Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

İyi bayramlar, umarim @ yazalaz in dilekleri gercek olur🙏
Magazin haberleri😂Seren serengil transfer sonucu pozitif💃🏻Cok sevindim.
Kadin kesinlikle ngs/ pgt yaptirmadan direk ayni siklusda transfer yapmis anlasilan.
28 temmuz opu yapilmissa 5.gun embriyosu transfer olmus ve Gebelik testi pozitif cikmis..🙈
Konuya dalmış gibi oldum 😊 seren serengil 48 yaşında nasıl hamile kalabiliyor bence donasyon yapılmış.inandırıcı gelmedi pehh (burası sadece benle ilgili üzerine alınma 2 2be cim)

Konuya dalmış gibi oldum 😊 seren serengil 48 yaşında nasıl hamile kalabiliyor bence donasyon yapılmış.inandırıcı gelmedi pehh (burası sadece benle ilgili üzerine alınma 2 2be cim)
Hadi hamile kaldı diyelim. Kadın Tatile çıkmış sürekli geziyor onun yasında biri için çok yüksek düşük tehlikesi var gemi yolculuğu uçak yolculuğu hersey var. Yediğini içtiğini gezdiğini herseyini paylaşıyor. Yiyip içtiklerine baktımda kola gibi şeyler. Kadın düşük yaparsa sonra dicek onun bunun yüzünden. Ayy oturmuş sereni takip ediyorum acaba neler yapıyor 😂

Hadi hamile kaldı diyelim. Kadın Tatile çıkmış sürekli geziyor onun yasında biri için çok yüksek düşük tehlikesi var gemi yolculuğu uçak yolculuğu hersey var. Yediğini içtiğini gezdiğini herseyini paylaşıyor. Yiyip içtiklerine baktımda kola gibi şeyler. Kadın düşük yaparsa sonra dicek onun bunun yüzünden. Ayy oturmuş sereni takip ediyorum acaba neler yapıyor 😂
Doktorunu buldum serenin😂😂Dr. Firdevs..Kıbrıs'ta. .donasyon falan da yapıyo..sereninki donasyon olma ihtimali çok yüksek olabilir..yine yaptım yapacağımı stolk😂😂😂

Instegramda mı Seren Serengil.aslında hiç vaktim yok ama biraz bakabilirim.yüksek tansiyonu varmıs 1.5 ay tekerlekli sandalyeyle gezecek miş
Doktorunu buldum serenin😂😂Dr. Firdevs..Kıbrıs'ta. .donasyon falan da yapıyo..sereninki donasyon olma ihtimali çok yüksek olabilir..yine yaptım yapacağımı stolk😂😂😂
eger bulduysan tebrik ederim.bende o amaçla internete biraz baktım hep aynı haber.👏👏

48 yas kendi yumurtasi ile cok iddiali🤪 Bana da ilginc geldi ama kendi cevremden bizzat 48 yasinda bir kadinin spontan gebelik elde ettigini gordugum icin mucizelere inaniyorum😂 rezervi varsa olabilir ama genetik filan yapmadan direk transfer olmus gibi🤔

Aaa firdevs mi?? O zaman kesin donasyon,kendisini tanirim , bana da 40 yasindayken gorustugumde direk donasyon demis kisidir😂@yazalaz super valla nasil arastirma oyle
Aslında hiç bişi yapmadım hikayesine doktoruyla konusmasını koymuş firdevs diye kaydetmiş..ben de tüp bebek Dr firdevs yazdım lank diye kıbrıs Dr firdevs çıktı..48 yaşında olduguna göre donasyon vs olma ihtimali vardır dedim o olduguna kanaat getirdim😂😂😉 ama opu falan yazmıştı bilekliğine di mi ben yine de kendi yumurtası oldugunu sanmıyorum.hissim öyle. Diğer türlüsü ise ne güzel her türlü güzel..Sağlıkla doğsun güzel bebişler nasıl olursa olsun🙏

Aslında hiç bişi yapmadım hikayesine doktoruyla konusmasını koymuş firdevs diye kaydetmiş..ben de tüp bebek Dr firdevs yazdım lank diye kıbrıs Dr firdevs çıktı..48 yaşında olduguna göre donasyon vs olma ihtimali vardır dedim o olduguna kanaat getirdim😂😂😉 ama opu falan yazmıştı bilekliğine di mi ben yine de kendi yumurtası oldugunu sanmıyorum.hissim öyle. Diğer türlüsü ise ne güzel her türlü güzel..Sağlıkla doğsun güzel bebişler nasıl olursa olsun🙏
Zaten kizim olacak demesinden anlasildi simdi oturdu her sey😉
Kesin donasyon opu bilekligi de kibris da her is yapiliyor takmislardir bi bileklik:)) cinsiyeti de zaten belirliyorsun.
Saglikla gelsin bebegi..🙏tabi donasyon olunca kadin acikca cikip yaptim diyemez..

Taslar oturdu:)) bendeki firdevs hnmin numarasi ve whatsapp profil fotosu ve seren serengilin insta storyde paylastigi ayni. Bukonuda acikliga kavustu cok sukur😂😂

Eklentiler

• E626E408-659E-4EE0-8AA3-449DF04CA1D5.png
    E626E408-659E-4EE0-8AA3-449DF04CA1D5.png
    458,2 KB · Görüntüleme: 70
  • 346B941F-1363-404C-B761-21AFE1F1FFE1.png
    346B941F-1363-404C-B761-21AFE1F1FFE1.png
    606,3 KB · Görüntüleme: 65
Kesin donasyon opu bilekligi de kibris da her is yapiliyor takmislardir bi bileklik:)) cinsiyeti de zaten belirliyorsun.
Saglikla gelsin bebegi..🙏tabi donasyon olunca kadin acikca cikip yaptim diyemez..

Aynen. Özellikle donasyon varsa o yüzden paylaşmıştır opu bilekliği.
Benim de şimdi olursa instaya bakıp “hmm 2 ay önce oraydı kesin donasyon yaptırdı” diyebilirler😂 gerçi bu konuları bilmeyen birine donasyon desen o ne der o da ayrı 😂

Ben de diyorum E Elexus nerelerde sesi çıkmıyo😊 nasıl gidiyor bekleme?

Pek beklediğimin farkına varamadım valla henüz 😂 Az önce aklıma geldi baktım yarın 1 hafta oluyor. Bayramdı tatildi derken kaynadı biraz. İyi de oldu. Senin transfere çok az kalmış olmalı? Nasıl gidiyor? Kontrole gidiyor musun sık sık?

48 yas kendi yumurtasi ile cok iddiali🤪 Bana da ilginc geldi ama kendi cevremden bizzat 48 yasinda bir kadinin spontan gebelik elde ettigini gordugum icin mucizelere inaniyorum😂 rezervi varsa olabilir ama genetik filan yapmadan direk transfer olmus gibi🤔
Kızlar bende annemin 44 yaşında olmuşum . Olabiliyor . Kısmetse

Yaa evet bende şaşırdım betahcgsi düşük değer. Yeni hamile ama kızım olcak diyo. Kafam karışmıştı

X