan maks 20bin civarıdır heralde.. dediğiniz gibi bitaminler bile aylık 600e geliyor:/ hoca sürece yaydığından adım adım her işlem malesef maliyet.. Allah yardımcımız olsun, güzel sonuçlar gelir inşallah...
Merhabalar bende bulnet beyi dusunuyorum oncelikle nasil memnunumusunuz ilgisinden amaliyat ile mi 50 bini buluyor anlayamadim o.kismini her asamada veriliyor sanirim o para bastan pesin bir sekilde degildir diye dusunuyorum banada histeskorpi mikro.cip genetik ve asi onerdiler bunlarin maliyeti nedir acaba Bodrumdan gelecegim bana baya maliyetli olcak yol masrafini falan saymiyorum

öncelikle hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin inşallah . Başkalarının fiyatını baz alarak yola çıkma.. senin durumun, gerekli görülen tedavi, ilacın dozu, ameliyat gerekip gerekmediği , genetik tarama vs. Ye göre fiyat çok değişecektir. Öncelikle git görüş, onlar sana bir prosedür ve fiyat çıkarırlar zaten . Ondan sonra netleşir kafanda. Ben fiyat veremiyorum çünkü benim 2 deneme, genetik, ameliyat vs oldu. Bir de benim sigortam yok yurtdışında yaşadığım için. Dolayısıyla tüm işlem ve ilaçları cebimden karşıladım. Yanıltmak istemem kimseyi.
sen iyisiönce muayene ol, prosedür çıksın ne olup olmayacağı, ona göre fiyatları onlar söylüyorlar zaten.. ilaçları da gözönünde bulundur , çok tutuyor 😏
Rabbim isteyen herkese kolayca versin, uğraştırmasın inşallah 🤲🏻
merhablar dogru soluyorsunuz ben sadve fikir edinme amaciyla sordumki uzaktan gidecegim icin 😊

Merhaba ben de 39 yaşındayım ve havuz yapıyorum..rezervim az olduğu için önerildi.her ay yumurta adeti farklı oluyor ben 6 aydır tedavi görüyorum maalesef çok masrafli..3 kere opu yapıldı,bahar aylarından mı bilmiyorum yumurta sayımda artış var çok şükür,bir kere başlayınca zaman hızla geçiyor,ilaçlar fiziksel olarak hiç etkilemiyor diyemem üst üste toplama yapmak yıpratıcı ama Bülent hoca her adımı size uygun tedavi önerisi ile atıyor.bu arada aynı seviyedeki diğer merkezlerde de fiyatlar hemen hemen aynı
merhabalar opu ne.demek.oluyor evet yumurta.toplamada.her asmada ucrer oduyorsunuz sanirim.dimi

merhabalar opu ne.demek.oluyor evet yumurta.toplamada.her asmada ucrer oduyorsunuz sanirim.dimi
Evet standart tüp bebek tedavisi aynen uygulanıyor fakat transfer yapılmıyor embriyolar donduruluyor.3.tedavide iyi bir indirim yapıldı fakat ilk iki tedavi standart paket fiyatı ödedik,ilaçlar da benim yüksek dozda olduğu için 5000-6000 tl arası değişti.ama herkesin durumu farklı siz tek tedavide yeterli sayıda yumurta da elde edebilirsin.

Canim bana direk havuz dedi hazirandaki regliyle basliyacagiz nasipse izmire gidip gelmek zor olucak dilerim ki senin de tedavin basariyla sonuclanir tedaviye basladigimiz an ucreti hemen oduyormuyuz

Canim bana direk havuz dedi hazirandaki regliyle basliyacagiz nasipse izmire gidip gelmek zor olucak dilerim ki senin de tedavin basariyla sonuclanir tedaviye basladigimiz an ucreti hemen oduyormuyuz
Siz de hayırlı sonuçlar alın inşallah 😇 tedaviye başlıyorsunuz birkaç kontrol sonrası paket ücretinin bir kısmını alıyorlar,kalanını yumurta toplama günü yani 10-15 gün içerisinde etap etap ödüyorsunuz.her tedavi de aynı şekilde tekrarlanıyor ödemeler

Siz de hayırlı sonuçlar alın inşallah 😇 tedaviye başlıyorsunuz birkaç kontrol sonrası paket ücretinin bir kısmını alıyorlar,kalanını yumurta toplama günü yani 10-15 gün içerisinde etap etap ödüyorsunuz.her tedavi de aynı şekilde tekrarlanıyor ödemeler
Amin cnm tsk ederiz

Amin cnm tsk ederiz

X