Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Evet benim embriyolog da sizin gibi düşünüyor.
Kaldı ki şimdi aklıma geldi, Memorial transfer yapmazsa 20% parayı iade ediyor. Yani gerçekten gebelik ihtimali görseler transferi yaparlar neden para iadesi falan yapsınlar.

Ben henüz transferi deneyimleyemediğim için az da olsa şans şanstır diye düşünüyorum ama tabi mantıklı olan bu değil kimse önermediğine göre 🙄
3. gün transferine yine de hala çok inanıyorum, rahimde 5’e gitmede dışarıda olacağından daha başarılı olacağı inancındayım, ama döllendikten sonra bölünmede gelişmekte zorlanan geriden gelen değil 3. günde olması gerekenin en iyisi olan 3. gün embriyonun transferine. Hala da aklım bu tedavi yönteminde ama dediğiniz gibi “en sağlıklısı hangisi ise o olsun” dediğimizde ngs’ye dönüyoruz mecburen.
Benim transferim 2.gün embriyosuydu. Anne karnı laboratuvar ortamından daha iyi diyerek transfer yaptılar 2 tane. Tutmadı. Ama ben zaten tutmayacağını tahmin ettikleri için bu kadar erken koştur koştur transfer yaptıklarını düşünüyorum. Orada hiç muhatap bulamıyordum. Sorularıma cevap alamıyordum. Sadece neden olmadı dememem için hadi bi transfer yapalım moduna getirdiler.
İnanın transfer sonucunu olumsuz almak hiç transfer olmamaktan daha zor😔
Çünkü ne kadar olsa kendine bi 10 gün kadar hamile gözüyle bakıyorsun ve olmayınca hayal kırıklığı daha büyük oluyor. 2.denemede hiç döllenmedi dediklerinde o kadar üzülmemiştim.

Bu liste iyimis:) karisiyor herkes..🙈
Yaş. 42
Kaçıncı deneme... 3 Opu
Merkez doktor.... acıbadem bülent tıraş
Embriyo durumu. .. 3.gun 4embriyo
Son durum... adet olmayi bekliyor, transfer olmak istiyor.
İyi bayramlar🌟
Yaş...34
Kaçıncı deneme... 3 ( toplam 5 opu)
Merkez...acıbadem bülent tıraş
Embriyo... 11 tane 3.gün genetiğe gitmek için bekliyor

Acaba bu mesajın altına kim ne durumda yazsak ve toparlasak mı benim iyice kafam karıştı😂😂sonra ben onları 1 postta toplarım..
MeSela. .

Yaş. .39
Kaçıncı deneme... 3
Merkez doktor.... acıbadem bülent tıraş
Embriyo durumu. .. ngs li 1
Son durum... transfer bekliyor (tahmini 20-21 ağustos)
Yaş 34
Kaçıncı deneme... 3
Merkez doktor... Acıbadem Bülent tıraş
Embriyo durumu.. ngs li 3
Son durum.. transfer bekliyor ( zamanı belli değil )

Herkese iyi bayramlar umarım önümüzdeki bayramı karnımız burnumuzda ya da bebelerimiz kucağımızda kutlarız..bunu canı gönülden diliyorum hepimize tüm anne olmak isteyenlere..sevgiler💕💕🍭🍭🍭🎡🎡🎡

Hayırlı bayramlar arkadaslar bütün mesajlarınızı okudum.malesef 5 yildir evliyim ve çocuğum yok.bulundugum ilde tüp bebek yapmayı düşünüyoruz eşimle ama bülent beye mi gitsem hiç deneyimim yok ilk olacak bu.

İyi bayramlar, umarim @ yazalaz in dilekleri gercek olur🙏
Magazin haberleri😂Seren serengil transfer sonucu pozitif💃🏻Cok sevindim.
Kadin kesinlikle ngs/ pgt yaptirmadan direk ayni siklusda transfer yapmis anlasilan.
28 temmuz opu yapilmissa 5.gun embriyosu transfer olmus ve Gebelik testi pozitif cikmis..🙈

Hayırlı bayramlar arkadaslar bütün mesajlarınızı okudum.malesef 5 yildir evliyim ve çocuğum yok.bulundugum ilde tüp bebek yapmayı düşünüyoruz eşimle ama bülent beye mi gitsem hiç deneyimim yok ilk olacak bu.

Merhaba,
İnfertilite icin bir sebep belirtildi mi? Herhangi test yapildi mi?
Bulent hocaya ya da baska bir merkeze gitmeden oncelikle tum testleriniZi yaptirip gitmeniz daha uygun olur..

Öncelikle hoşgeldiniz..Bu grubun yazılarını okursanız üç aşağı beş yukarı bi bilgi sahibi olursunuz..
Öncelikle hangi ildesiniz bilmiyorum ama fulya açık emarda bir hgs (rahim filmi) çektirmeniz iyi olur..sonrasında en yakın sağlık ocagında bile yapıyorlar tam kan sayımı tsh T4 üçaylık şeker ortalaması glukoz d vitamini b12 vitamini..kısaca 3 tüp kan verip detaylı bu testleri isteyin ertesi gün çıkıyor.eşiniz de sperm testi Yaptırmalı. . Sonrada ister maslak acıbadem bülent beyden ki muayenesi en son 650 tl idi randevu alabilirsiniz.isterseniz memorial semra hocadan sanıyorum ilk görüşme ücretli değil...
Ben bülent bey deyim semra hocada olanlar da var bu grupta..Hangisini tercih ederseniz ayrıntılı sorulara cevap veririz. Tabi işin maddi boyutunu göze almanız gerek ki bülent beyin fiyatları sayfa 40 ta yazıyor...
Kolaylıklar diliyorum..iyi bayramlar..

Öncelikle hoşgeldiniz..Bu grubun yazılarını okursanız üç aşağı beş yukarı bi bilgi sahibi olursunuz..
Öncelikle hangi ildesiniz bilmiyorum ama fulya açık emarda bir hgs (rahim filmi) çektirmeniz iyi olur..sonrasında en yakın sağlık ocagında bile yapıyorlar tam kan sayımı tsh T4 üçaylık şeker ortalaması glukoz d vitamini b12 vitamini..kısaca 3 tüp kan verip detaylı bu testleri isteyin ertesi gün çıkıyor.eşiniz de sperm testi Yaptırmalı. . Sonrada ister maslak acıbadem bülent beyden ki muayenesi en son 650 tl idi randevu alabilirsiniz.isterseniz memorial semra hocadan sanıyorum ilk görüşme ücretli değil...
Ben bülent bey deyim semra hocada olanlar da var bu grupta..Hangisini tercih ederseniz ayrıntılı sorulara cevap veririz. Tabi işin maddi boyutunu göze almanız gerek ki bülent beyin fiyatları sayfa 40 ta yazıyor...
Detayli anlatim👌🏻🤗

Hoş buldum. Malatyadayım hsg çekildi kanlarda yapıldı sperm analizi de yapıldı. Şu an eşimden genetik istediler sonuçlarını bekliyoruz. Evet bilgilerine baktım maliyeti çok fazla ne yazık ki.sadece kararsız kalısim bulunduğum yerde mi devam edeyim tedaviye bülent beye mi gitmeliyim.bir kez tek deneme şansım var emin ellere yaptırmak istiyorum

Merhaba,
İnfertilite icin bir sebep belirtildi mi? Herhangi test yapildi mi?
Bulent hocaya ya da baska bir merkeze gitmeden oncelikle tum testleriniZi yaptirip gitmeniz daha uygun olur..
Merhaba Ewet belirtildi benim bir tüpüm kapalı. Eşimin sperm sayisi 1 milyon hareketlilik ve morfoloji yüzde 1 ayrıca varikosel iki taraflı malesef. hsg laparoskopi histereskopi ve diğer kan tahlilleri yapıldı bana.

• Beğen
Reactions: 2be
Hoş buldum. Malatyadayım hsg çekildi kanlarda yapıldı sperm analizi de yapıldı. Şu an eşimden genetik istediler sonuçlarını bekliyoruz. Evet bilgilerine baktım maliyeti çok fazla ne yazık ki.sadece kararsız kalısim bulunduğum yerde mi devam edeyim tedaviye bülent beye mi gitmeliyim.bir kez tek deneme şansım var emin ellere yaptırmak istiyorum
Bu konu da en iyilerdendir bülent bey ve anladığım kadarıyla Semra Hoca ..genetik sonucu çıksın test sonuçlarınızla birlikte ikisininde fikrini alın derim ben.. kolaylıklar diliyorum 🙏

Merhaba Ewet belirtildi benim bir tüpüm kapalı. Eşimin sperm sayisi 1 milyon hareketlilik ve morfoloji yüzde 1 ayrıca varikosel iki taraflı malesef. hsg laparoskopi histereskopi ve diğer kan tahlilleri yapıldı bana.
Tetkikler yapilmissa gelip gorusup oyle karar vermenizi oneririm. İst da lab olarak acibadem, sisli memrial, bahceci fulya bunlar cok iyi olarak belirtiliyor fakat maalesef cok kalabalik oldugu icin bazi konularda cevap alamadiginiz icin memnuniyetsizliginiz olabilir...
Ben kendi adima 3 buyukler disinda aslinda tek bir doktorun gozetiminde oldugum bir merkezde olmayi tercih ederdim.. bundan sonraki deneme firsatim olursa oyle bir doktorda ilerlemeyi dusunuyorum..
Sisli memorial ve bahceci icin ucretsiz on gorusme yapabiliyorsunuz, bulent hoca icin olmayabilir.belki 3 merkezle de gorusup kararinizi o yonde vermeniz daha uygun olacaktir.
Histereskopi neden yapildi? Laparoskopi ile tupunuz alindi mi?

X