Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Merhabalar,
Bülent hoca da tedaviye başladım. Pazar günü opu oldu. 3 günden beri progestan 50ml iki doz birden vuruluyorum. Ağrısı artık dayanılmaz oldu. Sanırım transferden sonra da devam ettiriyor. Bu iğneden kullanıp daha az ağrı için çözümü bulan var mı, cevap yazarsanız çok sevinirim. Çok acı çekiyorum iğneye başladığımdan bu yana :mad:
Hayırlı olsun, güzel sonuçlar olsun inşallah:)
Merkez aynı şekilde işlemlere devam ediyor mu. Bir kısıt vs var mı bilginiz var mı acaba?

Hayırlı olsun, güzel sonuçlar olsun inşallah:)
Merkez aynı şekilde işlemlere devam ediyor mu. Bir kısıt vs var mı bilginiz var mı acaba?
Amin teşekkür ederim:) yarın transferim olacak işlemlerim devam ediyor yani. Ama yeni hasta kabul ediyorlarmı bilmiyorum, benim dışımda tedavisi devam edenler geliyor kontrole gittiğimde de görüyorum.

Hoca histereskopi yapıp spiral takalı 25gün oldu ama kanamam hiç kesilmedi. Hemşire normal dedi ama bu kadar kanama olması bana hiç normal gelmiyo:KK43:
Var mı aynı durumu yaşayanlar daha ne kadar devam edecek bu😔

Hoca histereskopi yapıp spiral takalı 25gün oldu ama kanamam hiç kesilmedi. Hemşire normal dedi ama bu kadar kanama olması bana hiç normal gelmiyo:KK43:
Var mı aynı durumu yaşayanlar daha ne kadar devam edecek bu😔
Hic endise etmeyin, ilk kutu cyclo bitip, ikinciye basladiginizda bitiyor:))hatta ikinci kutu cyclo bitmeden de erken regl olabilirsiniz..
Hepsi normal..

Kızlar hepinizin Allah yardımcısı olsun. Ben Bülent Bey’de tedavi oldum. Daha önce başka klinikte 2 deneme yapmıştık gebelik elde edememiştik. Bülent bey önce ameliyat etti, sonra denemelere başladık ve detaylı tüp bebek yaptık (genetik taramalı vs) ilk deneme de gebelik elde ettik ama kalbi durmuştu. 2.deneme De tuttu devam ediyor şu an. Allah sağlıkla kucaklarımıza aldırsın, nazarlardan korusun 🤲🏻
önce Allah’a güvenin , ben Bülent beyin tecrübesinegüvendim. Bence hemşireleri gelişebilir, o konuda pek memnun kalmadım ama yine de doktorları süper maşallah. Allah herkesin muradını uğraştırmadan kucagına aldırsın. Hep dua ediyorum kendime ve herkese. Maslak Acıbadem tüp bebek kliniğine de kolaylıklar olsun 👍👏🌷

Merhabalar, görüşünce bilgi verebilir misiniz burdan da acaba, merkeze ulaşamadım da , ben de önümüzdeki ay spirali çıkarttırmaya gidecektim normalde
Ben görüstüm ve doktorum 1 ay daha kalabilir 1 ay sonra çıkaralım dedi.yani bu ay bir işlem yok.zaten malum durumlarda buna tamamen engel.1 hafta olucak ben konuşalı ama siteye girmediğimden görmedim yazını kusura bakma.hala da ameliyattan sonraki 2.adetimi olamadim 3 gün gecti stres ve spiral degisik bir durum yarattı resmen 🤦‍♀️allah hakkimizda hayırlisini versin.

Ben görüstüm ve doktorum 1 ay daha kalabilir 1 ay sonra çıkaralım dedi.yani bu ay bir işlem yok.zaten malum durumlarda buna tamamen engel.1 hafta olucak ben konuşalı ama siteye girmediğimden görmedim yazını kusura bakma.hala da ameliyattan sonraki 2.adetimi olamadim 3 gün gecti stres ve spiral degisik bir durum yarattı resmen 🤦‍♀️allah hakkimizda hayırlisini versin.
Zaten durumlarımızdan ötür hormonlarımızda bi dengesizlik oluyor, bir de korona tedirginliğiyle denk geldi tedaviler iyice çöktük:KK43:
O zaman 3.ay da devam, ilaca devam edecek misiniz peki? Benim 1ay üstüne kanamam anca azaldı çok tedirgindim.. hakkımızda hayırlısı:KK43:

Hic endise etmeyin, ilk kutu cyclo bitip, ikinciye basladiginizda bitiyor:))hatta ikinci kutu cyclo bitmeden de erken regl olabilirsiniz..
Hepsi normal..
Aynenn öyle oldu ya, 2.kutuya başladım belirgin bi azalma, hani sadece lekelenmeye döndü şuanlkk. Teşekkürlerrr☺️

• Beğen
Reactions: 2be
Kızlar merhaba, merkezde son durumlar nasıl transferler falan devam ediyor mu?

Süregelen tedaviler devam ediyormuş, transferi sormadım ama işlemler devam ediyor dediler. Genel olarak yeni tedavi almama kararı alınmış ama hastanın aciliyet durumuna göre karar veriyorlarmış acil bir durum varsa başlatabiliyorlarmış.

Süregelen tedaviler devam ediyormuş, transferi sormadım ama işlemler devam ediyor dediler. Genel olarak yeni tedavi almama kararı alınmış ama hastanın aciliyet durumuna göre karar veriyorlarmış acil bir durum varsa başlatabiliyorlarmış.
Teşekkür ederim, ben de aradım görüştüm dediğin gibiymiş.
Sen nasılsın canım , nasıl gidiyor ?

Merhaba , ben de Bülent hocanın hastasıyım 27 nisanda başladık pazar günü opu islemim var inşallah şu zamana kadar bütün muayenelerde Bülent hocam vardı Corona nedeniyle bu aralar yoğun değil bana şanslısın dedi ve ilk görüşmeye gittiğim gün hemşireye yasemini gebe bırakacağız dedi ben sadece muayeneye gitmiştim rezervimin az olduğunu duyunca hemen tüp bebek tedavisine başladım hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah ben önce Rabbim'e sonra Bülent hocam'a güveniyorum ❤️

Teşekkür ederim canım, ben de izin belgesi olayını ayarlayabilirsem transfer hazırlıklarına başlamak için geleceğim inşallah...
Embriyoların çok çok sağlıklı sağlıklı olsun buarada☺
Hayırlısıyla güzel haberler alalım
Teşekkür ederim canım, ben de izin belgesi olayını ayarlayabilirsem transfer hazırlıklarına başlamak için geleceğim inşallah...
Embriyoların çok çok sağlıklı sağlıklı olsun buarada☺
Hayırlısıyla güzel haberler alın inşallah,benim için de son toplama olur umarım sonraki aşamaya geçerim🙏

Teşekkür ederim, ben de aradım görüştüm dediğin gibiymiş.
Sen nasılsın canım , nasıl gidiyor ?

İyiyim teşekkür ederim. Pandemi öncesi Bahçeci’de bir denemem oldu ama yine bulamadım sağlıklı embriyo :KK43: bayram sonrası harekete geçsem mi diye düşünmekteyim. Transfer planı belli mi?

Merhaba , ben de Bülent hocanın hastasıyım 27 nisanda başladık pazar günü opu islemim var inşallah şu zamana kadar bütün muayenelerde Bülent hocam vardı Corona nedeniyle bu aralar yoğun değil bana şanslısın dedi ve ilk görüşmeye gittiğim gün hemşireye yasemini gebe bırakacağız dedi ben sadece muayeneye gitmiştim rezervimin az olduğunu duyunca hemen tüp bebek tedavisine başladım hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah ben önce Rabbim'e sonra Bülent hocam'a güveniyorum ❤

Hayırlı olsun inşallah kaliteli bol yumurtalar ile Sağlıklı embriyolar elde edersiniz 🙏

X