Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Beni tamamen ayılana kadar aşağıda beklettiler, hatta kalkıp tuvalete gitmek istedim hemşire zor tuttu 😂
Benim de odada olmamın en iyi yanı sancı çekerken rahat rahat inleyebilmek idi. Perdelide yapamazdım insanları rahatsız ederim diye.
Ben ikisinde de odadaydım..çokta güzel ilgilendiler..bakalım transfer nasıl olacak.ama transferden sonra perdeli de değil de odada olmak daha mantıklı çünkü transfere gitmeden 2 litre su içip sıkışık olmanızı istiyorlar.. transferi öyle yapıyorlar..transferden çıkınca tabi tuvalete gitmek istiyorsunuz daha fazla tutamıyorsunuz fakat yarım saat Yatman da gerek.. o yüzden sürgü veriyorlar .Perdeli de nasıl olacak o iş..çok zor..
BeniM 2 transferde de floransta tek odadaydı.. ben söylemeden eşimi aldırmadım.. Çünkü sürgü falan zor işler..iyice kendime gelince çağırdım..hazırlandım çıktım..bilginize. .hazırlıklı gidin😊😊

Beni tamamen ayılana kadar aşağıda beklettiler, hatta kalkıp tuvalete gitmek istedim hemşire zor tuttu 😂
Benim de odada olmamın en iyi yanı sancı çekerken rahat rahat inleyebilmek idi. Perdelide yapamazdım insanları rahatsız ederim diye.
Benimde iştahım açılmıştı silip süpürmüştüm getirdiklerini😉😉tv falan izlemiştim uyumuştum...sonradan ağrım oldu galiba hatırlayamadım şimdi..sayfa 1 e dönmek gerek😂😂😂

Hahahaha valla başakların genel olarak durumu zor bacım😊 şaka bi yana ben çok anlamam da bu işlerden benim yakın arkadaşım astrolog.. sağolsun evlilik tarihimi bile onunla kararlaştırdık..😂Eşim imza atmaya geldi 😂😂 geçen de bakmış ağustos 20 çok güzel bir gün dedi..ay dedim belki transfer 20 si olur.. şaşırdık falan..haritamda bebişte görünüyor ama işte bakalım keyfi ne zaman gelecek veletin😂😂 böyle böyle zaman geçiyor..
Eminim her burcun bi güzellikleri vardır bildiğimden değil işte öyle eğlencesine bişiler😊

Eşinle ne güzel bir uyum yakalamışsınız öyle ya! Sen ne dersen o oluyor 😂😂 nasıl birşey acaba aaa tahayyül bile edemedim 🤦‍♀️ Maşallah 🧿
Oğlun olsun inşallah, kadının alenen söz sahibi olduğu ailelerde yetişen erkeklere çok ihtiyacımız var ulus olarak 😂 (alenen dedim çünkü her evde çoğu zaman kadının sözü geçse de çoğunlukla alenen olmayabiliyor 🤪)

Ben fiyatı merak ediyorum açıkçası.. İhtiyacımız olursa diye para biriktirmeye başlayacağım 1,5 senedir çocuğumuz olmuyor.

Ben ikisinde de odadaydım..çokta güzel ilgilendiler..bakalım transfer nasıl olacak.ama transferden sonra perdeli de değil de odada olmak daha mantıklı çünkü transfere gitmeden 2 litre su içip sıkışık olmanızı istiyorlar.. transferi öyle yapıyorlar..transferden çıkınca tabi tuvalete gitmek istiyorsunuz daha fazla tutamıyorsunuz fakat yarım saat Yatman da gerek.. o yüzden sürgü veriyorlar .Perdeli de nasıl olacak o iş..çok zor..
BeniM 2 transferde de floransta tek odadaydı.. ben söylemeden eşimi aldırmadım.. Çünkü sürgü falan zor işler..iyice kendime gelince çağırdım..hazırlandım çıktım..bilginize. .hazırlıklı gidin😊😊

Hmmm Acıbadem’de oda varmış da bana vermemişler demek! 🤬 Pamukum22 Pamukum22 bak oda da oluyormuş Acıbadem’de istersen önceden konuş.
Sen talep etmiş miydin yoksa öyle mi denk geldi acaba oda işi?

Transfer esnasında eş yanında olmuyor mu? Nasıl oluyor bir yerde transferi yapıyorlar orada eş de yanında? Sonra bizi odaya alıyorlar eşe kapıda beklermisin bebeğim diyoruz. Öyle mi? 😂

Bende bir haber vereyim. Bütün testlerim çok iyi d vitamini folik b12.. folik alıyorsan kes d vitamini ampul alma daha dediler...fakaaatttt Tsh ım çok düşük çıktı..ama transfere engel bir durum yok endokrine görün dediler..bende göründüm ilacımı yarıya düşürdü.. 2 hafta sonra tekrar test istedi...çok büyük bir sorun değil yani😊
Bugün estrofeme başladım.. Serumu sordum hemşireye estrofem kullanımından sonra 16 sında kontrole geldiğinizde serum alıp almamanız gerektiği söylenecek dedi..
Burdan çıkan sonuç serum rahim kalınlığına göre tavsiye ediliyor ve öyle kafadan serum demiyorlar😊 bence güzel haberler bunlar..
Haydi bakalım yolumuz açık olsun..
Bu arada E Elexus sen de oğlak burcuydun sanırım..bizim için döngü kapandı yeni bir dönem başlıyor..emeklerimizin karşılıgını alacağımız bir dönem..ne ektiysek biçicez yani..iyi ya da kötü.. tabi yengeç terazi ve koç için de geçerli..herkes ne burcu tam bilemiyorum😊 2020 oğlaklar ın yılı diyolllarrrrr. .😂😂😂
Bir oğlak olarak bu habere çok sevindim. Yalnız benim dikkatimi çeken bir şey var. Oğlak burçlarında tüp bebek vakasını çok duyuyorum. Acaba kafaya herşeyi takmaktan mı kaynaklı bu durum ne dersiniz🤔

Ben fiyatı merak ediyorum açıkçası.. İhtiyacımız olursa diye para biriktirmeye başlayacağım 1,5 senedir çocuğumuz olmuyor.

Yaşınızı ve sorununuzun ne olduğunu bilemiyorum ama mümkün ise inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırsınız. Fiyatları 40 numaralı sayfada bulabilirsiniz ancak zam geldi mi bilemiyorum.

Naçizane benim tavsiyem önce bilmiyorsanız sorununuzun ne olduğunu öğrenin, belki tüp bebeğe gerek kalmadan hayatınızda bazı değişikliklerle (beslenme yaşam tarzı vs) ve birkaç ilaç ve takviye ile halledersiniz.

Bir oğlak olarak bu habere çok sevindim. Yalnız benim dikkatimi çeken bir şey var. Oğlak burçlarında tüp bebek vakasını çok duyuyorum. Acaba kafaya herşeyi takmaktan mı kaynaklı bu durum ne dersiniz🤔

Aaa bir yaşıma daha girdim! 😂
Tesadüftür diyeyim bunu da kafaya takmayayım bari 😂

Kızlar hepinizin tedavisi hayırlı olsun Rabbim daha fazla bekletmeden hepimizin yüzünü güldürsün, Bülent Traşın hastasıyım bende prp yapıldı eylülde tüp bebeğe başlayıcaz, opudan sonra perdeli bölümde yatılıyor diye okudum o zaman eşimiz yanımıza gelemiyor mu, birde transferden sonra yine aynı şekilde perdeli bölümdemi yatılıyor yoksa oda veriliyor mu
3 kere opu oldum acıbademde. Hepsinde oda verdiler.

Eşinle ne güzel bir uyum yakalamışsınız öyle ya! Sen ne dersen o oluyor 😂😂 nasıl birşey acaba aaa tahayyül bile edemedim 🤦‍♀️ Maşallah 🧿
Oğlun olsun inşallah, kadının alenen söz sahibi olduğu ailelerde yetişen erkeklere çok ihtiyacımız var ulus olarak 😂 (alenen dedim çünkü her evde çoğu zaman kadının sözü geçse de çoğunlukla alenen olmayabiliyor 🤪)
Puhahhahahaha koptum gece gece..benim zaten oğlum olacak öyle hissediyorum her ne kadar kız olsun istesemde sağlıkla olsun..😊 hep dediğim şey kesin benim oğlum olacak ve dünya bir erkek evlat nasıl yetiştirilirmiş görecek😂😂😂 nasıl büyük büyük laflar 😂😂çok sinirlendiğimde diyorum😊😊 eşin de dünya iyisidir sağolsun ah şu kaynanalar olmasa diyelim😂😂😂tabi dünya nasıl tatlı bir kaynana olacagımı da görmüş olacak dolayısıyla😂😉😉
Valla eşim sağolsun herşeyi bana bırakır kendi keyfine bakar..iyi kötü mü bilemedim şimdi bak😂😉😂

Hmmm Acıbadem’de oda varmış da bana vermemişler demek! 🤬 Pamukum22 Pamukum22 bak oda da oluyormuş Acıbadem’de istersen önceden konuş.

Transfer esnasında eş yanında olmuyor mu? Nasıl oluyor bir yerde transferi yapıyorlar orada eş de yanında? Sonra bizi odaya alıyorlar eşe kapıda beklermisin bebeğim diyoruz. Öyle mi? 😂
Denk geldi öyle bi talebim olmadı...konusuluyor mu onu da bilmiyorum.
Transfer esnasında eş yanında olmuyo genelde para ödemeye yollanıyor muhasebeyle ilgileniyor 😂😂😂 transferi opu oldugun yer var ya öyle bir yerde yapıyorlar embriyoları sakladıkları yere yakın çünkü seni önce hazırlıyorlar hazır diyince embriyoları dondurdukları yerden çıkarıp hemen koyuyorlar..benim ki öyleydi..sonra seni başka bir odaya alıyorlar.açıkçası floransta o bölüme kimseyi öyle elini kolunu sallayarak almadıklarından ben zaten eşi dışarda kapıda bırakmıştım.onlarda szi de buyrun demedi.eşimde girmek istemedi zaten.işlem bitince ben eşimi de çağırır mısınız dedim öyle almışlardı.ama acıbadem de biraz heryerde girmek kolay gibi opu da eşimle girdik o beni odada beklemiş hatta bi ara dışarı çıkmış tekrar odaya girmiş falan..şimdi transferde ben sürgü olayını bildiğimden içeri almıcam onu😂😂😂😂 ya böyle yazıyorum ama hahahahhaha bilse ki böyle konusuyorum almıcam onu içeri falan 😂😂😂 ama yani öyle önce benim rahat olmam gerek bu konuda napimmmm😂😉😉

😂😂kesin ondandır %100😂😂😂 harika bir burcuz en mükemmelini doğurmak için genetiğin ıspatlanmasına kadar bekledik 😂😂😂 3 yıldır folik asit içiyorum süper gen gelsin diye😂😂😂manyağız biz😂😂😂😂

Ben de hem opu hem transfer sonrası odaya alındım ama iyiki de alınmışım zira opu dan sonra ağlayarak uyanıp eşime bağırmışım soru sorma diye millete rezil olmadım rahatlığı yaşadım şuan :))

Denk geldi öyle bi talebim olmadı...konusuluyor mu onu da bilmiyorum.
Transfer esnasında eş yanında olmuyo genelde para ödemeye yollanıyor muhasebeyle ilgileniyor 😂😂😂 transferi opu oldugun yer var ya öyle bir yerde yapıyorlar embriyoları sakladıkları yere yakın çünkü seni önce hazırlıyorlar hazır diyince embriyoları dondurdukları yerden çıkarıp hemen koyuyorlar..benim ki öyleydi..sonra seni başka bir odaya alıyorlar.açıkçası floransta o bölüme kimseyi öyle elini kolunu sallayarak almadıklarından ben zaten eşi dışarda kapıda bırakmıştım.onlarda szi de buyrun demedi.eşimde girmek istemedi zaten.işlem bitince ben eşimi de çağırır mısınız dedim öyle almışlardı.ama acıbadem de biraz heryerde girmek kolay gibi opu da eşimle girdik o beni odada beklemiş hatta bi ara dışarı çıkmış tekrar odaya girmiş falan..şimdi transferde ben sürgü olayını bildiğimden içeri almıcam onu😂😂😂😂 ya böyle yazıyorum ama hahahahhaha bilse ki böyle konusuyorum almıcam onu içeri falan 😂😂😂 ama yani öyle önce benim rahat olmam gerek bu konuda napimmmm😂😉😉

Transfer hikayelerinde şu kalmış aklımda, embriyoları koyarken ben görmedim eşim görmüş veya eşim de ben de gördük falan şeklinde yazılar okumuştum. Eş yanda oluyor sanıyordum.
Benimki ortamı bilirse girmez zaten. Geçenlerde ultrasonun aşağıdan yapıldığını öğrendi, şoka girdi inanamadı! Baktım çok şaşkın biraz gülmek için ultrason aletini tarif ettim kimyası bozuldu adamın 😂
Ben de girsin istemem büyük ihtimalle zira yalnızken bile çok rahat olamıyorum.

Bana da bak, transferi gördüm de eşlisini arıyorum 😂

Ben de hem opu hem transfer sonrası odaya alındım ama iyiki de alınmışım zira opu dan sonra ağlayarak uyanıp eşime bağırmışım soru sorma diye millete rezil olmadım rahatlığı yaşadım şuan :))

Valla enteresan 🙄
Telefon açıp sorasım var bana neden oda vermediniz diye o derece bilendim 😂😂

İnşallah gerek kalmaz bu kez yakalarız bebişi 🙏

Bülent Hoca transfer için her hastaya ilaç veriyor mu? Şartlar uygun olursa naturel transfer yapmıyor muymuş? Ben hiç duymadım ama...
Aman işte her Hoca başarısına inandığı yöntemlerle bir yol tutturmuş gidiyor, her yiğidin bir yoğurt yiyişi var 😊 bunlarınki de o hesap 😊
Aynen ama herkese ayni uygulama olmamasi lazim, mesela bana lucrin depo vermesi cok mantikli degil, gecici menapoz yapiyormus,ben zaten premenapoz durumundayim😔

Aynen ama herkese ayni uygulama olmamasi lazim, mesela bana lucrin depo vermesi cok mantikli degil, gecici menapoz yapiyormus,ben zaten premenapoz durumundayim😔

Mutlaka öyledir zaten hastaya göre veriyordur. Ama kafana takılıyorsa sor bence

X