Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Rahme cizik atilinca tutunma sansimi artiyor ilk defa duydum

Benzer şikayetlerle başladım ben de kasım ayında.. toplam 2 opu ve genetiğe giden embriyolardan 2 tane kaldı elşmizde. Şimdi histereskopide yapışıklık ve t rahim için işlemler yapılacak, adetimi bekliyorum.. zaman hızlı geçiyor aslında, yani umutla beklemek güzel hissettiriyor:)
Bülent hoca en emin adımlarla giden hocalardan, o sebeple tüm koşulları uygun hale getirmeden transfer yapmıyor, başlayacaksanız aklınızdaki soru işaretlerini yok edin bence ki sorgulamaya başlayınca insanız moralimiz bozuluyor:)

Rahme cizik atilinca tutunma sansimi artiyor ilk defa duydum

Evet öyle söyleniyor.
Şu andaki doktorum son çalışmalarda bunun artık kesinleştiğini söyledi, ancak her operasyonda olduğu gibi bunda da komplikasyon ihtimali olduğundan rahimde hiçbir sorun yoksa önermezmiş, ama düzeltilecek bir durum varsa operasyonu yapıp girmişken de çizik atıyormuş.
Kendim için görüştüm de ordan biliyorum daha geçen hafta konuştuk.

Pozitif değil mi??

Desteğiniz için teşekkür ederim,kafamda her gün deli sorular :) Ağrılarım için kontrole gittim,miyom kaynaklıymış isterseniz ameliyatı öne çekebiliriz dediler.Bülent hoca ya danışacaklardı fakat vazgeçtim,sabredip 2.opu ya hazırlanıcam

İlk opu da gerçekten bir acemilik oluyor.Şimdi daha rahat hissediyorum.Ağrılarıma sabredip devam edicem.Umarım biz de sizin gibi sonuçlar alırız.İyi şanslar :)

Merhaba benim ilk denemem ve 2 tane koydular emrbriyo banada supriz oldu ama herkese göre değişiyor yaşla alakasi yok

Tekrar merhaba,havuz yaparken opu aralarında adetlerinizde gecikme oldu mu.ikinci opu için gidicem fakat adetim gecikti.hamilelik yok.

Tekrar merhaba,havuz yaparken opu aralarında adetlerinizde gecikme oldu mu.ikinci opu için gidicem fakat adetim gecikti.hamilelik yok.
Merhabalar.. opudan sonraki ilk adet erken oldu fakat sonraki ay bir haftayı geçkin süre gecikti.. ikinci opudan sonra da aynı şekildi ilki erken , sonraki adet yine geç oldu... normal bir durum yani tedirgin olmayın

Merhaba arkadaşlar, merkezin malum durum nedeniyle güncel durumu nasıldır acaba tedaviler nasıl devam ediyor bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar, merkezin malum durum nedeniyle güncel durumu nasıldır acaba tedaviler nasıl devam ediyor bilen var mı?
Bu konuyu bende merak ediyorum.25 şubatta laparoskopi+histereskopi oldum ve 2. Adetimde konulan spiral çıkarılıp transfer hazırlığına başlanılıcaktı.2. Adetime 12 gün kaldı ve çok tedirginim gerçekten.biraz daha yaklaşsın arıycam hemşiremi.

Merhabalar, görüşünce bilgi verebilir misiniz burdan da acaba, merkeze ulaşamadım da , ben de önümüzdeki ay spirali çıkarttırmaya gidecektim normalde

Merhabalar ,

Bülent beyde tüp bebek tedavisinin maliyeti nedir acaba ?
Yeni tedavi gören transferini yapanlar bilirler, bilgi verebilirlerse sevinirim. :)

Merhabalar,
Bülent hoca da tedaviye başladım. Pazar günü opu oldu. 3 günden beri progestan 50ml iki doz birden vuruluyorum. Ağrısı artık dayanılmaz oldu. Sanırım transferden sonra da devam ettiriyor. Bu iğneden kullanıp daha az ağrı için çözümü bulan var mı, cevap yazarsanız çok sevinirim. Çok acı çekiyorum iğneye başladığımdan bu yana

Tüp bebek paketi 9.900
İlaçlaç şimdilik 6.000 - 6.500 buldu (tedavim devam ediyor ek ilaç verebilir)
Mikroçip olursa 1800
Şimdilik bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…