Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Sen saglikli sonucu alacaksin, hic kendini olumsuz dusuncelere sokma, ben oyle hissediyorum...
Aklimdaki doktorla ilgili tam netlik kazanmis degil, tum bilgileri toplayip basin aciklamasi yapacagim

Herkese merhaba geçmiş bayramınız mübarek olsun
Bu ay bir mucize yaşadım doğal yolla gebelik ...
Fakat kimyasal gebelik oldu daha hastaneye bilgi vermedim gerçi versem ne olacak bilmiyorum

İste su spontan gebelikte bebeyi bir tarafindan yakaliyoruz da kaciyor sonra sipa
Allahin mucizeleri hep olabilir, tekrar neden olmasin
Kimyasal gebelikte surec nasil oluyor?
Moral bozmak yok,bir anda degisebiliyor

İste su spontan gebelikte bebeyi bir tarafindan yakaliyoruz da kaciyor sonra sipa
Yumurta sağlıklı döllenmediği için tutunamıyormuş hcg değeri pozitif görünürken birden düşmeye başlıyor daha sonra regl işte .
Öyle muhakkak cidden mucizeydi bunu yaşamak bile

Benimde geçen sene olmuştu. Dr döllenme oluyor ama rahme yerleşmiyor. Bunu birçok kişi yaşarmış. Regli düzensizliği sanarmış. Farkına varmadan regliyle atarmış. Genelde de sağlıklı olmadığı için vücur kabul etmezmiş.

Benim de adete 6 gün kala olmuştu demiştim adete 6 gün kaldı adet günüm yaklaştı diye lucrin yapıldığı için adetin baskılandığını rahim kalınlığının uygun olduğu güne göre ayarlandığını söylemişlerdi adet falan yok onu unut dediler

İste onu bir tutturabilip rahime yerlesse ve sagliklagelisimi devam etse ve dunyaya gelse

Ooo kimleri görüyorum hoşgeldin
hosbulduk :)) tesekkürler.bu 5 günlük tatilde son sayfaları okudum.eğlenceli kızların hepsi burada yazdıklarınız hoştu.sonra seren serengil tabi ki dikkatimi çekti.çünkü tüm hamileler 40 yaşımdan beri dikkatimi çeker, haberi görürsem takip ederim.
sende çok sevecen ve espritüel bir arkadaşımsın çok şanslıyız.
sizlerinde en kısa zamanda anne olacağınıza inanıyorum.bir de siz çocuk büyütün ve gününüzü görün eee yavrum eee yavrum hiç bitmiyor

Ben de aynen 40 yas sonrasi biri hamile kalmis dediklerinde hemen radarlari aciyorum
Bizim burada da yakin zamanda hamile haberi alacagiz insallah.. kizlar siraya girdi
Bebe olsun da senden mama , bez onerileri aliriz insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…