Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Yavaş giden embriyolar 5 güne gidermi hiç sanmıyorum bu embriyolar icin bile yok asidir yok çozdurme parasıdır onları almak içinmi donduruyolar bilemiyorum
Gider inş hiç öyle düşünmeyin, 8 hücreli iki tane yazmışsınız çoğu kişiden iyi bence 🥰 çok para gerçekten de işin içine girmeyince anlaşılmıyor

prp dahil 6000 tl zaten o ama en azindan 2 adet 8 hucreli var umudum var ama umutsuzumda mikrocip kullanildi bu arada

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar ikinci opu üçin bu sefer farklı olarak ilaçlarıma dupathson eklediler, başka bir ilde doktorda muayenelerimi yaptırıyorım da soramadım da bu ilaç neye yarıyor, bir de humatrope neden özellikle istedikleri bir iğne bu ne yapıyor? Doktorda dilim tutuluyor heralde bişey soramıyorum:KK43:

Kızlar ikinci opu üçin bu sefer farklı olarak ilaçlarıma dupathson eklediler, başka bir ilde doktorda muayenelerimi yaptırıyorım da soramadım da bu ilaç neye yarıyor, bir de humatrope neden özellikle istedikleri bir iğne bu ne yapıyor? Doktorda dilim tutuluyor heralde bişey soramıyorum:KK43:
Merhaba, humatrope u araştırmıştım özellikle. Büyüme hormonu içeriyor, ondan dolayı düzgün büyümesini sağlıyormuş yumurtanın. Ama Dupathson u bilmiyorum.

Merhaba arkadaşlar. Embriyo genetik testlerini nerede yaptırıyor merkez, bir de ne kadar sürede sonuç geliyor acaba?

Merhaba. İlk opudan tek embriyom kalınca havuz yöntemi yapalım önerisiyle geldi doktor, kabul ettik.. ikinci opu için son aşamaya geldik ödeme de opuyla aynı gün olacak dediler, ne kadar hiç konuşmadık diyinde zam geldi 8200+ mikroçip dedi hemşire😳 güleyim mi ağlayayım mı bilemedim, zaten ilkinde transfer olmadı falan 2-3 bişey çıkar derken rakama şok olduk, işte zamlı hali bs birşeyler dediler ama ikna olmadık , fakat yapacak birşey de yok artk... manevi yıpranmanın yanısıra maddi de canımıza okuyor bu tedavi:KK43:

Merhaba. İlk opudan tek embriyom kalınca havuz yöntemi yapalım önerisiyle geldi doktor, kabul ettik.. ikinci opu için son aşamaya geldik ödeme de opuyla aynı gün olacak dediler, ne kadar hiç konuşmadık diyinde zam geldi 8200+ mikroçip dedi hemşire😳 güleyim mi ağlayayım mı bilemedim, zaten ilkinde transfer olmadı falan 2-3 bişey çıkar derken rakama şok olduk, işte zamlı hali bs birşeyler dediler ama ikna olmadık , fakat yapacak birşey de yok artk... manevi yıpranmanın yanısıra maddi de canımıza okuyor bu tedavi:KK43:
Uzun ve zorlu yolculugunuzu gecmis mesajlarinizdan okudum, umarim hikaye mutlu son ile biter.🙏
Birinciopudaki embriyodan genetik test sonucu geldi mi?ikinci opu icin kac yumurta goruluyor?
8200 tl havuz yontemi olarak mi alinacak ucret?
Yeni tedavi ucretleri ne acaba acibademde?

Teşekkür ederimm, hepimizin yolu açık olur inşallah🙏🏼İlk embriyo diğerleirni bekliyor genetiğe gitmek için, gider de bozuk gelirse psikolojim çok bozulur diye istemedim, 6 ay süresi varmış alınan parçanın.. 8-9 yumurta var gibi dediler bakalım cumartesi toplanacak, sağlıkla döllensinler de az olsun varsın...yeni fiyatları bilmiyorum ikinci opu için bu şekilde dedi , açıkçası ücret politikalarını hiç anlamadım, o zaman olmayan transferi düşün ilkinden diyemedim:))) 2019da başlanan tedavinin devamında 2020güncellemesi yapılması hiç hoş değil ama mecbur işte:)

Teşekkür ederimm, hepimizin yolu açık olur inşallah🙏🏼İlk embriyo diğerleirni bekliyor genetiğe gitmek için, gider de bozuk gelirse psikolojim çok bozulur diye istemedim, 6 ay süresi varmış alınan parçanın.. 8-9 yumurta var gibi dediler bakalım cumartesi toplanacak, sağlıkla döllensinler de az olsun varsın...yeni fiyatları bilmiyorum ikinci opu için bu şekilde dedi , açıkçası ücret politikalarını hiç anlamadım, o zaman olmayan transferi düşün ilkinden diyemedim:))) 2019da başlanan tedavinin devamında 2020güncellemesi yapılması hiç hoş değil ama mecbur işte:)
Biyopsi alinan embriyo parcasinin bekleyebildigini bilmiyordum , yeni bilgi benim icin:)
Bu toplanacak olanlarin hepsi 5.gune gitsin insallah.🙏
Saglikli embriyo bulunduktan sonra histereskopi islemi mi yapilacak?

Biyopsi alinan embriyo parcasinin bekleyebildigini bilmiyordum , yeni bilgi benim icin:)
Bu toplanacak olanlarin hepsi 5.gune gitsin insallah.🙏
Saglikli embriyo bulunduktan sonra histereskopi islemi mi yapilacak?
Ben de yeni öğrendim, yeni kardeşleri çokar çokar yanına gider inşallah :)))
Evet cnm sağlıklı embriyo sonrası histereskopi, her adımda bekle bekle bir hal olduk/))

• Beğen
Reactions: 2be
Ben de yeni öğrendim, yeni kardeşleri çokar çokar yanına gider inşallah :)))
Evet cnm sağlıklı embriyo sonrası histereskopi, her adımda bekle bekle bir hal olduk/))
Bundan sonraki surec su gibi aksin insallah.🙏
Histereskopi sebebi yapisiklik miydi?

Bundan sonraki surec su gibi aksin insallah.🙏
Histereskopi sebebi yapisiklik miydi?
Evet filmimde çok yapışıklık çıktı, sanırım şekil bozukluğu da var, 1bçk yıl kadar önce histereskopi olmuştum orda düzeltmişti doktor demekki sürekli tekrarlıyor bu tarz şeyler:KK43:

Evet filmimde çok yapışıklık çıktı, sanırım şekil bozukluğu da var, 1bçk yıl kadar önce histereskopi olmuştum orda düzeltmişti doktor demekki sürekli tekrarlıyor bu tarz şeyler:KK43:
Yapisiklik tekrarlar mi ki?
Sizin yapisiklik olmasina ragmen adet olabiliyor musunuz?
Bulent hoca t rahim demistir onu genisletecektir belki.

Yapisiklik tekrarlar mi ki?
Sizin yapisiklik olmasina ragmen adet olabiliyor musunuz?
Bulent hoca t rahim demistir onu genisletecektir belki.
T rahim sorunu da çözülmüştü güya eski histereskopide, evet buarada t rahim sorunum da var, o da mı tekrarlar bilmiyorumki, jel falan konacak dendi, sağlıklı bebe bulursak 2 ay da histereskopi sonrası süreci beklycekmişiz:/
yapışıklık adete hiç engel olmadı, bu konudaki yolunda giden tek şey saat gibi şaşmayan adet döngüm:))
5 embriyom toplandı bugün , aslında muayenelerde daha çık görünüyordu ama 2si boş çıkış, 1i de kist şeklindeymiş içi kan doluydu dedi doktor...
artık güzel haberler beklycez inşallah...

• Beğen
Reactions: 2be
X