acaba hamilemiyim

yumurtlama günüm geç olduğu için geç döllenme ihtimalini göz önüne alıyorumda idrarda çıkmaz sanırım...daha adetime 2 gün varken alıp yapmıştım zaten çıkmazdıda merakıma yenildim..o yüzden kan tahlilini yaptırmazsam eğer biraz daha bekleyip adet olmazsam o zaman idrar tahlili yapıcam canım

canım ben çıkıyorum kusura bakma bekleyemedim seni bi ara girer okurum yazını eşim geldi yemek yicez öpüyorum seni dua edelim birbirimize :Saruboceq: görüşmek üzere iyi akşamlar tosti cimm....:a015::a015:

kızlar tosti nin dediği gibi bendede yoğurt kıvamında akıntım oldu yumurtalıklarım va rahmim sızlıyo adet belirtisinden farklı bunlar var ha bi de dün sağ kasığım ağrıdı baya tabi psikolojik olarak ben yapmadıysam:ecrin_bebek:kızlar son sat ım 27 şubat bu ayın 12 sinde hastalandım normal hastalık yani kan testi verdim hamile olma olasılığına karşı 4.1 çıktı biz 4 şubattan beri çalışıyoruruz bu ay için bakalım inş.hamileyimdirumarım hepimiz hamileyizdir kızlar nolur banada dua edin

canım ben çıkıyorum kusura bakma bekleyemedim seni bi ara girer okurum yazını eşim geldi yemek yicez öpüyorum seni dua edelim birbirimize :Saruboceq: görüşmek üzere iyi akşamlar tosti cimm....:a015::a015:

iyi akşamlar hayatım haberdar et öpüyorum

Kızlar slm bnmde bgn adet günüm ama olmadım herhangi bir belirtide yok adet olacağıma dair ama bgn akşamüzeri test yaptım sonuç malasef negatif çıktı. Ben 33 günde adet oluyorum yani en azından son iki aydır öyle son adetim 18 şubat acaba testi sabah mı yapmalıydım. Yada bu testlerin yanılma payı varmıdır. Yardımcı olursanız sevinirim...

bence erken canım yarında yapma seninde benim gibi adetin sanırım 35 günde bir oluyor geç döllenme olursa testte çıkmayabilir biraz daha bekle öyle yap inşlh hamişsindir....:Saruboceq:

fairylike nerdesin tatlımmmm

bende kan verdım..gebelık bakılcak..bugun 1 de almaya gıtcem..meraktayımm..:hulya:

sper yaaaa çok sevindim tosti hayırlı olsun tatlım Allah analı babalı büyütsünopuyorumnanaktan:lepi:

canimm çok sewindim :)
allah hayirli bi hamilelik geçirtsin,anali babali büyüsün,çok sağlikli olsun inşallah kaydirigubbakcemile5

canım sagol cok mutluyum bende idrar testi yaptım çizgiler netti senınde netse hamilesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…