acaba hamilemiyim

allahım okadar mutluyumki gördügümde hıckıra hıckıra agladım. allahım isteyen herkese bu duyguyu yasatsın :CüvCüv:

kızlarrr sesimi duyan yok mu ???
kimse cevap yazmıyoooo neden

canım adet artık ınsanın kafasını karıstırıyor..adet oncesı lekelenme bendede olur bazen...hamıleıkte kanama olmaz..olmaması lazım yanı...
umarım bebegın kısa zamanda gelır sana da canım...

ve sıkı dur hamileyimmmmm canım ya 2 cizgi

canım ya cok sevindim hayırlı oldun gözün aydın isteyenlerede dua et canım hamilelerin duası kabul olurmuş olmayanlarada dua et allah kucagımıza almayıda saglıcakla nasip etsin rabbbim isteyen herkese versin daynacıgımada versin cok istiyorum ondanda güzel haberler almayı alkisalkisalkis

allahım okadar mutluyumki gördügümde hıckıra hıckıra agladım. allahım isteyen herkese bu duyguyu yasatsın :CüvCüv:

amin canım..Allah'ım sana ve bebeğine sağlık.. bized e bir an önce bu duyguyu yaşatmayı nasip etsin....:Saruboceq:

yavvv gerçekten bebiş yapmak zormuşşş.....hani bi olsa bu sefer de olduğuna inanamıcam heralde....kafamçokkarıştı

dualarım tüm isteyenlerle canım merak etme vallahı daynacım sagolsun kuzucuk beni hiç rahatsız etmedi şmdiye kadar rahat geciriyorum bakalım bundan sonra ne olacak hiç bir belirti yok daha bende seni cok öpüyorum canım

aman maşallah de çok iyi ya adına sevindim canımzemuszemus kendinede çok dikkat et canım bende seni öpüyorumopuyorumnanaktan

canım ya çok şükür valla çok sevindim kutluyorum seni arkadaşım Allahım bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..ne güzel maşallah her ay bu güzel habeleri almak inan beni çok mutlu ediyor bende daha çalışmalara devam ediyorum inşlh bende sizlere buradan güzel haberler veririrm...:Saruboceq:

canım ya cok sevindim hayırlı oldun gözün aydın isteyenlerede dua et canım hamilelerin duası kabul olurmuş olmayanlarada dua et allah kucagımıza almayıda saglıcakla nasip etsin rabbbim isteyen herkese versin daynacıgımada versin cok istiyorum ondanda güzel haberler almayı alkisalkisalkis

canım benim çok saol beni düşündüğünü ,bana dua ettiğini bilmek beni çok sevindirdi gerçekten çok sevindim böyle bir ortamda arkadaş kazandım olumunekankayizsmilenasip artık canım Yüce Rabbim zamanını elbet belirlemiş beklicez artıkbilmiyorumkismile

canım adet artık ınsanın kafasını karıstırıyor..adet oncesı lekelenme bendede olur bazen...hamıleıkte kanama olmaz..olmaması lazım yanı...
umarım bebegın kısa zamanda gelır sana da canım...

cevapladığın için sağol cnm. 2 aydır kafamı karıştırıyordu lekenlenme olunca umutlanıyorum sonra adet oluyorum ve hayal kırıklığı demekki daha var vakti diyorum napayım Allahım isteyen herkese en hayırlısını versin inş.:emir_bebek:

merhaba, bana yardımcı olabilecek varmı ? doğum kontrol hapları hakkında ?

X