Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Aklındaki doktor kim? 😊 Ben de şimdi sağlıklıyı bulamazsam ne yaparım bilmem. Memorial’da devam mı ederimmm gider miyim kalır mıyımmm. Geçen gün bir arkadaşım Lemi İbrahimoğlu diye bir isim önerdi ama baktım daha çok riskli gebeliklerde uzmanmış. Ama malesef ünlülerin doktoru 🙄 ünlü doktorları ünsüzlerle ne kadar ilgilenir bilemedim 😂
Sen saglikli sonucu alacaksin, hic kendini olumsuz dusuncelere sokma, ben oyle hissediyorum...😉
Aklimdaki doktorla ilgili tam netlik kazanmis degil, tum bilgileri toplayip basin aciklamasi yapacagim🤪🤪

Herkese merhaba geçmiş bayramınız mübarek olsun
Bu ay bir mucize yaşadım doğal yolla gebelik ...
Fakat kimyasal gebelik oldu daha hastaneye bilgi vermedim gerçi versem ne olacak bilmiyorum

İste su spontan gebelikte bebeyi bir tarafindan yakaliyoruz da kaciyor sonra sipa😂
Allahin mucizeleri hep olabilir, tekrar neden olmasin😉
Kimyasal gebelikte surec nasil oluyor?
Moral bozmak yok,bir anda degisebiliyor🌟

İste su spontan gebelikte bebeyi bir tarafindan yakaliyoruz da kaciyor sonra sipa😂
Yumurta sağlıklı döllenmediği için tutunamıyormuş hcg değeri pozitif görünürken birden düşmeye başlıyor daha sonra regl işte .
Öyle muhakkak cidden mucizeydi bunu yaşamak bile

Benimde geçen sene olmuştu. Dr döllenme oluyor ama rahme yerleşmiyor. Bunu birçok kişi yaşarmış. Regli düzensizliği sanarmış. Farkına varmadan regliyle atarmış. Genelde de sağlıklı olmadığı için vücur kabul etmezmiş.

Lucrin’in öyle bir etkisini okumuştum. Transfer konularında kör cahilim.
Daha önce Bülent Hoca’da transfer olan birileri varsa yazar mısınız lütfennnn
Nasıl oluyor bu protokol kaçıncı gün transfer ne oluyor ne bitiyor vs
Benim de adete 6 gün kala olmuştu demiştim adete 6 gün kaldı adet günüm yaklaştı diye lucrin yapıldığı için adetin baskılandığını rahim kalınlığının uygun olduğu güne göre ayarlandığını söylemişlerdi adet falan yok onu unut dediler

Benimde geçen sene olmuştu. Dr döllenme oluyor ama rahme yerleşmiyor. Bunu birçok kişi yaşarmış. Regli düzensizliği sanarmış. Farkına varmadan regliyle atarmış. Genelde de sağlıklı olmadığı için vücur kabul etmezmiş.
İste onu bir tutturabilip rahime yerlesse ve sagliklagelisimi devam etse ve dunyaya gelse🤗

Ooo kimleri görüyorum 😍 hoşgeldin 🥰
🙋🙋hosbulduk :)) tesekkürler.bu 5 günlük tatilde son sayfaları okudum.eğlenceli kızların hepsi burada yazdıklarınız hoştu.sonra seren serengil tabi ki dikkatimi çekti.çünkü tüm hamileler 40 yaşımdan beri dikkatimi çeker, haberi görürsem takip ederim.:KK45:
sende çok sevecen ve espritüel bir arkadaşımsın çok şanslıyız.:KK66:
sizlerinde en kısa zamanda anne olacağınıza inanıyorum.bir de siz çocuk büyütün ve gününüzü görün :anne: eee yavrum eee yavrum hiç bitmiyor

🙋🙋hosbulduk :)) tesekkürler.bu 5 günlük tatilde son sayfaları okudum.eğlenceli kızların hepsi burada yazdıklarınız hoştu.sonra seren serengil tabi ki dikkatimi çekti.çünkü tüm hamileler 40 yaşımdan beri dikkatimi çeker, haberi görürsem takip ederim.:KK45:
sende çok sevecen ve espritüel bir arkadaşımsın çok şanslıyız.:KK66:
sizlerinde en kısa zamanda anne olacağınıza inanıyorum.bir de siz çocuk büyütün ve gününüzü görün :anne: eee yavrum eee yavrum hiç bitmiyor
Ben de aynen 40 yas sonrasi biri hamile kalmis dediklerinde hemen radarlari aciyorum🤪
Bizim burada da yakin zamanda hamile haberi alacagiz insallah.. kizlar siraya girdi😂
Bebe olsun da senden mama , bez onerileri aliriz insallah🙏🤗

İnanalim tekrar olabilir, belki sans, kader, kismet uclusu bizimle olur🙏
İnşallah en kısa zamanda olur hepimiz için uğraşlarımız olumlu sonuçlanır inşallah
Zor bir imtihan geçen bir yerde okudum ‘peygamber ağlatmış bir imtihandır kimse hafife almasın ‘diye
Rabbim sağlıkla en doğru zamanda inşallah göndersin mucizelerimizi

X