Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Yumurta sayısını bilemdiğimizden genetik için tahmin yürütemiyoruz malesef.😂😂 ah bu magazin dünyası yumurta sayısını genetiği belirtmezsen ne işe yararsın😂😂😂
76 lıymış bu arada..48 olmuyo ama belki 76 olarak geçmiştir hz.google a..😂 bir de yüksek sesle konusması bile yasakmış 1,5 ay tekerlikli sandalyede olacakmış.demek ki çok riskli..inşaşlah güzel olur sonucu.onu da dualarıma ekliyim..isteyen herkese versinn allah amin🙏🙏🙏

76 ‘lı değil 🤭 71’li bir yakınımın okul arkadaşı kendisi 😂😂 o da hadi 72 olsun en fazla. Eşim de diyor ki şimdi, “ben üniversiteden mezun olduğumda bir arkadaşla çıkıyordu ben 24 iken o 20 falandı” Tüm veriler 48’i gösteriyor 🧐😂 kocanın da yaşı çıktı ortaya puhahaha 😜
İnşallah olsun o da yıllardır çok istiyor inşallah olur 🙏

Kadinin yasiyla ilgili degisik haberler var. Kendisi 74 luyum diyormus ama 71 yilina ait gazete haberi varmis...48 yas zaten cok iddiali bilemedim:)
Doktoru kim onu bile tAm anlamadim, eylul 2018 de amerikan hast den paylasim yapmis, 1 senedir ugrasiyor demekki, o yuzden toplanip genetige gitmistir diye dusunuyorum.merakta birakti beni insan bir cikar anlatir degil mi ama seren hanim😂

Önceki bir tedavisi eşiyle problemleri nedeniyle yarım kalmıştı diye biliyorum ben ama yalan haber de olabilir kendisinden duymadım 😊

• Komik
Reactions: 2be
Teşekkür ederim 😘 inşallah bu son olur 🙏
Evet belli bir rahatlama oluyor insanda iğneler bitti ama bekleyiş stresi var şimdi de 😊 bi oh demek yok bu süreçte ben onu anladım 😂

Ağrı olabilir normal dediler, bi delinme deşilme durumları oluyor nihayetinde ama benimki bence barsaklarla ilgiliydi, stresten midir nedir 2 gündür tuvalete çıkmıyordum. Adet olurken de öyle olurum ben, adet sancısı barsak sancısı birbirine karışır, tuvalete çıktıktan sonra sakinler sancılarım. Yine öyle oldu.
Size haber verdikten sonra uyumuşum, az önce uyandım iyiyim çok şükür 🙏
Sindirim ve bosaltim sistemi onemli:))
Opu sonrasi demek ki birbirine girip agrilar, simdi iyi olmana sevindim.👊
Maalesef stres bu isin icinde,artik biliyorsun bosuna stres yapma diyemem🤨
Ama iyi olacagini dusunmeye calis, 1 kere kotu olmasi aynisi olacagi anlamina gelmez! Bunu unutma, kalbini ferah tutmaya calis ama telefon caldigindaki kalp carpintilarina yapacak bir sey yok😂
Dualarimiz 11 tane ile ..🙏

76 ‘lı değil 🤭 71’li bir yakınımın okul arkadaşı kendisi 😂😂 o da hadi 72 olsun en fazla. Eşim de diyor ki şimdi, “ben üniversiteden mezun olduğumda bir arkadaşla çıkıyordu ben 24 iken o 20 falandı” Tüm veriler 48’i gösteriyor 🧐😂 kocanın da yaşı çıktı ortaya puhahaha 😜
İnşallah olsun o da yıllardır çok istiyor inşallah olur 🙏

Yas 48 ,bu durumda hala yumurta var ve genetige gidip saglikli da geldiyse Seren ne yapiyorsan soyle bizlere de sevap olur diye cikip bagiririm😂

Sindirim ve bosaltim sistemi onemli:))
Opu sonrasi demek ki birbirine girip agrilar, simdi iyi olmana sevindim.👊
Maalesef stres bu isin icinde,artik biliyorsun bosuna stres yapma diyemem🤨
Ama iyi olacagini dusunmeye calis, 1 kere kotu olmasi aynisi olacagi anlamina gelmez! Bunu unutma, kalbini ferah tutmaya calis ama telefon caldigindaki kalp carpintilarina yapacak bir sey yok😂
Dualarimiz 11 tane ile ..🙏

Allah razı olsun 🙏
Senin KBB operasyonu için takvim belli mi?
Ben bir deviasyon ameliyatı olmuştum yıllar önce, doktor sıcak havalarda yapmayalım demişti ama bende işin içinde kemik de vardı. Sende var mı öyle mevsimsel bir engel?

• Beğen
Reactions: 2be
Allah razı olsun 🙏
Senin KBB operasyonu için takvim belli mi?
Ben bir deviasyon ameliyatı olmuştum yıllar önce, doktor sıcak havalarda yapmayalım demişti ama bende işin içinde kemik de vardı. Sende var mı öyle mevsimsel bir engel?
Planlanan bayram sonrasi, operasyon icin yazin yapmak daha uygunmus..benim kulak zari ile ilgili bir durum..genel anestezi olacagi icin once bunu halletmem gerekiyor..

Seren’i bilmem ama Semra Hoca sosyal medyaya ve buraya ithafen birşeyler söylemiş bir röportajında, merkezde bekleme salonundaki ekranda dönüp duruyor yayın, o yüzden herhalde memorial hastaları pek aktif buralarda. Sizi bulana kadar göbeğim çatladı benim 😂 Acıbadem hastaları pek cool 😎😂

Seren’i bilmem ama Semra Hoca sosyal medyaya ve buraya ithafen birşeyler söylemiş bir röportajında, merkezde bekleme salonundaki ekranda dönüp duruyor yayın, o yüzden herhalde memorial hastaları pek aktif buralarda. Sizi bulana kadar göbeğim çatladı benim 😂 Acıbadem hastaları pek cool 😎😂
Memorial hastalari organize olmuslar:) bahceci de oyle ama Bulent hoca hastalari pek burayi umursamiyor.sen grubu kurmasan hic yoktu zaten.

Ben de cok rica ediyorum Serencim.48 yasinda saglikli embriyo formulu tarifi ver..🙈

Tam bir formül olmasa da, Buradan aşağıdaki fotoyu buldum, seren instada paylaşmış, biri de almış burada paylaşmış 😂
Sadece biz miyiz acaba sereni konuşan diye bir bakayım dedim bu çıktı 😊 Öğlen içtiği omepa’ya benziyor 😂

2E1D214D-B97A-4A06-B79A-B3EDD5E3CC8E.png

Birşey soracağım hiç duydunuz mu böyle birşey?;
Benim koca kişisi “bunda da olmazsa uzun bir süre hormon falan verdirtmem sana çocuk yapıcaz diye karıdan da olucaz” diyip duruyor, bir yöntem düşünmüş. Der ki “madem sen doğal yolla hamile kalabilecek durumdasın, normalde çıkan 1 yumurtayı takip edip çatlatıp toplasınlar, spermi seçip döllesinler, 3.gün 5. gün ne ise artık koydur gitsin, öyle ilaçsız hormonsuz olduktan sonra her ay dene ne olacak, NGs falan da gerek kalmaz belki, işin içinde ilaç yok”
Böyle birşey duydunuz mu hiç?

Tam bir formül olmasa da, Buradan aşağıdaki fotoyu buldum, seren instada paylaşmış, biri de almış burada paylaşmış 😂
Sadece biz miyiz acaba sereni konuşan diye bir bakayım dedim bu çıktı 😊 Öğlen içtiği omepa’ya benziyor 😂

Eki Görüntüle 2295015
Seren tup bebek camiasinda trending topic oldu:))
Ne icmisse faydasi olmus demekki✌️

Birşey soracağım hiç duydunuz mu böyle birşey?;
Benim koca kişisi “bunda da olmazsa uzun bir süre hormon falan verdirtmem sana çocuk yapıcaz diye karıdan da olucaz” diyip duruyor, bir yöntem düşünmüş. Der ki “madem sen doğal yolla hamile kalabilecek durumdasın, normalde çıkan 1 yumurtayı takip edip çatlatıp toplasınlar, spermi seçip döllesinler, 3.gün 5. gün ne ise artık koydur gitsin, öyle ilaçsız hormonsuz olduktan sonra her ay dene ne olacak, NGs falan da gerek kalmaz belki, işin içinde ilaç yok”
Böyle birşey duydunuz mu hiç?
Bu kocalara gore zaten her sey o kadar kolay ki:))
boyle sistem bilmiyorum ama zamanlama olarak nasil ayarlanir ondan emin degilim.
Her ay tek bir yumurta icin opuya gir cik o da cok dogru degil.onun yerine her ay kontrol edilip yumurta catlatma ignesi yapip kendiniz degerlendirebilirisiniz belki .
Ben de transfer oncesi ilac ile kalinlastirma isini cozemedim. Zatne kendi kendine kalinlasiyor aslinda neden ilac veriliyor🤔

Bende bir haber vereyim. Bütün testlerim çok iyi d vitamini folik b12.. folik alıyorsan kes d vitamini ampul alma daha dediler...fakaaatttt Tsh ım çok düşük çıktı..ama transfere engel bir durum yok endokrine görün dediler..bende göründüm ilacımı yarıya düşürdü.. 2 hafta sonra tekrar test istedi...çok büyük bir sorun değil yani😊
Bugün estrofeme başladım.. Serumu sordum hemşireye estrofem kullanımından sonra 16 sında kontrole geldiğinizde serum alıp almamanız gerektiği söylenecek dedi..
Burdan çıkan sonuç serum rahim kalınlığına göre tavsiye ediliyor ve öyle kafadan serum demiyorlar😊 bence güzel haberler bunlar..
Haydi bakalım yolumuz açık olsun..
Bu arada E Elexus sen de oğlak burcuydun sanırım..bizim için döngü kapandı yeni bir dönem başlıyor..emeklerimizin karşılıgını alacağımız bir dönem..ne ektiysek biçicez yani..iyi ya da kötü.. tabi yengeç terazi ve koç için de geçerli..herkes ne burcu tam bilemiyorum😊 2020 oğlaklar ın yılı diyolllarrrrr. .😂😂😂
Ay bende başak bana ne olcak w,ep. Çok sevindim. Herşey gönlünce olsun.😘

X