Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Canım prp işleminden sonra 2. Adetinde kontrole cagırıyor benden 2. Adetıme fsh ve amh testı yapıp gel dedıler
Bülent beyle randevum vardı hafta sonu, bana da prp önerildi, ve yaptıracağim.
umarım şifa görenlerden oluruz canım :)
bir yandan da rahim filmi çektirmemi istediler.

rahim filmi çektiren arkadaşlar tavsiye edeceğiniz bir merkez var mı?

Bülent beyle randevum vardı hafta sonu, bana da prp önerildi, ve yaptıracağim.
umarım şifa görenlerden oluruz canım :)
bir yandan da rahim filmi çektirmemi istediler.

rahim filmi çektiren arkadaşlar tavsiye edeceğiniz bir merkez var mı?

Hayırlı olsun tedaviniz, inşallah faydasını görürsünüz. Prp’yi ne için önerdi?
Acıbadem “FULYA Açık Emar”a yönlendirmişti beni orada yaptırdım, tavsiye ederim sıfıra yakın ağrı ile problemsiz geçti, daha önce Bahçelievler Memorial’da bir kere çektirmiştim ölüyordum 😂
Echomar da iyiymiş, Şişli Memorial da oraya gönderiyor hastalarını, gidip memnun kalan arkadaşlarım oldu. Özetle bu işte uzman bir görüntüleme merkezine gitmekte fayda var.

Arkadaşlar selam. Sizlere hiç immun sistem araştırmasından bahsedildi mi. 3 kez kan almak gerekiyormuş, 200den fazla kan hücremize bakılıyormuş. Bunun için ekstradan hastaneye gitmek lazım, şehir dışından gelmek yeterince zorluyor zaten, sanki kişisel sonuç için değil de genel bir araştırma olayı için yapılıyor gibi geldi de bana. Bir ücreti falan da yok,

Hiç duymadım ne için yapılıyormuş?

Nasılsın son durum nedir transferin gerçekleşti mi?

Acıbadem “FULYA Açık Emar”a yönlendirmişti beni orada yaptırdım, tavsiye ederim sıfıra yakın ağrı ile problemsiz geçti, daha önce Bahçelievler Memorial’da bir kere çektirmiştim ölüyordum 😂
Echomar da iyiymiş, Şişli Memorial da oraya gönderiyor hastalarını, gidip memnun kalan arkadaşlarım oldu. Özetle bu işte uzman bir görüntüleme merkezine gitmekte fayda var.
teşekkür ederim canım önerilerin için :)
PRP yi düşük yumurta rezervimden ötürü kalite & sayısını arttırmak için önerdiler
eşim de mtese olacağı için 1-2yumurta dahi arttıracaksa biz de yaptıralım dedik,
mtese ile sperm bulunursa mümkün olduğunca çok yumurta olsun diye . mtese defalarca olunamıyor sonuçta .

açık emar bostancıda varmış, fark eder mi acaba şube? :/

teşekkür ederim canım önerilerin için :)
PRP yi düşük yumurta rezervimden ötürü kalite & sayısını arttırmak için önerdiler
eşim de mtese olacağı için 1-2yumurta dahi arttıracaksa biz de yaptıralım dedik,
mtese ile sperm bulunursa mümkün olduğunca çok yumurta olsun diye . mtese defalarca olunamıyor sonuçta .

Anladım, inşallah faydası olur ve bizle paylaşırsınız 🙏

açık emar bostancıda varmış, fark eder mi acaba şube? :/

“Açık Emar” makinanın ya da görüntüleme sisteminin adı bence, bu isimle neredeyse her semtte görüntüleme merkezi var ve fakat birbirleriyle alakaları yok:) şube değiller yani.. Ben sadece FULYA için tavsiyede bulunabilirim diğerlerini bilmiyorum.

Hiç duymadım ne için yapılıyormuş?

Nasılsın son durum nedir transferin gerçekleşti mi?
Anladığım kadarıyla genel bir araştırma için yapılıyor, anlattıklarına göre kişisel olarak da fikir veririmiş ama bence araştırmaya katılıma teşvik için kişisel muhabbetine giriyorlar.. kandaki antikorların infertiliteyle ilişkisi gibi bir çalışma.. yararlıdır illaki, böyle şeyler illaki genel bir araştırmayla sonuç verir de , dayatma gibi illa geliceksiniz demelerine sinir oldum. Neyse ekstradan 1kez fazladan gitmem gerekecek sanırım, o zamana da durumlara göre bakalım, 1 yıldır fazlasıyla yorulduk..
Şuan rahim kalınlaştırma aşamasındayım , transfere inşallah az kalmıştır, eylülde olacak inşallah herşey yolundaysa...

Anladığım kadarıyla genel bir araştırma için yapılıyor, anlattıklarına göre kişisel olarak da fikir veririmiş ama bence araştırmaya katılıma teşvik için kişisel muhabbetine giriyorlar.. kandaki antikorların infertiliteyle ilişkisi gibi bir çalışma.. yararlıdır illaki, böyle şeyler illaki genel bir araştırmayla sonuç verir de , dayatma gibi illa geliceksiniz demelerine sinir oldum. Neyse ekstradan 1kez fazladan gitmem gerekecek sanırım, o zamana da durumlara göre bakalım, 1 yıldır fazlasıyla yorulduk..
Şuan rahim kalınlaştırma aşamasındayım , transfere inşallah az kalmıştır, eylülde olacak inşallah herşey yolundaysa...

İnşallah herşey yolunda gider 🙏 güzel haberlerini bekliyorum 🙏

Merhaba,
3 ay ne kullancaksiniz acaba?
Endo.olcumu kac cikiyor?
3 ay yurtdışından alabileceğim bir ilaç önerdi miyom büyümesini durdurmak için. Esmya diye bı ilaç. Çok doktor gezdim açıkçası hiç böyle bı ilaç olduğunu duymadım. Kalinlikla ya da yumurtayla ilgili bir sıkıntı yok sadece rahim çok hizli miyom üretiyor.

3 ay yurtdışından alabileceğim bir ilaç önerdi miyom büyümesini durdurmak için. Esmya diye bı ilaç. Çok doktor gezdim açıkçası hiç böyle bı ilaç olduğunu duymadım. Kalinlikla ya da yumurtayla ilgili bir sıkıntı yok sadece rahim çok hizli miyom üretiyor.
Sizinki miyom ile alakali anladim, ben endo kalinlasmasi konusunda bir ilac kullanimi sandim o yuzden sordum, malum dert endo inceligi olunca hemen dikkatini cekiyor:))

ayyy inşallah :)
prp yapıldıktan sonra 2 ay bekleme süresi oluyormuş
sonrasında umarım güzel dönüşler yapacağım :)
Canim merhaba bende acibadem maslak bulent beyin onerisiyle prp oldum temmuz 29 da agustos 1.regliyi gecir eylul 2.reglide amh ve fsh testini yaptirip gel dedi cnm ins ise yarar prp senin yumurtan toplandimi hic ? Benim 6 yumurtam toplandi 3 adet olgun yumurta cikti ve sadece bir tanesi dollendi cnm buyuzden prp onerdi yasim 39

Canim merhaba bende acibadem maslak bulent beyin onerisiyle prp oldum temmuz 29 da agustos 1.regliyi gecir eylul 2.reglide amh ve fsh testini yaptirip gel dedi cnm ins ise yarar prp senin yumurtan toplandimi hic ? Benim 6 yumurtam toplandi 3 adet olgun yumurta cikti ve sadece bir tanesi dollendi cnm buyuzden prp onerdi yasim 39

aynı şeyleri bana da söylediler.
canım benim amh 0.4, yaşım 39 nerdeyse benim de .
başka bir hastanede 3 kere toplama yaptırdım, toplamda 4tane olgun yumurta toplandı. henüz döllenmeye geçemedik biz, eşimde de klinefelter sendromu olduğu için mtese esnasında sperm bulunduğunda mümkün olduğunca çok yumurta olması gerekiyor.
ben de bugün prp oldum acibadem maslakta , umarım faydasını görenlerden oluruz canım :)
2 ay sonrası burada da toplama yaptırıcağım, sayıyı çoğaltmaya çalışıyoruz bakalım.

aynı şeyleri bana da söylediler.
canım benim amh 0.4, yaşım 39 nerdeyse benim de .
başka bir hastanede 3 kere toplama yaptırdım, toplamda 4tane olgun yumurta toplandı. henüz döllenmeye geçemedik biz, eşimde de klinefelter sendromu olduğu için mtese esnasında sperm bulunduğunda mümkün olduğunca çok yumurta olması gerekiyor.
ben de bugün prp oldum acibadem maslakta , umarım faydasını görenlerden oluruz canım :)
2 ay sonrası burada da toplama yaptırıcağım, sayıyı çoğaltmaya çalışıyoruz bakalım.
Ben amh hic bilmiorum canim eyluldeki reglimde amh ve fsh testi istediler benim amh dusukmu acaba ondanmi 6 yumurtadan sadece 3 tanesi olgun cikip biri dollendi ?

Ben amh hic bilmiorum canim eyluldeki reglimde amh ve fsh testi istediler benim amh dusukmu acaba ondanmi 6 yumurtadan sadece 3 tanesi olgun cikip biri dollendi ?
sanırım yumurta toplamada 10-15 yumurta altı amh düşük oluyormuş genelde.
şu ana kadar hiç bakılmadıysa fark yaratıp yaratmadığını anlamak sadece muayenede olacaktır

Arkadaşlar merhaba araniza yeni katıldım.oncelikle rabbim hepinize sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin. Lütfen bana da yardımcı olun😞kısaca hikayemi anlatayım.yasim 41 oldu.2017 ve 2019 da doğal gebe kaldım.ama ilki 8.haftada kalbi durdu.2019 da çift yumurta ikizi oldu ama kalbi atmadı. Fsh geçen sene 29 ile hamile kaldim.Bu ay 25 gün aslan pencesi içtim,fsh düştü mü diye test yaptırdım 123 cıktı. Amh testim de 3 ay önce.0.06 çıktı. Tüp bebek yaptirmak istiyorum.ama bahceciye ve memoriale gittigimde sanki beni tedavi etmek istemiyorlar gibi davrandılar. Nolur bana bir yol gösterin. Benim durumumda olan arkadaşlar varmı. Prp nasıl yapıyor. Bulent hocanin ücretleri ve prp nin ücretleri ne kadar. Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Allah emeklerinizi boşa çıkarmasın 🙏

X