Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Evet az kaldı..bende tatile gittim döndüm bomba gibiyim enerjim çok yerinde..çok sık gitmedim daha doğrusu hiç gitmedim..cuma günü ilk kontrol randevum var ayrıca o gün iğne de yapılacak.. estrofem almaya devam ediyorum.herhalde istenilen kalınlığa geliyordur heyecanlıyım da bi yandan..bakalım kahramanlarımızı neler bekliyordu

Ya tatil diyince. Denize girdin mi? Başka bir yerde bir kız sormuş, benim de aklıma geldi şimdi. Gerçi benim olursa bir sonraki reglden sonra olur ama balık gibiyim sudan çıkmıyorum.
İnşallah mutlu son bekliyor kahramanlarımızı

Aman ben adetin yolunu gozluyorum resmen:)) test yaptim ama hamilelik yok...
Yarin arayip cuma ya da pzt icin randevu isteyecegim..Bulent hoca ne zaman donmus olacak sen biliyormusum Y Yazalaz ?

Allah allah niye gelmiyor ki acaba
Hoca gelene kadar regl olursan ve seni regl iken görürse elinde iğnelerle çıkarsın yine oradan
Gerçi gerçekten de belli mi olur bu prp reaksiyonları, bakarsın çok folikül görürler
Öyle olursa B planını devreye sokar mısın acaba? Hani diyorsun ya sakin ortam tek takipçi doktor vs. ?

Yo Yok benim tatil anlayışım biraz farklı..ormanın içindeydim. denize girmedim..Açıkçası transfer öncesi mikrop falan kaparim diye de düşündüm.. Hamak style bu sefer bol oksijen

Ben de şimdi hesapladım da benim transfer reglime 3 gün kala falan olacak..nedir acaba bunun prosedürü? Bu lucrin geçici menopoz yapıyor olabilir mi? Yani transferden sonra ya kanama olursa çok panik yaparım açıkçası.. bunu sorucam ben niye reglye yakın transfer oluyor diye

Yo
Yok benim tatil anlayışım biraz farklı..ormanın içindeydim. denize girmedim..Açıkçası transfer öncesi mikrop falan kaparim diye de düşündüm.. Hamak style bu sefer bol oksijen

Oo tam transfer öncesi konseptine uygun bir tatil olmuş Ruhuna iyi gelmiş belli, inşallah vücuduna da iyi gelmiştir

Lucrin’in öyle bir etkisini okumuştum. Transfer konularında kör cahilim.
Daha önce Bülent Hoca’da transfer olan birileri varsa yazar mısınız lütfennnn
Nasıl oluyor bu protokol kaçıncı gün transfer ne oluyor ne bitiyor vs

Benim durum adet duzensizligi artik adet ile gidersem tekrar opu yaptirmam .. yaparsam bosar beni kesin
Transferden sonuc alamazsam bir doktor var aklimda ona gidecegim, orda da denerim yumurta cikarsa, eger orda da sonuc elde edemezsem serenin yolundan giderim

Lucrin yumurtlamayi baskiladigi icin zamanlama ona gore hesaplaniyordur,rahim kalinlasmasi o sekilde oluyordur.. Bulent hoca lucrin kullandiriyor diger merkezlerde lucrin kullanimi yok heralde..sen orman icindeki hamak modundan cima, kafaya takma, az kaldi...

Çok şükür biri radarıma girmeye görsün kurtuluş yok yoksa seren aşağı seren yukarı daha çok konusurduk
çok şükür bu konuda anlaşıldı.
Taslar oturdu:)) bendeki firdevs hnmin numarasi ve whatsapp profil fotosu ve seren serengilin insta storyde paylastigi ayni. Bukonuda acikliga kavustu cok sukur
sizden kaçmadı tebrik ederim bulmanıza.eee betahcg si kaç ve firdevs aslında o kadar tutulan bir dr değil donasyonda dur bakalım ne olacak ! hayırlısı olsun herkesin bebeği gelsin.

Degerini bilmiyorum ama basarili olmus transferi...
Firdevs hkknda ben de burda cok iyi seyler okumadim, genelde 3 merkez oneriyorlar.. serenden sonra hasta sayisi artabilir..bana bir arkadasim onermisti..o sekilde bir gorusmem olmustu, bana hatta rahim filminigorunce histereskopiye gerek yok demisti.. transfer yapilacagi yerde degil demisti yapisiklik ve rahime yapilan her mudahale iyi gelmeyebilir demisti..

Evet hayırlısı olsun.bende anliyorum ki rahime gereksiz müdahale yapılmaması gerekiyor.ama gerekli de olabilir

Aklındaki doktor kim? Ben de şimdi sağlıklıyı bulamazsam ne yaparım bilmem. Memorial’da devam mı ederimmm gider miyim kalır mıyımmm. Geçen gün bir arkadaşım Lemi İbrahimoğlu diye bir isim önerdi ama baktım daha çok riskli gebeliklerde uzmanmış. Ama malesef ünlülerin doktoru ünlü doktorları ünsüzlerle ne kadar ilgilenir bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…