Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Maslak Prof.Dr. Bülent Tıraş ile Tüp bebek tedavisi 2022 / 2023

Yaaaa 🥰 ben de geçen gün duydum; harekete geçilen konularla ilgili amaca ulaşılacak dönem başlıyor falan diye ama hangi burçlar içindi anlayamamıştım. Bizim içinmiş vuhuuuu 💃💃💃 umarım hepimize iyi gelir bu dönem 🙏

Güzel havadislere çok sevindim 😍 ay resmen başladı süreç estrofemler falan çok heyecanlı 😍 Herşey yolunda gidecek ve ilk hamilemiz sen olacaksın inşallah. Peşinden de hemen @Ykthkmhn inşallah 🙏 diğer yazan arkadaşların süreçlerini çok aklımda tutamadım kusura bakmayın nolur Sıraya girmek isteyen varsa 3. Sıramız boşta şimdilik 😂 belki bilmediğimiz 2. sıraya yakın adaylar bile vardır. Allah isteyen bekleyen herkese sağlıkla hayırlısıyla nasip etsin inşallah 🙏
Seninde sayın çok iyi. Hormon az aldın. Bence 5.güne giden 5 ten fazla olacak.ben 9 diyip tahminimi ortaya koyuyorum😘 inşallah evlat olacak sağlıcakla bir embriyo olacak. Evet Y Yazalaz dan ilk güzel haberimiz olacak.sonrada benden belki sana taze yaparlar

Bu kocalara gore zaten her sey o kadar kolay ki:))
boyle sistem bilmiyorum ama zamanlama olarak nasil ayarlanir ondan emin degilim.
Her ay tek bir yumurta icin opuya gir cik o da cok dogru degil.onun yerine her ay kontrol edilip yumurta catlatma ignesi yapip kendiniz degerlendirebilirisiniz belki .
Ben de transfer oncesi ilac ile kalinlastirma isini cozemedim. Zatne kendi kendine kalinlasiyor aslinda neden ilac veriliyor🤔

İnşallah gerek kalmaz bu kez yakalarız bebişi 🙏

Bülent Hoca transfer için her hastaya ilaç veriyor mu? Şartlar uygun olursa naturel transfer yapmıyor muymuş? Ben hiç duymadım ama...
Aman işte her Hoca başarısına inandığı yöntemlerle bir yol tutturmuş gidiyor, her yiğidin bir yoğurt yiyişi var 😊 bunlarınki de o hesap 😊

Seren’i bilmem ama Semra Hoca sosyal medyaya ve buraya ithafen birşeyler söylemiş bir röportajında, merkezde bekleme salonundaki ekranda dönüp duruyor yayın, o yüzden herhalde memorial hastaları pek aktif buralarda. Sizi bulana kadar göbeğim çatladı benim 😂 Acıbadem hastaları pek cool 😎😂
ay o neymiş. Sevmiyorum sosyal medyayı falan diyo o mu. Biz onu seviyoruz ama o ne olcak .çok aradım onu sosyal medyada. Sanırım yanındaki drlarda tembihli .onlarıda bulamadım. Çoğu kurum ve dr iyi kullanıyo sosyal medyayı😂

Seninde sayın çok iyi. Hormon az aldın. Bence 5.güne giden 5 ten fazla olacak.ben 9 diyip tahminimi ortaya koyuyorum😘 inşallah evlat olacak sağlıcakla bir embriyo olacak. Evet Y Yazalaz dan ilk güzel haberimiz olacak.sonrada benden belki sana taze yaparlar

Ah ne güzel tahmin 😍 ama yarısı fire oluyor genelde 😕
Bugün onu düşündüm, 5. güne az embriyo kalırsa taze transfer isteyebilir miyim diye ama jel falan vermediler bana. Öyle bir ihtimal varsa jel veriyorlar hemen başlanıyor jele diye biliyorum.
Yarınki bilgi bir gelsin de, bakalım kaç tane döllenmiş, sayıda ciddi bir düşüş olursa taze transfer için arar konuşurum.

Kızlar hepinizin tedavisi hayırlı olsun Rabbim daha fazla bekletmeden hepimizin yüzünü güldürsün, Bülent Traşın hastasıyım bende prp yapıldı eylülde tüp bebeğe başlayıcaz, opudan sonra perdeli bölümde yatılıyor diye okudum o zaman eşimiz yanımıza gelemiyor mu, birde transferden sonra yine aynı şekilde perdeli bölümdemi yatılıyor yoksa oda veriliyor mu

Ah ne güzel tahmin 😍 ama yarısı fire oluyor genelde 😕
Bugün onu düşündüm, 5. güne az embriyo kalırsa taze transfer isteyebilir miyim diye ama jel falan vermediler bana. Öyle bir ihtimal varsa jel veriyorlar hemen başlanıyor jele diye biliyorum.
Yarınki bilgi bir gelsin de, bakalım kaç tane döllenmiş, sayıda ciddi bir düşüş olursa taze transfer için arar konuşurum.
Bir kaçtane yönerge kağıdı vermediletmi. Hiç ilaç yokmu.

Kızlar hepinizin tedavisi hayırlı olsun Rabbim daha fazla bekletmeden hepimizin yüzünü güldürsün, Bülent Traşın hastasıyım bende prp yapıldı eylülde tüp bebeğe başlayıcaz, opudan sonra perdeli bölümde yatılıyor diye okudum o zaman eşimiz yanımıza gelemiyor mu, birde transferden sonra yine aynı şekilde perdeli bölümdemi yatılıyor yoksa oda veriliyor mu
Ben opuda acıbademde odaya alındım. Transferde perdeli yerdeydim. Kötü bir his koyun gibi . Eşin her ikisindede yanında olabiliyor.beklerken.

ay o neymiş. Sevmiyorum sosyal medyayı falan diyo o mu. Biz onu seviyoruz ama o ne olcak .çok aradım onu sosyal medyada. Sanırım yanındaki drlarda tembihli .onlarıda bulamadım. Çoğu kurum ve dr iyi kullanıyo sosyal medyayı😂

Yoo hayır sosyal medyayı kullanıyorum demiyor, diyor ki Kadınlar artık sosyal medyayı çok aktif kullanıyor internette forumlarda yazıyorlar tüp bebek tecrübelerini paylaşıyorlar aman ne güzel şeklinde.
Kuzenim de izlemiş aynı video’yu merkezde, kk’da popüler olduğunun farkında sanki sempati duyduğunu hissettim diyor.
Doktorlar Semra Hoca’dan onaysız selam bile veremiyor olabilir 😂

Yoo hayır sosyal medyayı kullanıyorum demiyor, diyor ki Kadınlar artık sosyal medyayı çok aktif kullanıyor internette forumlarda yazıyorlar tüp bebek tecrübelerini paylaşıyorlar aman ne güzel şeklinde.
Kuzenim de izlemiş aynı video’yu merkezde, kk’da popüler olduğunun farkında sanki sempati duyduğunu hissettim diyor.
Doktorlar Semra Hoca’dan onaysız selam bile veremiyor olabilir 😂
Ben ön görüşmede semra hoca odadan çıktıktan sonra valla hocanın yanında kendimi öğrenci gibi hissettim falan dedim. Güldüm .hemşirede biz hep böyleyiz dedi. İnsan çekiniyo 😂

Bir sürü kağıtlar verdiler, hepsini okumadım açıkçası. Ohss riski kağıdı, opu sonrası yapılacaklar vs
Rulid diye bir antibiyotik ve bir de Parol ağrı kesici 🙄
Bende onların dışında bir hap birde jel vardı. Ohss riskin varmışsa ondandır. Benim öyle bir durum yok. Zaten zor bela çıkıyo yumurta 😂 gidişat kötüye giderse arıcaz taze olsaksınız demişti embriyolog 3.gün

Hoşgeldiniz tedaviniz hayırlı olur ve bebeğinize en kısa zamanda kavuşursunuz inşallah 🙏
Transfer aşamasına gelmedim onu bilmiyorum ama eşiniz de o perdeli odaya geliyor, opu öncesi sonrası yanınızda oluyor, hatta isterseniz başka yakınlarınız da gelebiliyor malesef. Malesef diyorum çünkü ben opu olduğumda yan yataktaki hasta eşi + annesi+ kayınvalidesi ve bir de sanırım görümceydi bir kızla gelmişlerdi. Sağolsunlar pek düşünceli tipler değildi avaz avaz yüksek sesle konuşmalar falan 🤦‍♀️
Aslında o perdeli bölümün odadan hiçbir farkı yok konfor olarak, sadece sese dikkat etmek lazım, ama işte yurdum insanı bi değişik 🤷‍♀️😂

Hoşgeldiniz tedaviniz hayırlı olur ve bebeğinize en kısa zamanda kavuşursunuz inşallah 🙏
Transfer aşamasına gelmedim onu bilmiyorum ama eşiniz de o perdeli odaya geliyor, opu öncesi sonrası yanınızda oluyor, hatta isterseniz başka yakınlarınız da gelebiliyor malesef. Malesef diyorum çünkü ben opu olduğumda yan yataktaki hasta eşi + annesi+ kayınvalidesi ve bir de sanırım görümceydi bir kızla gelmişlerdi. Sağolsunlar pek düşünceli tipler değildi avaz avaz yüksek sesle konuşmalar falan 🤦‍♀️
Aslında o perdeli bölümün odadan hiçbir farkı yok konfor olarak, sadece sese dikkat etmek lazım, ama işte yurdum insanı bi değişik 🤷‍♀️😂
Benim opuda odada olmam büyük lüks olmuş.zaten narkozla çok saçmalamışım.videomu çekmişler ablamla eşim 😂

Bende onların dışında bir hap birde jel vardı. Ohss riskin varmışsa ondandır. Benim öyle bir durum yok. Zaten zor bela çıkıyo yumurta 😂 gidişat kötüye giderse arıcaz taze olsaksınız demişti embriyolog 3.gün

Kuzene de öyle demişlerdi jel vermişlerdi, bana vermediler 🤷‍♀️
Aman 11 yumurtayla ohss mi olurmuş pehhhh. Dermişim yarın karın olurmuş davul! 🤪 Allah korusun ama bizim dosyada NGs yazdığı için taze transfer ihtimali tamamen gözardı ediliyor. Ngs’ye gönderecek kadar embriyomuz olmazsa sorucam ben onlara B planları neymiş bakiiimm 🤔

Ay bende başak bana ne olcak w,ep. Çok sevindim. Herşey gönlünce olsun.😘
Hahahaha valla başakların genel olarak durumu zor bacım😊 şaka bi yana ben çok anlamam da bu işlerden benim yakın arkadaşım astrolog.. sağolsun evlilik tarihimi bile onunla kararlaştırdık..😂Eşim imza atmaya geldi 😂😂 geçen de bakmış ağustos 20 çok güzel bir gün dedi..ay dedim belki transfer 20 si olur.. şaşırdık falan..haritamda bebişte görünüyor ama işte bakalım keyfi ne zaman gelecek veletin😂😂 böyle böyle zaman geçiyor..
Eminim her burcun bi güzellikleri vardır bildiğimden değil işte öyle eğlencesine bişiler😊

Benim opuda odada olmam büyük lüks olmuş.zaten narkozla çok saçmalamışım.videomu çekmişler ablamla eşim 😂

Beni tamamen ayılana kadar aşağıda beklettiler, hatta kalkıp tuvalete gitmek istedim hemşire zor tuttu 😂
Benim de odada olmamın en iyi yanı sancı çekerken rahat rahat inleyebilmek idi. Perdelide yapamazdım insanları rahatsız ederim diye.

Hahahaha valla başakların genel olarak durumu zor bacım😊 şaka bi yana ben çok anlamam da bu işlerden benim yakın arkadaşım astrolog.. sağolsun evlilik tarihimi bile onunla kararlaştırdık..😂Eşim imza atmaya geldi 😂😂 geçen de bakmış ağustos 20 çok güzel bir gün dedi..ay dedim belki transfer 20 si olur.. şaşırdık falan..haritamda bebişte görünüyor ama işte bakalım keyfi ne zaman gelecek veletin😂😂 böyle böyle zaman geçiyor..
Eminim her burcun bi güzellikleri vardır bildiğimden değil işte öyle eğlencesine bişiler😊
Ay ben biliyorum benim burç zor. Kendimle yaşamak çok zor anacım. Vardır bize de güzel olacak şeyler bu yıl inanıyorum. Bende anlamam ki 😂

Beni tamamen ayılana kadar aşağıda beklettiler, hatta kalkıp tuvalete gitmek istedim hemşire zor tuttu 😂
Benim de odada olmamın en iyi yanı sancı çekerken rahat rahat inleyebilmek idi. Perdelide yapamazdım insanları rahatsız ederim diye.
Burda opuda iyice kendimdeydim bende. Acı bademde kafam güzeldi

X