acaba hamilemiyim

tebrikler canım hayırlı uğurlu ir evlat olur inşallahh..allah eşinizle beraber kucağınıza almayı nasip etsin bebeğinizinopuyorumnanaktan

allah razı olsun isteyen herkese nasip etsin rabbim bizlerede saglıklı bır sekılde kucagımıza almayı nasip etsın

yok ümitlenmek istemiyorum hani onuda düşünmüyorum ama hiç böyle reglden sonra ağrım olmamıştı ondan bir garipsedim

daha çok yeni regl olmuşsun ama yaa...biras daha bekle o zaman..
ya da doktora git çok ağrin warsa..

yani hafif hissedilir ağrılar var ama hani dayanamayacak kadar değil ben en iyisi reglime kadar bekliyim 13 nisan regli günüm zaten bakalım ne olacak

çok sağolun kızlarr

bişe diil canim..Hayirlisi olsun inşallah...

kizlar,

ben birazdan sonuçlarimi almaya gidicem.
kesin sonucu paylaşirim yine..
kendinize ii bakin..

bende yeni sayılırım cnm hoşgeldin alışırsın o kadarda karışık değil senın ne sorunun var canım

mr canım benim sorunum aslında poraktin hormonu ben ekimde başladım ve kaldım 5 haftalıkken düşük yaptım şubatta kimyasal gecirdim şimdi tekrar deniyorum ben kolay hamile kalıyomuyum yada sürekli düşük mü yapıyorum anlamadım ki

canım yaşın kaç birde kaç yıllık evlısın korundun mu daha önce

canım 1 sene 2 aylık evliyim ilacla korundum 26 yaşındayım arad prl yükseliyor ilacla iniyor adet düzennsizliğim hic olmadı sadece prl yükseldimi göğsümdedn süt geliyo dr cocuk olmakta zorlanırsın dediler ama ben 5 ay icinde 1 düşük 1 kimyassal gecirdim adetim düzenli olduğu icin gebe kalaviliyomuşum galiba cok sıkıntılıyım şimdi bu ay geb kala bilecekmiyyim daha 3 günbaşladık calışmalara

canım her adeti düzgün olan hemen hamile kalır diye bi,şey yok benımde cok düzgündü ama 1 sene olmadı daha bugün hamıle oldugumu öğrendım hemen hamile kalman cok güzel hormanlarda cok önemli tabı canım benım hormanlarda bir sorun olmadıgı için o konuda cok bılgım yok ama düşük yaptıktan sonra en az 6 ay beklemek daha iyiymiş diger gebelıkler için canım daha yeni evlisin zaten acele etme vucudun bır kendıne gelsın derim ben

tosti bir yere bişey yazıyom daha orayı bulamıyorum nasıl bulucam:)

canım yazdıgın o an en sonda yer alır senden sonra yazanlar olursa altta sayfa numaraları var ordan geriye dogru bak yazın o sayfaların bırındedir tarıhler yazılan saatlerde yazar notların üst tarıfında umarım anlatabılmışımdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…