Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Haala arayacaklar göndermek için , çıkmşöişte sonuç hemen yolla niye zaman kaybettiriosnz ki, sinir oluyorum böyle...
ben ısrarla sonuç için sıkıştırayım o zaman, didiklemezsek yavaş ilerleyeceğiz demekki..

Reactions: 2be
5.gune gelip biyopsi alinacak duruma gelmesi de onemli tabi, onu bekliyor da olabilirler.
Bir de tabi parayi almadan gondermezler, orasiacibadem
Siz histereskopi olacaginizi ve gelen regl ile birlikte planlama yapilmasi istediginizi o yuzden sonuc yetisirse bu ayki reglyi kacirmamis olacaginizi hatirladin.
Merkez cok yogun olunca atlamalar olabiliyor maalesef.

Herkese merhaba, benim transfer sürecim 4. kez iptal oldu estrofem kullanırken gününden önce adet oluyorum. Transferi adetin 28. günü gibi yapacak şekilde tedavi uygulanıyor ama o gün gelmeden adet oluyorum. Transfer olan arkadaşlar kaçıncı gün transferiniz oldu ve hiç bu tarz bir sorunla karşılaştınız mı?

Merhaba,
Lucrin kullandiginiz halde mi bu sorunla karsilasiliyor?
Belirttiginiz gibi Bulent hoca adetin 27-28.gunu gibi yapiyor.
Size bu konuyla ilgili ne aciklama yaptilar?
Dondurulmus 5.gun embriyolariniz ise kendi dongunuzde naturel transfer neden uyguanmiyor,4 sefer iptal uzun zaman.

Merhaba 2 kere lucrin kullandı ve kahve akıntı çok fazla olduğu için iptal oldu. Lucrin işe yaramadı. 2 kere de sadece estrofem kullandı onda da adet oldum. İlacın bana olan etkisinin az olabileceğini söyledi ama kesin bişey denmedi , tekrar rahim filmi çektiricem ona göre bakıcakmış. Hiç böyle bişey duymadım bende neden böyle oldu anlamadım.

Moralinizi bozmayin, Bulent hoca mutlaka bir cozum bulacaktir. Cok fazla vaka gordugu icin bir yolu vardir..
kendi dongunuzde hic ilacsiz naturel transfer alternatifi de olabilir aslinda, belki ise yarayabilir.

Merhaba hanımlar, 14 şubatta Bülent Tıraş ile Acıbademde ilk transferimi oldum. Konu ile ilgili kafam karışmasın diye şimdiye kadar pek ilgilenmedim. Hiç bir şey okumamaya çalıştım. Şuan birkaç mesajı okuyup inanın hiç anlayamamdım. Ben sadece şunu merak ediyorum genetik testine embriyo ne zaman gönderiliyor? Ya da ne gibi durumlarda gönderiliyor bize hiç böyle bir şeyden bahsetmediler? Genetik tarama yapılmalımıydı

Merhabalarrr, güzel haberleriniz olsun bize verecek inşallah:)))
Sorununuz nedir, duruma göre ve özellikle olumsuz tüp bebek denemeleri olanlar ve ileri yaş durumlarında öneriyorlar genetik taramayı.. yumurta topladıktan sınra oluşan ve kalan embriyolarla yapılıyor işlem..
Gerek duyulmamış demekki sizde, aklınızı karıştırmayın hiç

Ayy çok çoook teşekkür ederim 2 gündür içim içimi yiyordu çok sağolun Ben polikistik overim onun için tüp bebek denemeyi tercih ettik 2 adet dondurulmuş embriyo transferi yapıldı, 30 yaşındayım daha önce hiç bir tedavi vs denemedik. 1 yıl denedik olmayınca Bülent beye gitmiştik o da çok sayıda yumurta olduğu için aşılama veya çatlatmayı önermediğini söyleyince zaman kaybı olmasın diye tedaviye başladık hemen. İnşallah hayırlısı olur

İlk defa 27 ya da 28. Gün transfer yapan bir hekim duyuyorum. En fazla 22. Günde yapılır genelde.

Kaçıncı gün bugünn çok hyecanlıııı ya şu sürece gelip sonunda güzel haberler alırız hepimiz inşallahh

Kaçıncı gün bugünn çok hyecanlıııı ya şu sürece gelip sonunda güzel haberler alırız hepimiz inşallahh
Çok teşekkür ederim 14 şubatta oldu transferim bugun 7. Günüm test yapmamak için kendimi o kadar zor tutuyorumkiiii salı günü test günüm sabredip bekliyorum Sizin daha önce denemeniz oldumu acaba? Bu süreci yaşayan bir arkadaşım var sadece onun için pek paylaşımım olamıyor

Benim 3 olumsuzum var canım:) hiç ayrıntıya girip sende kafa karıştırmayayım, buralarda yeterince örnek var zaten, sen sürecini rahat geçir, hayırlısıyla güzel haber ver inşallah...
Buarada genetiğe giden 3 embriyomdan 2si güzel haberle döndü 1inde trizomi6 var dediler o olmazmış zaten..
Şimdi sıra histereskopide

Yaaa çok sevindimm gözünüz aydın hayırlı olsun bu çok güzel bir haber yolun önemli kısmı aşıldı. Gerisi de su gibi aksın gitsin inşallah

Yaaa çok sevindimm gözünüz aydın hayırlı olsun bu çok güzel bir haber yolun önemli kısmı aşıldı. Gerisi de su gibi aksın gitsin inşallah
Yaaa çok teşekkür ederim canımm ben de seni gözetliyorum konulardaa Hepimizin su gibi akan , bizi mutlu ederek biten sonuçları olsun bu yolda inşallah

Öncelikle herkese bu zorlu yolda pozitif sonuçlar diliyorum.belki benimle aynı durumda olan vardır diye yazmak istedim.Ben acıbadem de devam ediyorum,yolum uzun.ilk opu da bir embriyom 3.gün donduruldu.havuz yapıyorum.bu arada rahmimde miyom ve t uterus formu sözkonusu fakat Bülent bey tüm cerrahı işlemleri en sona bırakıyor.miyomlarımda tup bebek ilaçlarından mı bilmiyorum dejenerasyon oldu ve müthiş ağrım var.yaşim 39 ameliyat olsam belki doğal da olur diye düşünmeden de edemiyorum.sonucta bu havuz işi bir yıl sürecek gibi duruyor.tabii bir yandan da yumurtam biter mi endişesi..

Tedaviniz hayırlı olsun. Doğal yolla olur mu bilemem bu işler biraz da kısmet, ama öncelikle yeterli sayıda embriyo elde edip dondurmadan operasyonu düşünmemenizi öneririm ben de, operasyon sonrası rezervde ciddi düşüş olabiliyor ve malesef dönüşü yok.
Doğru yoldasınız süreç biraz uzun gibi görünse de zaman çabuk geçiyor merak etmeyin. Boş şans

Merhaba benim amh cok dusuk 29 yasindayim prp yapildi. prp sonrasi 4 folikulden 1i bos cikti 3 yumurtadan 2si dollendi malesef biri kaldi 3.gun dondurulmus embriyom var bir tane kalitesi gayet iyi dedi embriyolog opuda bir adet polipgoruldu histereskopi dedi hoca ancak fiyat zorladi bizi bulundugum sehirde bir dr yapacaktı burdaki drda gordu polipi adet son gunlerinde tekrar gel dedi gittim adetle atilmis gerek kalmadi dedi . Bulent hocada ben alinmasi gerek dedim demis kafam corba oldu bakalim yarin gidecegim ne diyecekler

Bu polipler sanırım iğneler esnasında büyüyor ve sonra kendiliğinden küçülüyor. Bir yakınım aynı şeyi yaşadı, tedavi öncesi hiçbirşey yoktu, opu esnasında polip var dendi ve histereskopi önerildi, opu sonrası histereskopiye girdi polip küçülmüş ama bu vesile ile rahime çizik attık demişler. Benzer bir hikayeyi bir arkadaşım daha yaşadı. (Bunlar Acıbadem’de yaşanmadı)
Bence o ikinci doktor doğru söylemiştir ama Bülent Hoca da histereskopide diretirse vardır bir bildiği çünkü dediğim gibi bu polipler vesilesi ile rahime çizik atıp embriyonun tutunma ihtimalini arttırmaya çalıştıklarını düşünüyorum ben. Tedavinizde bol şans

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…